Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2020. június 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Normál

A trópusi hibiszkusz és az érett maracuja ínycsiklandó kombinációja egzotikus csendes-óceáni utazássá varázsolja a tisztálkodást.

spavanilly

2020. július 23.

Nagy csalódás ez az új nyári illat.

Én régebben imádtam az Avon testpermeteit, nekem hétköznapra tökéletesen megfeleltek. Nem parfümtartósságot várok tőlük most sem ( de az évek múlásával számomra egyre gyengébb minőségűnek tűnnek sajnos...),hanem valami FINOM illatot.
A pár éve kijött magnólia-, jázmin-, narancsvirág óta sajnos egy sem ütötte meg nálam a mércét, sem illatban, sem tartóssággban.
/Első darabot drága Anyumtól kaptam, eper-guava illatú volt és imádtam.../

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Nagy csalódás ez az új nyári illat.

/Első darabot drága Anyumtól kaptam, eper-guava illatú volt és imádtam.../

Gabikaa9

2020. július 17.

Pár hónapja a nővéremtől beszereztem egy ilyen testpermetet, de sajnos, nekem nagyon nem vált be. Sem az illata nem jó, és fura tapintású lesz utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract