Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2021. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális- virágos gyümölcsös illatkategória

Fejillat: klementin, baracklé, szilva
Szívillat: frézia, jázmin, gardénia
Alapillat: ámbra, szantálfa, vaníliabab

Avon Little Gold Dress parfüm eladó
Ár: 3800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eheiszki

2021. február 23.

Hasonlított a Michael Kors midnight shimmer-re , elég jó cucc volt. Elhasználtam pár üveggel (azonos korszak). Sajnálom hogy kivonták, ez tényleg egyedibb volt még ha gyakran is kellett fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

palacka11

2020. október 26.

Nekem nagyon bejött, egyet vettem ismerősömtől, de persze ezt is beszüntették, nem is igazán értem miért kell sok jó parfümöt beszüntetni, ezt is újrarendeltem volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

mlexa

2020. április 17.

Nem rossz, de hamar elillan, és hamar rá lehet unni. Vannak jobbak az Avonnál ettől. Egyszer elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Wonderwoman91

2018. június 12.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Miért szüntetik meg mindig azt, ami jó?:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Miért szüntetik meg mindig azt, ami jó?:(

szanika

2016. december 6.

MIÉRT KELLETT MEGSZÜNTETNI?????? :'(((((
Én nagyon szerettem.
Pár éve nagyon leakciózva rendeltem meg, illatáról mit sem sejtve.
Nem tudom leírni h milyen az illata, de nagyon különlegesnek érzem, nem tucat, egyedi.
Nagyon tartós, elég pár fújás, így lassan fogy.
Maradt még pár fújás az alján az utolsó elrejtett üvegcsémnek és egyet gondolva "kivégeztem"... Barátom egyből megjegyezte, h nagyon jó ez az illat. Mondanom sem kell, hogy a sírás kerülgetett mikor mondtam neki, h énis imádom csak már megszüntették. Sajnálom nagyon... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

MIÉRT KELLETT MEGSZÜNTETNI?????? :'(((((
Én nagyon szerettem.
Pár éve nagyon leakciózva rendeltem meg, illatáról mit sem sejtve.
Nagyon tartós, elég pár fújás, így lassan fogy.

GNóri

2016. szeptember 16.

Húgom használta egy időben, rajta nagyon tetszett ez az illat, magamon már kevésbé. Nagyon passzol az illat az aranyszínű üvegcséhez. Nagyon friss, ropogós, vibráló illat, ennek ellenére egyáltalán nem tolakodó. Rajtam erősen barackos-szilvás, de a vanília és a virágos vonal is jól érvényesül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Ella

2016. január 15.

A Little Black Dress és a Little Red Dress feleolyan tartós sincs, mint ez! 5-6 óra múlva is érezhető, szóval már csak ezért is jobb. Rajtam narancsos-mandarinos illata volt, pici jázminnal és még valami mással (nem tudom, mi volt az az illatjegy). Sajnos itt is felütötte fejét az "Avonos mellékillat", de nem zavaró mértékben. Összességében 4-es, mert az illata csak jó és nem WOW!, de tartós és kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Agooom

2016. január 15.

Nem reg rendeltem, mielott vegleg megszuntetnek. Ez eletem elso Avonos parfumje, vele egyutt rogton megrendeltem a Far Awayt is, hozza teszem mind 2ot ismeretlenul, pillanatnyi dontes alapjan valasztottam. (utobbi totalis mellefogas)
Nekem elsore ez a parfum citromos illatunak tunt :| aztan kesobb atment vanilliaba aminek egy fokkal jobban orultem.. Valahonnan ismeros volt, 1-2 ora utan rajottem hogy talan a kocsik illatositojara gondolok.
Eltudom kepzelni hogy neha neha hasznalom, de egyenlore sajnos nem a kedvencem. Maga az uveg nagyon tetszik, de egy kicsit kifinomultabb illatot vartam volna :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Vizsiildi

2015. december 29.

Egy kedves kis semmitmondó vaníliás illatocska! Szerettem, de már nem venném újra, mivel semmi izgalmasat nem vélek benne felfedezni, de ettől még egy viselhető parfüm bármilyen alakalomról is legyen szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

edo328

2015. november 24.

Több üveggel használtam már az évek során. Néha félre teszem mert túl émelyítő, de aztán mindig vissza térek. Ősszel, télen a hidegebb napokon nagyon szeretem. Melegebb időben túl soknak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.