Avon

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, az összetevőket feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2017. április 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Segít csökkenteni a kihorzsolt bőr kellemetlen érzetét. Masszírozza azokra a területekre, ahol a láb hajlamos a kidörzsölődésre.

Lifeforce

2019. június 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: kiváló termék.
Van egy 3 éves bőrpapucsom, ami minden alkalommal feltörte a lábfejemet amikor hordtam.
Ezzel a termékkel bekenve a lábfejemen azt a részt, ahol eddig a papucs törte semmi sérülés sem történt a lábfejemen. Nem értem, hogy hogyan működik, de működik.
Csodálatos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: kiváló termék.
Csodálatos termék.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Én máshol nem találkoztam még ilyen termékkel gondoltam kipróbálom de nagyon hatásos, pihe puha lesz tőle az ember talpa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Hoagirl

2017. augusztus 25.

Teljesen véletlenül akadtam rá a böngészéseim során itt a Krémmánián, gondoltam adok neki egy esélyt, mert nekem teljesen váratlan pillanatokban tudja feltörni a cipő a lábamat, hiába van már bejáratva a topán, néha megtörténik a baleset, számomra érthetetlen módon, de mindegy is... Amikor én rendeltem, akkor szerencsémre éppen akciós volt (1299.-), de a katalógusban nagyon eldugva találtam csak meg. Elképzelésem sem volt (most sincs) arról hogy miként működik, de tényleg hatásos. Nagyon picurka, a neszesszeremben simán elfér még a dobozával együtt is. Ha érzem hogy a cipő birizgálja a lábamat, akkor csak előkapom a kis sticket, bedörzsölgetem a kényes területet és már megyek is tovább. Színtelen, szagtalan, waxos állagú, a kiszerelése nagyon pöpec, kényelmes és gyors használni. Az egyetlen ami nem tetszik, hogy nagyon kis mennyiség van benne, és nagyon gyorsan fogy a kence, pedig csak kis területre használom. Ennek ellenére a táskámnak (amíg ki nem vonják) egész biztos hogy a tartozéka lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

tonic

2017. augusztus 4.

Szinte hihetetlen,de tényleg jó, ami miatt szívem szerint levonnék egy csillagot az a pofátlan ára. Ha kétszer ekkora lenne,akkor is drága lenne 8 grammért,de így meg pláne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

katuc77

2017. július 12.

Csak megerősíteni tudom az előző hozzászólásokat. Kiválóan működik, alap darab lett a táskámban. Van úgy, hogy nap közben is előveszem, ha eszembe jut, mert bizony ebben a melegben még az a szandál is kidörzsöli a lábamat, ami alapból a világ legkényelmesebb viselete. Akciósan vettem, és miután rájöttem, hogy valóban van létjogosultsága, azonnal rendeltem belőle egy másikat is.
(Ez a "visszatekerődés" engem is bosszant, de azóta rájöttem, ha nem az alját fogom, hanem ott, ahol tekerni kell rajta, nem megy vissza ;) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

NixonB

2017. június 25.

Nem akartam elhinni, hogy létezhet megoldás vízhólyagok ellen és azt sem amikor megérkezett hozzám, hogy van képük ennyi pénzért egy miniatűr doboznyi stift-et küldeni de ez a cucc tényleg működik. Három új körömcipőn is teszteltem az elmúlt hetekben illetve olyanon is ami minden évben rendre újra és újra feltörte a sarkam. Eddig. Indulás előtt 5 perccel kenem be a kritikus pontokat, nem érzem hogy ragadna és foltot sem hagy a cipő belső felén. A tekerős
megoldás nem a legpraktikusabb, használat közben állandóan visszacsavarodik de ennyi bosszúság igazán nem nagy áldozat ezért a hatásos kidörzsölődés elleni lábápolóért cserébe. Mindössze 4 g termék ellenére az enyémből még alig fogyott a 3 hét alatt. Gonosz leszek és csak 4 csillagot kap, mert ez a "visszatekerősdi" reggelente roppant idegtépő tud lenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Poptie

2017. április 9.

Be kell, hogy valljam, sosem gondoltam volna, hogy egy lábápoló stifttől kevésbé fog fájni a lábam, vagy bármit is fog használni. Óriásit csalódtam, POZITÍVAN!!! Egyszerűen hihetetlen, de valóban működik, és ha a cipő felvétele előtt használom, tényleg nem fáj a lábam, mikor egyébként feltörné a cipő. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

JudithBeauty

2017. március 21.

Nagyon jó termék, és végre ismét lehet kapni. Főleg a sarkamon szokott a bőr kidörzsölődni, de a körömcipőktől a kislábujjamon is szokott vízhólyag keletkezni. Ez a stift tényleg megoldja a problémámat, és a már meglévő "bibik" is hamarabb meggyógyulnak. Bátran hordhatok olyan cipőket, amik korábban feltörték a lábamat, most már előbújhatnak a cipősdobozból. Praktikus kiszerelés a stift forma, már célirányosan oda kenem fel, és sokáig tart.
Mindenképpen 5-öst érdemel, ez egy csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Mindenképpen 5-öst érdemel, ez egy csodaszer!

Bergamo1

2014. október 18.

Teszteltem egy olyan cipőnél, ami normál körülmények között 4 óra után feltörte a lábam, de hólyagosra. Ezzel (azért elég rendesen) bekenve viszont, semmit nem vettem észre. Megtartom, mint kincset:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Noncsikaaa

2013. november 28.

Még most sem tudom, hogy hogy csinálja, de mióta ezt használom még az új cipők/papucsok sem törték fel a lábam és nem lett egyetlen vízhólyagom sem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate