Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Ár: 1500ft/db , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: FOXPOSTOLNI NEM TUDOK POSTÁNMARADÓRA TUDOM KÜLDENI ELŐRE UTALÁS ESETÉN

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

labello

2014. október 24.

Hálát adok az égnek, hogy ajándékba kaptam!! Ha ezért pénzt kellett volna kiadnom nagyon sajnáltam volna rá...Ugyanis ez kb.annyit ér h jól megfulladj tőle. Soha nem is próbáltam magamon , de miután a levegőbe fújtam egy kicsit, hogy megszagoljam..hát majdnem befulladtam , alig kaptam levegőt.. a lehető legmínuszosabb !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone