Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-fás

Fejjegyek:  mandarin, karambola

Szívjegyek: kamélia, bazsarózsa, vizi liliom

Alapjegyek: szantálfa, kasmírfa, ámbra

Ár: 9000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Avon Instinct for Her + Instinct Forbidden pakk
Ár: 11600.- szállítással együtt , Eladó: pomme
Állapot: 50 ml-s üvegek, minimális hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: ajánlott csomag

Vanesszaeszter

2019. május 20.

Nagyon kellemes illata van, kicsit nekem uniszex, de nagyon finom. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

RenykeBartha

2017. augusztus 13.

Nem értem miért nem gyártják már. Mintám volt belöle, tartos, kellemes illata volt, meg szerettem volna vásárolni de már régota nem láttam egyik katalogisban sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

lazybutterfly

2017. július 17.

Számomra ez a PARFÜM. Egyik alkalommal mikor le volt árazva megszagoltam az újságban lévő mintát, és mivel már kevés parfümöm volt itthon erre esett a választás. Akkor még nem gondoltam, hogy ennyire megszeretem. Azóta 6-7 üveggel is elhasználtam, és ha éppen volt még belőle de kaptam ajándékba más parfümöt, akkor sem tudtam félrerakni.Egyszerűen imádom az illatát és másoktól is sok dicséretet kaptam rá. Rajtam nagyon sokáig érezni, sokszor még a nap végén zuhanyzás után is. Az biztos, hogy amíg még lehet kapni addig nálam ott lesz a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

didus

2017. március 6.

Ud: Újra és újrabeleszeretek! Most rendeltem belőle megint, és ugyanazt a szerelem illatot érzem, mint akkor mikor megkaptam a (most már) férjemtől! Örök darab lesz számomra. Szerelmet, férjet, és egy 5 hónapos gyönyörű kisfiút jelent nekem ez az illat :) 5 csillagra emeltem :)

Kb. egy éve kaptam szülinapomra a páromtól, amikor épp csak kezdtünk közeledni egymáshoz. Belekukkantottam az ajándék tasakba, és nagyot csalódtam, nem igazán kedvelem az avonos illatokat, Megan Foxtól meg a hideg kiráz mióta szétműttette a bájos pofiját, ilyen kiélt ribisre :P
Szóval megköszöntem szépen az ajándékot, és félre raktam. A hétvégének vége lett, és 3 gyönyörű együtt töltött nap után a páromnak vissza kellet utaznia németországba dolgozni. Mikor hétfő reggel én is dolgozni indultam, gondoltam kipróbálom ezt az illatot. Nem tetszett egyáltalán. Aztán napközben egyszer csak megcsapott az illat, és felidézte az egész hétvégét amit szerelmemmel töltöttem, és egyszerűen megszerettem a parfümöt. Nem az illatot, a parfümöt, az emléket, amit felidéz. És ez teszi különlegessé ezért használom szívesen, hiába nem tartom olyan jónak az illatot. Érdekes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Damayanti

2017. március 1.

Kaptam belőle mintát, a Forbidden változatával együtt ajiba anno. Valamiért a leopárd mintás tűsarkú csizmát, műszőrmés mellényt viselő enyhén szolis, korall színekkel sminkelt, Gucci táskás trendi, fiatal "szuper feleség"jut eszembe erről az illatról, amint a pláza márkaboltjai között magabiztosan, céltudatosan siet a célja felé megvenni a sokadik felesleges, viszont drága cipőt/táskát...ez nem én vagyok se illatra, se karaterre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

angelina69

2016. december 10.

Háát ... Szokták mondani, hogy így nem kezdünk mondatot. De ez az illat nekem nagy csalódás volt. Botor módon nem tudtam ellenállni, mikor a katalógusban potom pénzért adták. A név kötelezne valamire. Ösztön. Gondoltam, valami kicsit buja illat lesz, hmm...
Nagy koppanás. Zöld. Egyszerűen zöld illat. Abból is inkább fáradt sárgás-zöld. Olyan nyári eső utáni mező illat. Ráadásul van még benne valami finom, női izzadságszagra emlékeztető vonulat is. Még mindig itt lapul a fiókomban, mert nem tudtam tovább adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

PerfumePippi

2016. augusztus 4.

A nagy avonos mintarendelés darabja. Hát, nagy talány volt, mivel egy ígéretes ámbrás kezdet után hirtelen eltűnt a bőrömről. Valószínűleg beszívta, legalábbis egyszer elmagyarázták nekem, hogy az, hogy egy bizonyos illat nem érződik, az nem feltétlenül a parfüm hibája, van, hogy a bőr "beszívja". És Avonék illatait legalább 4 óráig érezni lehet. Szóval elillant, aztán később egy negédesen cukros illatmaradvány ott küzdött a csuklómon és azt suttogta, hogy "ámbra akarok lenni, de nem sikerül". Pedig egy ámbrának teste van, az kérem tömör. Nem a cselédszobán át surran be. Szóval most bajban vagyok, mert mit is pontozzak? Az illatfoszlányok alapján nekem nem tűnt egy hűha illatnak, igaz, egy katalógusillattól bátor karakteresség helyett simulékony viselhetőséget várok, tehát...tehát? Na jó, másfél csillag, és meghagyom azoknak, akiknek nem nyeli el a bőre :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

hdora87

2016. július 8.

Odavagyok ezért az illatért. A páromnak is nagyon tetszik. Újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Odavagyok ezért az illatért. A páromnak is nagyon tetszik. Újra vevős :)

DianaS

2016. június 17.

Itt szereztem be az oldalon egy deo spray-t. Érdekes, hogy dezodor van ráírva de pedig egy 75ml-s natural spray illat. Nagyon fincsi és nőies, az Avonos illatoktól sosem várok sokat, a tartóssága olyan közepes. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Bogyo96

2016. április 19.

Eddig nem nagyon volt olyan parfüm ami igazán tetszett volna, de ezért odavagyok, és a környezetem is szereti. Szerintem tartós is és az ára sem horror, már csak azt remélem hogy nem szüntetik meg egy darabig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.