Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-pézsma illat, túlnyomórészt rózsaszín bors, arany gardénia és krémes pézsma jegyeket kapott.

szszabina27

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Kicsit csalódtam ebben a parfümben..
Olcsón tudtam hozzájutni ehhez is, gondoltam jó lesz,mint a Lotus is, de ennek sajnos csak a külseje jó!
Lehet hogy csak rajtam nem jó, de nekem nem vált be, túl erős az illata, ezáltal furcsa illata lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Kicsit csalódtam ebben a parfümben..

senskin

2018. július 27.

Rózsaborsos illatok nagy kedvenceim és ő is jól sikeredett. Sugall eleganciát, bájt, pajkosságot. Igazán nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

JudithBeauty

2016. január 27.

Sajnos csalódás ez a parfüm (vagy ahhoz hasonló?), mert az "anyaillat" Incandessence-hez képest sem minőségben, sem tartósságban nem veszi fel a versenyt. A bors aromája annyira durván jelentkezik a bőrömön, hogy a többi illatot teljesen elnyomja. Maradok az "original" Incandessence-nél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

vanillacaramella.sweet

2016. január 19.

Lancôme-Magnifique utánzata a bőrömön. Egyik kezemen ez, másikon L.M. Persze van különbség, de jó alternatíva az Avonos. Fira a kifújás belőle,nem érezrem kézreesőnek sem. Kb. 4 órát bír, finom illat, csak mert ennyire nem egyedi, kap: 3 *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Vizsiildi

2015. december 29.

Nagyon durván csak a rózsaszín borsot érezni ki belőle! Minden más összetevőt elnyom a fűszeressége! Egyedi, megjegyezhető a többi avonos illathoz képest (tisztelet a kivételnek), véleményem szerint ez az illat viszonylag kevés emberhez passzol igazán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

MissPoppy

2015. január 8.

Nekem ízlik, finom frissítő. A bőrömön kellemes. Tetszik a gömb forma, ötletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Nekem ízlik, finom frissítő. A bőrömön kellemes. Tetszik a gömb forma, ötletes.

lizalma81

2014. december 3.

A katalógusban illatoztam meg,tetszett, így megrendeltem. Gondoltam, hátha végre szerencsém lesz, és kapok egy jó Avon illatot. Hát nem kaptam. Megint. Édes, "húsvéti kölni" illata van a bőrömön, a napokon át a hajban maradó pacsuli emléklével...nekem csalódás. Egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

sabrirory

2014. október 28.

Mintám van belőle. Nagyon fincsi illat. Nem túl édes, finom illat. Lehet lecsapok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

szyszaa

2014. október 16.

nekem maradandó élményt nyújt ez a parfüm! :) Kifejezetten téli illat, mivel eléggé intenzív, első kifújáskor egyből "letaglóz", vad, érzéki, titokzatos, kissé fűszeres-édes, de nem az az émelyítő, orrbavágós-édes. Csak különleges alkalmakkor hat igazán a viselete, szerintem...Legalábbis nem egy szürke, hétköznapi fújkálós illat ez... megköveteli az eleganciát, a csábos megjelenést, olyan randi- és/vagy buliba induló már-már pajzán és figyelemfelkeltő illatocska... :) Negatívum talán annyi lenne, hogy kissé hamar elmúlik az "első fújásos" erőteljes illat, és átvált szelídebbé, barátságosabbá, de lehet, másoknak meg épp ez tetszene meg. Azért mindenképp megajánlanám "neki" az öt pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

karakumsivatag

2014. október 10.

Kellemes kis friss, virágillat. 3/4-re értékelném, mert ezért az árért már lehet izgalmasabb parfümöt venni, de hétköznapi szaladgálós illatnak jó. Senkit nem nyom orrba, de nem is nyújt egy maradandó élményt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone