Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: LadyGrey, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hűsítő mentával és a frissítő zöld teával. Hűsít, dezodorál és megnyugtatja a fáradt lábakat.

orsheee

2017. április 14.

Régebben kaptam egy krémmel kísérve. Egy hosszú nap után, vagy pl. egy városnézős rengeteget gyaloglós nap után este isteni érzés volt. Fürdés után használtam és kellemes illata illetve hűsítő hatása nekem pont megfelelő. Alig vártam esténként hogy végre használhassam. Újravenném, de sajnos már nem gyártják, úgyhogy keresnem kell valami hasonlót, ami remélem ugyanilyen jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

dandelion

2017. január 8.

Enyhén hűsítő hatású, kellemes illatú lábspray. A szagokat nem megfelelően semlegesíti, ezért közvetlenül fürdés után szoktam fújni. Csomagban vettem, így megérte szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

nrss

2016. október 16.

Hűsíti, frissíti a lábat, és megszünteti a kellemetlen szagokat. Én csomagban vásároltam meg a lábradírral és a hidratáló krémmel együtt, igazi wellness a fáradt lábnak!
Ráadásul szuper nyárias illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Ráadásul szuper nyárias illata van.

hatiay89

2016. január 8.

Nyáron nagyon jó, frissít, hűsít, abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Nyáron nagyon jó, frissít, hűsít, abszolút tökéletes.

Mananna114

2015. szeptember 20.

Egy hosszú és fárasztó nap után, felüdülés a lábaimnak. Megnyugtatja, hűsíti, mellé még lábápolót is használok amivel hidratálni is tudom. Öröm vele a lábkényeztetés :)) Több fajtáját kipróbáltam, eddig ez tetszik a legjobban. Tuti újraveszem. Krízishelyzetben megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

blackcat00616

2015. június 24.

Tényleg hűsíti fáradt lábamat :) Semlegesíti a kellemetlen szagokat (kereskedőként nyáron, acélbetétes cipőben szaladgálok órák hosszat)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

-.Nikii.-

2014. július 7.

Friss, finom. Szerintem rövid ideig hűsít és kifújva nincs olyan intenzív illata, ezért csak 4-es:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 7.

matine91

2013. november 8.

Az én lábam is imádja. Megszünteti a kellemetlen szagokat, hűsít, frissítő érzést hagy maga után és megnyugtat az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Gladys

2013. augusztus 10.

Nagyon jó a lábamnak. Örülök, hogy nem az a hagyományos Avonos lábápoló szaga van, amit nem szeretek, hanem nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

anett3600

2013. augusztus 6.

nyári illat, frissítő, hűsítő hatás, kellemes érzés. nem tudom mennyire nyugtat, de az én lábam szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract