Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-pézsma illat, túlnyomórészt rózsaszín bors, arany gardénia és krémes pézsma jegyeket kapott.

2500 Ft ÚJ Avon Incandessence Flame
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás , Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

BeautyFeelsLikeHavingWings

2019. október 3.

Igaz, lepontozom, de csak azért, mert tudom, fényévekkel jobb illatok léteznek (drágább, nem AVON-os parfümök). De attól még nem utálom: 1. Nem egy megszokott illat, nem jön szembe. Különleges. 2. Vagy nyaralásra lehet elképzelni (Isztambul, Spanyolország, amikre asszociálok), vagy télen. Télen körülölel tüzessége. 3. Furcsasága miatt tutira kevesen fújnák magukra, de ha egyszer megbarátkozol vele és viseled, akkor mások kedvelni fogják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

coramie

2019. október 1.

Nagy reményekkel vágtam neki ennek a parfümnek, kedvelem a rózsaborsos-gardéniás illatokat, az anyaillata pedig az egyik kedvenc avon illatom.
Számomra nem túl meggyőző a kezdeti bors akkord, viszont egyhamar egy számomra kellemetlen, sajnos kis híján hányingerkeltő pézsmás vonulat kezd dominálni, ami aztán masszívan marad, alig lehet lemosni is a bőrről. Nekem nagyon nem jön be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 1.

szszabina27

2019. szeptember 7.

Kicsit csalódtam ebben a parfümben..
Olcsón tudtam hozzájutni ehhez is, gondoltam jó lesz,mint a Lotus is, de ennek sajnos csak a külseje jó!
Lehet hogy csak rajtam nem jó, de nekem nem vált be, túl erős az illata, ezáltal furcsa illata lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Kicsit csalódtam ebben a parfümben..

senskin

2018. július 27.

Rózsaborsos illatok nagy kedvenceim és ő is jól sikeredett. Sugall eleganciát, bájt, pajkosságot. Igazán nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

JudithBeauty

2016. január 27.

Sajnos csalódás ez a parfüm (vagy ahhoz hasonló?), mert az "anyaillat" Incandessence-hez képest sem minőségben, sem tartósságban nem veszi fel a versenyt. A bors aromája annyira durván jelentkezik a bőrömön, hogy a többi illatot teljesen elnyomja. Maradok az "original" Incandessence-nél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

vanillacaramella.sweet

2016. január 19.

Lancôme-Magnifique utánzata a bőrömön. Egyik kezemen ez, másikon L.M. Persze van különbség, de jó alternatíva az Avonos. Fira a kifújás belőle,nem érezrem kézreesőnek sem. Kb. 4 órát bír, finom illat, csak mert ennyire nem egyedi, kap: 3 *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Vizsiildi

2015. december 29.

Nagyon durván csak a rózsaszín borsot érezni ki belőle! Minden más összetevőt elnyom a fűszeressége! Egyedi, megjegyezhető a többi avonos illathoz képest (tisztelet a kivételnek), véleményem szerint ez az illat viszonylag kevés emberhez passzol igazán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

MissPoppy

2015. január 8.

Nekem ízlik, finom frissítő. A bőrömön kellemes. Tetszik a gömb forma, ötletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 8.

Nekem ízlik, finom frissítő. A bőrömön kellemes. Tetszik a gömb forma, ötletes.

lizalma81

2014. december 3.

A katalógusban illatoztam meg,tetszett, így megrendeltem. Gondoltam, hátha végre szerencsém lesz, és kapok egy jó Avon illatot. Hát nem kaptam. Megint. Édes, "húsvéti kölni" illata van a bőrömön, a napokon át a hajban maradó pacsuli emléklével...nekem csalódás. Egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

sabrirory

2014. október 28.

Mintám van belőle. Nagyon fincsi illat. Nem túl édes, finom illat. Lehet lecsapok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone