Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusolózseléként és samponként egyaránt használható termék a Full Speed illatával.

tenagi

2017. augusztus 25.

Barátomnak vettem névnapjára. Nagyon jó illata van, tusfürdőként jó. Samponként irritált fejbőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

roddo

2016. szeptember 6.

Nem rossz, de használtam már jobbat is. A tartóssága szerintem nem kiemelkedő, habzása megfelelő, kissé talán zselésebb állagú mint a tusfürdők általában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kise

2016. augusztus 29.

A Full speed illatával készült tusfürdő teszi a dolgát. Illata, a flakon használhatósága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

bugosgizi

2015. július 26.

Az elvárásnak megfelelt. Kellemes és tartós az illata. Jól tisztít és nem irritál. Az állaga megfelelő. A tartótégely kialakítása szintén csak megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

kissbarbara1990

2013. december 29.

Nagyon jó illata van és sokáig érződik még a használat után! Párom is szereti, veszek majd még ilyet az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.