Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A fehérliliomot sokáig gyógynövényként használták, de napjainkban összezúzott szirmainak kivonatából kozmetikumokat is készítenek. Olaja közismert közérzetet javító szer, valamint az édeskés, balzsamos illatú parfümök alkotórésze. Ezúttal kellemes habfürdőben élvezheti illatát és jótékony hatásait.

Vanessza0420

2020. november 17.

Óriási szerelem habfürdőként.
Illata, állaga tökéletes. Egy pici is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Óriási szerelem habfürdőként.
Illata, állaga tökéletes. Egy pici is elég belőle.

sziluetta

2020. október 2.

Fellángolásból vettem meg, mert végre kád van a lakásban ahol lakom és ki akartam élvezni a helyzetet. A helyzet az, hogy a kád pici, én magas vagyok, így a habfürdőzés kilőve. Tusfürdőként haszánlom hát, amúgy kellemes illata van, nyilván jól habzik, fürdés után nagyon sokáig belengi a lakást a friss illata. Tekintve hogy nagy adag én már picit unom, egyébként semmi probléma nincs vele, ha az ember ritkábban használja. Így hosszútávon érezhetően szárít, testápoló után sír a bőröm, alkalmanként használva viszont biztos nem ilyen gáz a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Nitaka

2020. szeptember 29.

Jól habzik, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Jól habzik, kellemes illata van.

Bonnieoo7

2020. március 18.

Mostanság megint kapni, így kiprobáltam, mert régebben nem használtam Avon fürdőszereket. Ez hiba volt, mert igazából nagyon jó minőségűek és árban kedvező, amikor úgy fogjuk ki. Többek között ez a kedvenc, nagyon intenzív és hosszantartó illatélménnyel, ami a bőrnek biztos nem használ, de a lelkemnek jót tesz. A csinos flakon pedig kettévágva újrafelhasználásra került. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

MissQuen

2018. november 25.

Nagy kedvencem az avonos habfürdőt közül. Nagyon kellemes virág illata van! Főleg tavaszi őrület. Másoknak is ajánlom!
Fantasztikus. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Fantasztikus. 5*

ErikaErika2

2017. november 8.

Nagyon szeretem az illatat, eddig ez volt a kedvencem. Sajnos rettenetesen szaritja a borom. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

birdy70

2017. július 4.

Finom, tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Finom, tartós illat.

rocksolya

2016. július 5.

jól habzik, jó az illata és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

jól habzik, jó az illata és sokáig elég.

Dius1991

2016. február 4.

Hatalmas habokat csinál, sokáig elég, viszont én nem szeretem az illatát. Elhasználtuk, de vártam már, hogy elfogyjon.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

incifinci28

2016. február 4.

én annnnyira imádom!!! tusfürdőként használom, úgy is nagyon jól habzik és az a mennyei illat.... hmmm :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Emulgeálószerek: Cocamide MEA
Tisztítószerek: Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamide MEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Eugenol, Isoeugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.