Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Kétfázisú lábfürdető tengeri sóval, mely ásványi anyagokban gazdag algakivonatot és tengeri sót tartalmaz. Kíméletes a mindennapi használathoz. Megnyugtatja, valamint puhítja és simává varázsolja a lábat. Friss érzést nyújt.

tonic

2020. február 15.

Volt ilyen anno. Hááát,nagyon nem, nem szép összetevők,nem gazdaságos,sőt sztem ezek drágák,ez a lista? Víz, mineral oil,szilikon,piros pöttyök...nem,sztem ez nem nyerő,most már biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 15.

Alex0920

2016. szeptember 6.

Akciósan jutottam hozzá én is, ennyit megért de többet nem adnék érte. Egyszerű híg koncentrátum, ami nem művel csodát, egyszerűen megspórolja azt hogy a tusfürdőmet öntsem a lábfürdő vízbe. Az illata nem igazán jött be és nem puhította fel jobban a bőrömet, elhasználtam gyorsan de nem venném többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

rebus

2015. július 13.

akciósan jutottam hozzá, ennyiért megérte :) nem csodaszer, de kellemes illatú, kicsit hűsíti a lábam, el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

JudithBeauty

2015. június 1.

Nem gazdaságos, de legalább tényleg tengeri illata van. Kétfázisú, tehát biztos össze kell rázni, hogy keveredjenek a komponensek. Akciósan vettem, úgy megérte (449 Ft), de eredeti árában nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

trisztan

2015. május 27.

A lábfürdető az a termék, amit még nem sikerült eldöntenem, hogy teljesen felesleges-e, vagy tényleg a szükséges plussz...
Lábat áztatni szerintem ugyanúgy lehet egy tusfürdős, vagy egy lábsós, fürdősós vízben is.
Ennek ellenére kellemes ez a termék, bár nem mondhatni valami gazdaságosnak. Egyszer megvettem, hogy nem mondhassam, ilyet még nem használtam, de nem éreztem, hogy e nélkül aztán felesleges lenne élni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 27.

Moncsi94

2013. július 14.

Jó illata van, és tényleg krémesebb lesz tőle a víz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Jó illata van, és tényleg krémesebb lesz tőle a víz :)

Pöti

2013. május 20.

Jó lábfürdető, viszont a híg állaga miatt valahogy jobban megszalad a kezem, amikor öntöm, így nem túl gazdaságos. Jól puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

agi.greendaygirl

2013. május 14.

hmmm.. az illata ennek is nagyon finom, érdekes ez a két fázisú téma, meg az, hogy folyékony a többi foot works lábfürdetőhöz képest. Sokkal jobb érzés, ha benne van a vízben, egyrész megnyugtat és egyben frissít az illata, másrészt (ez most hülyén fog hangzani) olyan krémesebbnek, lágyabbnak érzem tőle a vizet. Nem ázik ráncosra így a lábam, viszont nagyon jól felpuhul a bőr!
annyira bejött ez az egész tengeri só termékcsalád..! Már csak a lábkrém nincs meg belőle, de ezek után azt is meg kell rendelnem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

kissbarbara1990

2013. április 21.

Nagyon jó illata van és pár perc áztatás után pihe-puha bőrt eredményez. Ha hosszabb távon a lábradírral együtt csodát művelnek akkor megkapja az 5öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Barnás sárga.