Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Enyhén színezett, rózsaszín szájfény csillámokkal.

• gyümölcsös
  • hidratált érzést ad az ajkaknak
  • finom csillámokkal
  • a "Hello Kitty" az egyik legnépszerűbb figura a gyermekek körében, Japánban született 1974-ben és generációk legkedveltebb gyerekkori kabalája lett

Irudi

2016. december 30.

Karácsonyra kaptam,és egyre jobban örülök neki! Szépen csillog, tartós, finom az illata is. Felkenés után kicsit bizsergető érzést hagy a számon - az ajaknövelő szájfények szoktak ilyenek lenni, nem értem, hogy egy kislányak miért lenne ilyesmire szüksége...
Mindenesetre nekem nagyon tetszik ez a termék, jár neki az öt csillag (bár nem én vagyok a célközönsége...:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol