Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: kenceficés, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Folyékony szemhéjtus csillámokkal

3 színben kapható

anettvagyok

2016. július 18.

Nem túl pigmentált és még csillog is. Nekem a bronz árnyalat van meg és úgy tudom csak hordatóvá tenni, ha barna szemceruza fölé használom - úgy viszont nem rossz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

hdora87

2016. május 9.

Nekem a barna színű van meg. Sajnos nem annyira tartós,mint vártam,de a színe nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Black Fairy

2014. június 20.

Nekem a lila van meg, és nagyon szerettem volna szeretni, mert gyönyörű színe van...
Viszont húzódik a bőröm tőle, nagyon irritál és szárít...pedig az én szemem mindent kibír kb...Tust használtam egy időben a vízvonalamon, de ez még a kezemen is borzasztóan irritál sajnos...
Csak azért nem tartom teljes pénz kidobásnak, mert túl szép a színe...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Csak azért nem tartom teljes pénz kidobásnak, mert túl szép a színe...:/

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glucose, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.