Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: kdorcsi, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Hajkifésülő spray kislányoknak, hogy könnyebben csússzon a fésű. Permetezd kislányod hajára, majd óvatosan kezd el kifésülni. Meglátod, mennyivel könnyebben siklik a fésű a hajon. Miután megszárad, szép, csillogó, selymes hatást biztosít.

kdorcsi

2018. augusztus 9.

Hosszú gubancolódásra hajlamos hajam van így muszáj voltam keresni rá valami megoldást. Bár nem én vagyok ennek a terméknek a megfelelő korosztálya gondoltam egy próbát megér ha a parfümje is bevált. Gyerekkoromban is használtam Avonos hajkifésülősprayeket és azok nagyon jók voltak ez a termék viszont egy csalódás. Hatása semmi sőt még zsírosít is és az illata sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Bububaba

2018. április 1.

Ez a legrosszabb hajkifésülő spray,amit valaha használtam. Nem vártam el,hogy fényessé tegye a hajamat vagy csak egy kis plusz ápolást adjon neki. De az, hogy nem tudom kifésülni a hajamat vele,az is biztos. Összegubancolódik tőle, szinte olyan,mintha csak vizet fújnék a hajamra. Ráadásként nehezen szárad meg és úgy néz ki a hajam mintha 1 hete nem mostam volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 1.

Iwimami

2017. június 30.

Derékig érő, szőkített hajam van, bevált. 4 éves kislányomnak gyűrűs-göndör haja van, számára is tökéletes termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

heniiike

2017. február 24.

Derekamig ér a hajam, ami ráadásul nagyon dús. Kiskoromban anya mindig ezt vette hogy a reggeli fesulkodes ne legyen kinszenvedes.
Nálam most is bevált. Nem lesz ragacsos, szépen könnyen ki lehet utána fesülni a hajat. Az illata is nagyon jó! Mindenképp újravevős!
(Nagyon sokáig elég)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.

(Nagyon sokáig elég)

Samantha

2016. augusztus 28.

A hajam majdnem derékig ér. A töve zsíros, a vége száraz, emiatt töredezésre hajlamos. Nagyon vigyázok rá. Sok mindent kipróbáltam a hajvégeimre, az összes Gliss kurt és Schaumákat. De meg sem közelítették ezt a terméket. Nagyon könnyen ki tudtam bontani a hajamat, ami nem lett zsíros és nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 28.

tundeelza

2016. április 23.

Kislányom haján használom. Könnyebb kifédülni, szépen lelapítja a szétálló haját. Viszont nagyon kevés kell belőle mert nagyon vizesíti a hajat,nagyobb mennyiségben kicsit ragad is a haj amíg meg nem szárad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

gzsofi94

2016. január 24.

Nem tudom, hogy kislányom haján beválik e. De az én hajamon semmi pozitívat. Összeragadt a hajam tőle és egyáltalan nem lehetett kifésülni, meg kellett mosnom mert máshogy nem jött kis a hajamból. Szeretem a testpermetjét és így olcsóbb volt ha kétféle Hello Kittys terméket rendtem, de kár volt. Nem venném újra. Az illata amúgy jó. Ennyi a pozitív benne semmi más.. Sajnálom:#

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone