Avon

Ár:   850 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Busbuska, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

• gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt
  • kamillakivonattal, amely nyugtatja az irritált bőrt
  • mindennapos használatra is alkalmas
  • akár egész napon át tartó frissességet biztosít
  • pH semleges
  • nőgyógyászatilag tesztelt

TRMoni78

2021. április 10.

Nekem bevált. Jól habzik, nem okoz irritációt, praktikus a kiszerelése, kellemes illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

Enne

2020. szeptember 9.

Update
Lassan elfogy, és leveszem 3 csillagra. Többet pumpálok belőle, hogy hamarabb túllegyek rajta. Kiadós adag, ha bevált volna, örülnék neki, hogy sokáig elég.

2020. március 7.
Nemrég bontottam fel, miután elfogyott az illatmentes verziója. Ez más, még hígabb, és ráadásul átlátszó, így nem tudom pontosan megállapítani, mennyit adagoltam belőle a kezembe. Az illata nekem kicsit sok a másikhoz képest, és ha van seb a kezemen, borzasztóan tudja csípni. Nem rossz különben, nem irritál, de visszatérnék egy illatmentes változatra utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Update

2020. március 7.

Fiszuli

2020. szeptember 8.

Egy hete használom lassan, de nem igazán estem tőle hasra. Régen nagyon szerettem az AVON-os intim lemosókat, bár az "új kékkel" piszkosul ráfaragtam, szinte sírva használtam el, ez természetesen annál klasszisokkal jobb, viszont számomra meg sem közelíti az imádott zöldet - amit szerencsére nem sikerült elrontaniuk. Ennek az illata határozott és erős a többihez képest, de nem zavaró és nem büdös. Állagra közepes, nem folyik ki az ujjaim közül, de vigyázni kell vele. A habzása jó. Nem csíp, nem irritál, nem viszketek tőle, de igyekszem óvatosan használni, mert az intenzív illatból (és az INCI-ből) ítélve sok benne a parfüm és szerintem az az intim területeknek végképp nem tesz jót. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, el fogom használni, egynek elmegy, de nem veszem újra. Ha AVON-os intim lemosóról van szó, akkor maradok a zöldnél, nekem ezek közül az vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Kingus23

2020. június 24.

Nekem nagyon bejött,az avonos intim mosók közül szinte mindet próbáltam már.Ennek az állaga is tetszett,nem tapasztaltam semmiféle irritációt.Tényleg kicsit folyékonyabb az átlagnál,de nekem nibcs bajom ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

rosegangela

2020. június 6.

Az illata oké, a hatását nem érzékelem, az állaga annyira folyékony, vizes, hogy kifolyik a kezem közül. Egynek úgyahogy elment, többet biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

macooka

2020. május 16.

Nem tudom miért, de valamiért nem néztem meg az összetevőlistát mielőtt megvettem ezt a lemosót, vakon bíztam abban, hogy azt hirdeti "Gentle". Másfél hét használat után borzalmasan kiszárított, iszonyatosan zavart és kellemetlen érzést okozott. Akkor láttam, hogy fontosabbnak tartották beletenni a parfümöt, mint a tejsavat, amit hihetetlennek találok. Az aloe-kivonat és a kamilla is csak a lista alján kullog. Két csillag, mert pumpás és mert jól habzik, de ez most ment kézmosónak, én meg visszatérek a Lactacyd Sensitive-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.