Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A lime C-vitaminban és mikroelemekben gazdag, tisztító, frissítő és nyugtató hatású. A cukornádkivonat természetes antioxidáns, regenerál, puhít, simít és radíroz. Dezodoráláshoz használja a frissítő lábspray-t.

HDorina

2018. szeptember 25.

Inkább alkoholos szagú, mint lime vagy menta. Talpra fújva hűsítő hatású, nyáron a nagy melegben jóleső érzés. A felülete puhábbá, simábbá válik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Tinkaaa

2015. november 24.

Akciós volt, így megvettem. Nagyon tömény, alkoholos szaga van. S a lábizzadással sem csinál semmit. Újra nem veszem, próbának jó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 24.

sztinke

2015. július 2.

Elfújkáltam egyet. Az illata kellemes, használat közben talán hűsít is valamelyest, bár ezt lehet, hogy egy sima hideg vizes spriccelés is megtenné... :D Azt nem éreztem, hogy olyan nagyon frissített volna, a lábizzadással pedig végképp semmit nem csinált. Szóval nem teljes pénzkidobás, de felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

krémparádé

2015. július 2.

Nekem ebből még mindig van egy kicsi:) szeretem csak úgy a levegőbe is belefújkálni, annyira friss és fincsi s cukros-limeos illata van. Egyszerűen jókedvem lesz tőle, kár, hogy nem body spray, mert sokkal jobb illatú az egyéb ilyen-olyan citrusos testpermeteknél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Babooca

2014. július 31.

Anyu vett ilyet kétszer is, de azóta már lebeszéltem róla. Nagyon fullasztó, nagyon erős, és nagyon szúnyogriasztó szagú. Semmire sem jó, elfújkáltuk, de sosem venné újra senki a családban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

GI85

2014. április 2.

Nyárra egész jó...valamire elfújkálni biztos. :D Igazából sok értelmét nem látom. Az illata nekem bejön mértékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

gothy

2013. augusztus 23.

Teljes pénzkidobás volt :( Nem tudtam elhasználni, mert egyszerűen annyira tömény a szaga, hogy az ember lánya rosszul lesz tőle. Ráadásul semmit sem csinált a talpacskáimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Nicole88

2013. június 21.

Egyetértek az előttem szólókkal. Túl erős a szaga, ami nekem, fejfájósnak még rosszabb... Hatása egy nulla, az ég világon semmit nem csinál: nem frissít, nem szagtalanít, nem nyugtat, és egyáltalán nem gátolja meg az izzadást. Azt pedikűrösként pedig felfogni sem tudom, hogy egy lábspray hogy tud radírozni...
devcat: az enyémből is folyik a cucc fújáskor mindenhol, szóval nem rossz szériát fogtál ki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Szaszmancs

2013. április 11.

Nekem tetszik az illata, szívesen elfújkálom,de igazából semmi haszna nincs. Többet biztos,hogy nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

devcat

2013. január 27.

Nyárra jó, kissé tömény az illata, zárt szobába nem ajánlatos a lábra fújni, mert beájul az ember a sarokba :) Vettem már belőle más illatot is, de az a tapasztalat, hogy a pumpája hamar bedöglik, és egy idő után orrán-száján folyik ki a cucc. Bár lehet csak egy rossz szériát fogtam ki. Hűsít, elűzi a nem kívánt szagokat. Akciósan vettem. Elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Hidratálók: PEG-6