Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tsix03, az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Melcsike0110

2018. május 8.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, csak ezt használom, nagyon szépen kiemeli a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem. Sokkal jobb, mint a hegyezhető szemceruzák. Tartós és nem kenődik, szép élénk fekete színe van. Egy gond van vele, nagyon hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

DawnMelody

2016. október 15.

A "blackest black" árnyalat van meg. Szép, élénk fekete, elég tartós, a vizet is egész jól állja (noha ezt nem ígéri), könnyen kezelhető. Nekem viszont annyi a bajom vele, hogy bárhogy dörgölöm a szemem a sminklemosóval, reggelre mindig maradt annyi, hogy a szemem alá másszon. Ezért levonok egy csillagot, amúgy elég jó szemceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

kulcsarcinti

2016. április 2.

Nem ajánlom, csak vészhelyzetben használom én is.. Nem tartós és nem jó minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

Lina14

2015. augusztus 11.

Újsághoz kaptam a The blackest black nevű árnyakatot. Sajnos csak a sokadik húzásra lesz igazán fekete, és miután megszáradt, lerobbanthatatlan. Nekem vízvonalon is bevált, mivel a puhasága miatt gyorsan lekopott a teteje, pontos vonalat nem lehet vele húzni. Füstösíteni még nem próbáltam, de majd annak is eljön az ideje. Eddig egész jó, megelőlegezem neki az ötcsillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

beautybeauty

2015. április 20.

Ár-érték arányban egy elég jó szemceruza.
Nem mosódik el, de még is maszatolható.
Vékony, éles vonal húzására nem alkalmas, ugyanis nagyon puha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Ár-érték arányban egy elég jó szemceruza.
Nem mosódik el, de még is maszatolható.
Vékony, éles vonal húzására nem alkalmas, ugyanis nagyon puha.

kkata

2014. szeptember 28.

Én egy újsághoz kaptam, és ahhoz képest szerintem nagyon jó. Nekem nem fogy gyorsan, jó krémes állagú, így egy vékony, vágott fejű ecsettel remek tusvonalat is lehet vele húzni a szemhéjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

csutka.n

2014. április 29.

rendkívül tartós, és erős a színe, mondjuk elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

rendkívül tartós, és erős a színe, mondjuk elég gyorsan fogy.

boree

2013. október 15.

Nekem a textured teal nevű változata van meg. Inkább fekete egy kis zöldes beütéssel, de nekem nagyon tetszik. Nagyon tartós, egy kicsit vízálló is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.