Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, az összetevőket feltöltötte: huncutka, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• friss, habzó formulájával energizálja, kondícionálja és puhítja a durva bőrt
  • felfrissíti és puhítja a lábakat
  • eltávolítja az elhalt hámsejteket

Mona29

2017. május 1.

Nagyon jó kis cucc volt. Szerintem az igazi bőrkeményedéssel nem tudna mit csinálni (mint a többi Avonos radír sem), de egy jó állapotú lábon, minimális ápolásnak nagyon jó. Az illata kellemes, a szemcsék is érezhetőek, jól esik utána egy kis lábkrém. Nem egy csoda szer, de ennyi pénzért ne is várjuk. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Nagyon szeretem az illatát és ahogy radíroz az is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Nagyon szeretem az illatát és ahogy radíroz az is kellemes.

orsikimi

2016. június 26.

Szerettem ezt a lábradírt, érződtek benne a radírozó szemcsék, nagyon kellemes volt használni és egyszerre csak kevés kellett belőle, így sokáig elég volt. Ár érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

vera00

2016. február 21.

Egy fokkal jobb mint az ananászos és talán kicsit természetesebbnek is hat. Sajnos ezzel sem vettem észre akkora változást amekkorát vártam volna. A többiek előttem már mindent elmondtak. :) Inkább masszíroz mint radíroz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

pond

2015. október 6.

Igazából csak azért használom, mert jó az illata és kicsit megnyugtatja a bőröm. A radírozószemcsék néha kicsit masszírozó hatást fejtenek ki, viszont sok hatásuk nincs az elhalt hámsejtekre. Őszintén szólva ennél többet az első használat során sem vártam tőle, így csalódott sem vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

nika117

2015. augusztus 25.

Jó illatú és kellemesek benne a radírozószemcsék. Nagy változást nem veszek észre a használata után a sarkamon, egy picit simább, de úgy gondolom ennyi pénzért ennyit kell várni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

JudithBeauty

2015. június 26.

Elég gyengén radíroz, szóval akinek nagyobb bőrkeményedései vannak, ne várjon csodát. Arra ott van a bőrkeményedés eltávolító habkő. Viszont kellemes az illata, frissít és valamelyest puhít is. Érdekes, hogy én nem vettem észre, hogy annyira habozna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

bogczi

2015. május 26.

Összességében nagyon szeretem. A bőröm száraz, sajnos még a talpamon is, nagyon szépen eltávolítja a sok elhalt hámsejtet, táplál, nem szoktam utána krémezni a lábaim, mert így is elég puhik lesznek tőle. :) Tényleg nagyon habzik, de rendesen radíroz is, az illata is rendben van, és tetszik az is, hogy szépen látszanak benne a só és alga darabok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Kylee

2014. szeptember 21.

Szeretem ezt a lábbőrradírt. A nagy bőrkeményedések ellen nem jó persze, de jó arra, hogy a pedikűrös által lekezelt lábat karbantartsa. Okosan, pár nap különbséggel, többször használva nekem a pár centis bőrkeményedésekkel is elbánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Suwun

2014. február 4.

Puhít, de nem igazán radíroz. Finom az illata, de az igazi célját nem, de legalábbis alig teljesíti. Előkezelésnek elmegy, nekem pedig még habzik is, amikor dolgozok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.