Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna11, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Deo spray az Avon Life for Her parfüm llatával. Luxus, virágos illat, mely az írisz eleganciáját ötvözi a vízililiommal és az ibolyával, így egy olyan egyedi illatkombinációt hoz létre.

GergelyneTesiVass

2018. április 6.

Nagyon kellemes az illata. Indokolt a napi többszöri használat, ezért, valamint a kiszerelés mérete miatt közepes idő alatt elfogy. Szép, praktikus csomagolás, megfelelő ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

aranypáva

2017. július 16.

Ajándékba kaptam, nagyon tetszett az illata. Nekem tartós volt, de stiftet is használok mellette. Az árát sokallom, így nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Luna11

2017. május 15.

Egy kellemes, könnyű illat, nagyon szerettem. Dezodorként annyira nem hatásos, egy nap többször is kell használni, hogy elfedje a kellemetlen szagokat, emiatt elég hamar el is fogy. Valamint ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, szerintem sokat kérnek érte, mindenképpen csak akciósan éri meg beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Linalool, Limonene, Geraniol, Farnesol, Citronellol, Citral, Cinnamyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum / Fragrance

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.