Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

• hatékony dezodoráló védelem a kellemetlen szagok ellen
  • azonnali felfrissülés és hűsítés
  • megkönnyebbülés a fáradt lábaknak
  • rózsaszín grépfrúttal és bazsalikommal

Cosette

2019. szeptember 12.

Nagyon szeretem, finom és frissítő illata van. Ha valahova megyek, befújom vele a lábam, általában esténkènt is lehet meg érezni. Kissé alkoholos, ami miatt szárít, valamint van egy kis hűsítő hatása is. Eddig nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Enne

2019. augusztus 9.

Fincsi és frissítő. :) Este körbefújom vele a lábamat fürdés után a spa élményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mia0602

2019. július 20.

Valóban felfrissíti és kellemesen hűsíti a fáradt lábakat. Az illata is frissítő igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Majida

2019. július 14.

Egyenlő a nullával,nekem nem segített semmit illetve a kellemetlen szagokat nem szüntette meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Andrea1992

2019. július 5.

Az egyik legjobb amit valaha használtam. szagokat teljesen megszünteti, frissít hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

szabina971

2019. június 5.

Kellemes illata van.
Frissnek érzem tőle a lábam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Kellemes illata van.
Frissnek érzem tőle a lábam :)

nemethdorcy

2019. május 30.

Fincsi illata van, könnyed és gyorsan beszívódik. Nem ad semmi extrát, de kellemesen felfrissíti a lábaimat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Eszteerke

2019. május 28.

Nagyon szeretem az illatát, igazából semmi extrát nem ad. Jó illatú lesz tőle a lábam én a cipőimet is be szoktam fújni vele, persze nem is vártam tőle csodát nekem elnyerte a tetszésem🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin