Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fémes hatású automata szemceruza 3 színben.

Vivien0917

2019. január 8.

Kipróbáltam szinte az összes színt mind tetszik. Szemhéjra szoktam inkább. A csillámosak is szépek nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

adrica

2017. március 6.

Nekem szinte az összes szín meg van belőle. Nagyon szeretem. A szivárvány számtalan színei közül lehet választani. Ráadásul, a színek nem önmagukban vannak, hanem irrizálóak, színjátszósak, fényesek, szóval különös színhatásúak. Nekem nem kenődik el, sőt, ebből a szemszögből választottam, és bevált, így mentem rá a többi színre is. Nyílván bőrtípustól függenek ezek a dolgok, és szemformától is. Bár az enyém mélyen ülő, ezért nem újdonság a dupla tus vonal effekt. De ezekkel nem jártam még a negyven fokban sem, hogy felragadt volna, vagy elcsúszott volna. Tartotta magát szépen rendesen. Az áruk pedig elérhető, főleg akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

medgirl

2016. március 15.

Nekem a Brown Sugar árnyalat van meg és nagyon nagyon szeretem, már másodjára rendeltem meg. Nagyon szép a színe, tartós és könnyű vele dolgozni. Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

blackcat00616

2015. április 17.

Ahogy felkenem, olyan csomós lesz nálam, magában nem tudom használni :/ de kitaláltam hogy tudnám :D Sminkeléskor kihúzom a szemem tussal (azért ezzel kezdem, mert hagyom megszáradni) a végén pedig átmegyek a ceruzával is és nagyon baba így :) Nekem az Ultra Violet szín van meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

manitia

2014. október 2.

Update 2: Még mindig jó, de találtam egy tartósabbat, erősebb színintenzitással az essencetől. (Gel eyeliner waterproof)
Update: kicsit több mint 4 hónapig bírta, de nem mindennapos használat mellett. Továbbra is imádom, rendelek még egy barnát, és mellé egy feketét. <3
Azt hiszem ilyen fajtám van cosmic brown színben. Én nagyon szeretem ,mert nem kopik vagy folyik le a szememről, könnyű vele vonalat húzni, és csak sminkelmosóval tudom levakarni a nap végén. :D Egyetlen gond vele, hogy szerintem gyorsan el fog fogyni. :) Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

nadalandy

2014. július 25.

Még a régi glimmerstick for eyes kiadás (nekem 2 fekete volt) könnyen kezelhető tartós volt.
Az idei Glimmerstick diamonds sparking silver borzasztó. Kinyomom vele a szemem és akkor sem fog. A színe szép, de használhatatlan. Kidobott pénz.
Egy jó ceruzát így elrontani =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Egy jó ceruzát így elrontani =(

szonia

2014. július 25.

Meglepodve latom nehany elottem szolo velemenyet. Nekem a vivid grey van meg, ami konkretan 14 orat birt multkor tokeletes allapotban, es birta volna meg tovabb is meg gyakorlatilag erintetlennek mutatkozott. Nekem nagyon bejott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

Írisz

2014. július 11.

Jó szemceruzák,szép színek,könnyű kezelhetőség,csak alapozó nélkül nem túl tartósak,napvégéig nem bírják csak "után javítással"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Black Fairy

2014. július 3.

A szín csodás, az állag borzasztó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

A szín csodás, az állag borzasztó...

rosa.love

2014. július 3.

Hát ez nagyon nem. Rá kell nyomni a bőrre,hogy legyen valami színe, de attól persze rögtön letörik. Az elején voltak benne csillámok, de idővel valahogy eltűntek belőle. Konkrétan használhatatlan, nem szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.