Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az avon új lábsprayének cseresznyés változata mellett itt a dinnyés is. Igazán hűsítő érzést kelt a nyári nagy melegekben és az illata is nagyon finom.

Lory

2014. július 19.

3 éve nyáron használtam.Finom görögdinnyés illata van,amihez automatikusan kapcsolom azt a nyarat amikor használtam,ezért kapta meg a 2. csillagot.Amúgy valóban csak a kifújás után közvetlen hűsít,ha ezt tovább tartaná akkor elég jó kis cucc lenne.Mivel ezt nem hozza,sok mindenre nem jó ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Moonlight

2014. április 1.

Hűsít...persze,arra a néhány másodperce,amíg az alkohol el nem párolog.
Hidratálást inkább csak az előtte használt krém miatt érzek.
Legyen 2 csillag...de csak mert szeretem a dinnyét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Hűsít...persze,arra a néhány másodperce,amíg az alkohol el nem párolog.
Hidratálást inkább csak az előtte használt krém miatt érzek.
Legyen 2 csillag...de csak mert szeretem a dinnyét

joouyee

2013. február 14.

Igazából általában nem Avonos lábápolókat, de egy ismerős ajánlására rendeltem egyet belőle. Hááát... az illata fullasztó, hűsít ugyan, de csak arra a pár pillanatra, míg be nem issza a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Múltkor internetes ajánlatban 300 FT volt, persze volt annyi eszem, hogy 1 (1, ) dbot rendeltem. Szeretem az avon ilyem lábra való spay-it,teszik a dolgukat. Ez is jó. Bár nekem nagyon érzékeny a bőröm és a lábamon hámlik a bőr, szerintem ettől,illetve a benne lévő alkoholtól, szóval inkább csak zoknira fújom meg cipőbe. Így már dezodorálónak van inkább. 4* a rengeteg alkohol miatt és a szárítás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

adrika128

2012. november 27.

Az illata tényleg jó, de pillanatok alatt elillan és azon kívül ,hogy addig hűsíti a lábat míg be nem szívódik semmire nem jó sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

IchigoSachi94

2012. november 9.

Nem veszem újra, jó az illata, de pár perc alatt elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Nem veszem újra, jó az illata, de pár perc alatt elillan.

zita.herkovics

2012. augusztus 4.

semmit nem ér, hiába jó az illata, kis ideig tart csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

semmit nem ér, hiába jó az illata, kis ideig tart csak.

alexandraporcelain

2012. július 28.

finom az illata, de egyébként semmire se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 28.

finom az illata, de egyébként semmire se jó.

platinakuka

2012. július 6.

ilyen áron sokkal hatásosabb lábsprét is találok, bár az illata jó. ha nem akciós, nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

kiovszkyfanni

2012. július 3.

Nekem nagyon bevált, a meleg napokon tényleg jól jön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Nekem nagyon bevált, a meleg napokon tényleg jól jön. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin