Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos- fűszeres

• fejillat: vérnarancs, kardamom, piros alma
  • szívillat: jázmin, szegfű, pink ozmantuszvirág
  • alapillat: szantálfa, vanília, tonkabab

Ritkaság! Avon Latin Sensation EDT eladó
Ár: 6500 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
adrica

2016. július 5.

Nem bírom megszeretni. Sőt elviselni se. Tömény melankólia. A szantál többlettől, vagy a narancsvirágtól. Ez egy sötét, rosszkedvű, esti illat. Már pedig én egy életvidám nő vagyok, aki inkább a fény felé fordul. A barátnőmön viszont finoman édes, puha illat lett. Nála jobb helye lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Vdebi

2015. július 26.

Nekem annyira nem jön be az illata. Közepesre értékelem. "Munkás" parfümnek használom. A férfiaknak viszont nagyon tetszik azt figyeltem meg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 26.

Rosemodee

2015. május 8.

Számomra nem felejthető, inkább ha hasonlót érzek ez jut egyből az eszembe. Nagyon émelyítő tud lenni ha három fújásnál többet használok. Sikerült párszor túladagolnom. :D Tartósságra közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

ancsa91

2013. október 15.

Hát nem rossz, de nem lesz a kedvenc parfümöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Hát nem rossz, de nem lesz a kedvenc parfümöm. :)

nagy.nikike

2013. június 20.

Hugomtól kaptam kaptam karácsonyra először nagyon tetszett ,de egy idő után már émelyegtem tőle. Elhasználtam ,de tuti nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

malilalum94

2013. június 9.

Számomra ez "A fejfájós illat" egyszerűen nem tudom elviselni .Egyszer fújtam be magamat vele és egész nap éreztem(sajnos) .Az tuti , hogy nagyon tartós.Másnak biztos bevált , de engem egész nap a hányinger kerülgetett,pedig nagyon szeretem az avonos parfümöket , de ez...Amennyire vártam , hogy kipróbálhassam ,annyira vártam , hogy lemoshassam végre magamról:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Rege

2013. február 2.

Barátkozom vele (egyelőre egy erős közepes), 600 Ft-ot ruháztam be a tesztelésre - a 15 ml-es EDT megvásárlása előtt csak a katalógusban éreztem halványan). Az ilyen mini kiszerelésűekből a golyósakat preferálom, ebből sajnálatomra lehetetlen picit, permetszerűen fújni, olyan erős a szórófeje. A tonkababos-vaníliás-szantálos alapnak köszönhetően meleg és puha, de az indítás még nem éppen simulékony, inkább kissé karcos a vérnarancs és a karakteres kardamon végett, aztán jön a virágkavalkád. Édes-fűszeres, nem annyira harsány, de nekem nem "második bőr". "Gazdagsága" ellenére a sillage (van erre magyar szakszó?) mérsékelt, vagyis csak közel hajolva érezni, nem burkol felhőbe, nem húzod kondenzcsíkként magad után, a tartóssága pedig jó közepes. Engem is emlékeztetett valamire, először picikét a lila Christian Lacroix-ra, (valószínűleg a narancs és jázmin miatt, bár az sokkal szúrósabb, sose tudtam megszeretni), aztán ezt el is vetettem és már azt hittem nem derül ki mit idéz meg bennem, míg el nem olvastam Moncsesz szavait. Women of Earth! Ebben lehet valami! Majd' elfelejtettem, még 2000 körül volt forgalomban az Avonnál, nem is én használtam, hanem a húgom és emlékezni vélek valami igen hasonlóra ennyi év távlatából. Kíváncsiságból böngésztem a neten, és több illatjegye is megegyezik: narancs, jázmin, vanília, szantál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Moncsesz

2012. december 26.

Nekem is tetszik ez az illat puha, bőrbe simuló, nem tolakodóan, de azért érezhetően jelen van.
A Passion Dance parfümöt én is kedvelem, de ezt én annál sokkal visszafogottabbnak, könnyebben viselhetőnek érzem.
Engem egy nagyon régi illatra a Women of Earth-re emlékeztet.
A testpermettel együtt használom kár, hogy nincs testápolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 26.

Engem egy nagyon régi illatra a Women of Earth-re emlékeztet.
A testpermettel együtt használom kár, hogy nincs testápolója.

bandita

2012. november 27.

Vadorral maximális egyetértésben írom ezeket a sorokat. Eddig a percig fogalmam sem volt, hogy honnan ismerős annyira ez az illat.
Ezt leszámítva nagyon tetszik, ami nem meglepő, hiszen a Passion Dance is a kedvenceim között szerepel.
Én egyébként már pár napja az illatcsalád testpermetét fúvogatom és meg kell mondjam, hogy ebben a formában is elképesztően tartós hatást nyújt. Akit érdekel, szerintem simán megéri odafigyelni a két illatcsalád testpermeteire, én 500 Ft-ért vettem, és úgy érzem gyöngyszemet találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 27.

vador

2012. november 27.

A rózsaszín testvérkéjével szemben benne van potenciál, de alapvetően mégis inkább azt érzem, mintha a Passion dance szelídített, tömegigényekhez szabott verziója lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone