Avon

Ár:   459 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hűsítő lábspray kókusz- és moszatkivonattal, hatékony dezodoráló hatással. Hűsíti, frissíti és megnyugtatja a fáradt lábakat, enyhülést hozva azoknak.

Ár: 350 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Avonlany

2019. május 1.

Kellemesen hűsít, erős kókuszos illata van, szerintem jó kis termék. Beváltja azt amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Molly01

2018. július 28.

Picit fura illata van, de nagyon jól hűsíti a lábaimat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Picit fura illata van, de nagyon jól hűsíti a lábaimat :)

Csutak

2018. március 17.

Elsőre kicsit furcsa illata van, de kifejezetten tetszik. Kókusznak persze nyoma sincs, de nem baj. Hűsít és nem annyira izzad tőle a lábam. Mehet az öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Jenniii92

2017. augusztus 11.

Nyárra vettem, hogy kicsit felfrissüljön tőle a lábam. Egész kellemes kis cucc, szerintem jó illata van, jól hűsít. Elképzelhető, hogy beruházok másik illatokra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Erus15

2017. június 22.

Mikor először fújtam belőle a lábamra kicsit megijedtem, mert először a szúnyogirtó spray-re hasonlított az illata, de most már megszoktam és nem olyan erős. Kellemesen hűsíti a lábat, főleg ebben a nagy melegben jól esik és a szagokat is elfedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.