Avon

Ár:   850 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Busbuska, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

• gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt
  • kamillakivonattal, amely nyugtatja az irritált bőrt
  • mindennapos használatra is alkalmas
  • akár egész napon át tartó frissességet biztosít
  • pH semleges
  • nőgyógyászatilag tesztelt

macooka

2020. május 16.

Nem tudom miért, de valamiért nem néztem meg az összetevőlistát mielőtt megvettem ezt a lemosót, vakon bíztam abban, hogy azt hirdeti "Gentle". Másfél hét használat után borzalmasan kiszárított, iszonyatosan zavart és kellemetlen érzést okozott. Akkor láttam, hogy fontosabbnak tartották beletenni a parfümöt, mint a tejsavat, amit hihetetlennek találok. Az aloe-kivonat és a kamilla is csak a lista alján kullog. Két csillag, mert pumpás és mert jól habzik, de ez most ment kézmosónak, én meg visszatérek a Lactacyd Sensitive-hez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Enne

2020. március 7.

Nemrég bontottam fel, miután elfogyott az illatmentes verziója. Ez más, még hígabb, és ráadásul átlátszó, így nem tudom pontosan megállapítani, mennyit adagoltam belőle a kezembe. Az illata nekem kicsit sok a másikhoz képest, és ha van seb a kezemen, borzasztóan tudja csípni. Nem rossz különben, nem irritál, de visszatérnék egy illatmentes változatra utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.