Avon

Ár:   850 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Busbuska, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

• akár egész napon át tartó frissességet biztosít
  • PH semleges
  • nőgyógyászatilag tesztelt
  • tejsavat tartalmaz
  • semlegesíti a kellemetlen szagokat

Ár: 400 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: 2x használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta

Lina1105

2020. szeptember 17.

Szeretem. Kellemes illatú, jó állagú termék. A pumpás adagoló szintén plusz pont. Nem ígér sokat, de azt betartja. A sokadik flakonnal használom, és biztosan venni fogok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Leticica6

2020. április 23.

Szerintem ebből a termékcsaládból ez az egyik legjobb. Tisztít, nincs túl erős illata, de érezni. Már a 3.kiszerelést rendeltem meg. Tetszik hogy pumpás, és nem kell belőle sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Bonnieoo7

2020. április 11.

Teljesen megfelel az igényeimnek e téren, tökéletes a semleges illat, színtelen és kissé folyós maga a termék. Tetszik a higiénikus pumpás kiszerelés és a mennyiség is. A nőgyógyász szerint a tejsavas dolgok a legjobbak, mert ez természetes módon is megtalálható az intim területeken. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

csillag8

2020. március 18.

Olyan semmilyen .;( az illata is és a hatékonysága is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Olyan semmilyen .;( az illata is és a hatékonysága is

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.