Avon

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: baba_girl_16, Módosítva: 2021. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Káprázatos és elegáns - mint a flitteres ruha. Érzéki kompozíció különleges alkalmakra egy nő számára, aki tudja, hogy hogyan vonza magára a pillantásokat.

Illatjegyek: Lédús mandarin és mangó, gardénia, trópusi virágok, pézsma, gyanta.

Ár: 6500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Ár: 3999 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Andy88

2018. november 24.

Fura hogy ezt írom egy Avonos parfümről, de nagyon kellemes illata van. Mintám volt belőle, a napokban használtam el az utolsó cseppet. Nagyon jó illata van, szerettem magamon ezt a parfümöt. Picit virágos, picit gyümölcsös, szexi illat, amit szerintem főként estére terveztek, de nappal is maximálisan megállja a helyét. Nyáron sem túl sok, nem fojtogató, nem tömény. Éppen olyan, amilyennek lennie kell. Nem teljesen az én stílusom, de örömmel használtam el a pici mintát. Talán az intenzitása lehetne erősebb is, de ez a hiányossága betudható annak is, hogy a pici fiolából eleve kevesebb illatot tudok csepegtetni a bőrömre.
Szóval tőlem megérdemli a 4,5 pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Szóval tőlem megérdemli a 4,5 pontot. :)

Nymeria94

2018. október 2.

Amikor már az itteni vélemények között böngészve egyre többször és többször futottam bele az olyan hozzászólásokba, amelyek ezt a parfümöt az én hajdanvolt első parfümömhöz, a Winkhez hasonlították, nem bírtam magammal és arra jutottam, hogy muszáj megszimatolnom, hátha visszakapom azt az imádott illatot.
Sajnos rajtam nem működik ez a varázs, haloványan érzem azt a régi édeskés illatvilágot, viszont rajtam inkább púderes jellegűnek hat. Sőt, ahogyan most a csuklómat szimatolom eszembe jutott, hogy régen volt egy baba törlőkendő, amelynek hasonló illata volt, így akárhogy is nézem (vagyis szagolom) nem igazán tudom kapcsolatba hozni a Winkkel. A másik problematikus jellemzője ennek a parfümnek, a tartóssága. Egyszerűen fújhatom magamra napestig, néhány perc után már csak akkor érzem az illatát, ha nagyon közelről szimatolom.
Mindent egybevetve nem tekintem pénzkidobásnak, mert elhasználgattam akkor, amikor csak valamilyen szolid illatra vágytam, de nem hagyott bennem olyan mély benyomást, hogy újra megrendeljem. Ellenben, ha Winket valaha is visszahozná az Avon a kínálatába, nem haboznék, betáraznék belőle egy életrevalóságra elegendő mennyiséget! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

mancus2

2018. április 4.

Tegnap jött meg 😃 az itteni vélemények alapján rendeltem 😉 tényleg WINK ❤ emlékeim szerint az erőteljesebb, tartósabb volt, de azért ő is tartós, és amúgy is szeretem magam fújkálni, ha kell, he nem 😂 testápoló is volt a szettben, na az viszont nem is hasonlít illatra, teljesen más, de az sem rossz, de együtt nem működnek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Dorcikahh

2018. február 8.

Nagyon jó illatú, de 10 perc múlva már nem érzem az illatát, akármennyit is fújok magamra. És ez igaz az összes Avon parfümre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

mujerconfused

2018. január 28.

Ajándék mintám van és szó szerint másolhatnám azt amit a Little lace dresshez írtam, gyorsan elillanó kis semmiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Era012

2017. december 26.

Isteni finom illata van! édes, de nem az a vattacukros émelyítős, hanem az erős, nőies illat! méltó a little dress családnév viselésére :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

nomi84

2017. szeptember 26.

Csak a leírás alapján választottam és nekem nagyon bejött. Nem túl tolakodó, de elég izgalmas. Mindennapra is megfele szerintem. Venni fogok legközelebb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

bokorbogi93

2017. július 6.

Nyereményjátékon nyertem, ezért izgatottan bontogattam.Alapjáraton nem szeretem az édesebb parfümöket, viszont ez tetszik. :D Nyári estéken illetve néhány fontosabb alkalomra tudom elképzelni magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Serpentina

2017. június 30.

Őszintén mondom: Korábban az összes Avon parfümöt egysíkú, édeskés, olcsó illatnak tartottam - viszont ez megváltoztatta a véleményemet. Anyukám vette magának. Én is magamra fújtam belőle. Nagyon tetszik, bár nem a telitalálat-illatom, rajta jobban áll.
Nagyon kedvelem a pézsmás illatokat. Az olcsóságához képest nagyon megéri. Talán azért, mert EDP.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

miti08

2017. június 30.

Ahogy a legtöbben, én sem tudom mit írjak erről a parfümről. Mindenek előtt: a kedvenc parfüm díjat már egy másik Avonos termék birtokolja, szóval csodát nem vártam tőle. De ennél azért többet. A tartóssága a 0-val egyenlő. Nagyon hasonlít az illata egy másik parfümhöz. (Sokan a Wink-et mondtátok, de azt még nem próbáltam,valami mást érzek) Az ára viszont egész baráti. A hatóköréről nem tudok mit nyilatkozni. Van aki érezte és odáig volt érte,van akinek pedig fel sem tűnt,hogy parfüm van rajtam.Egynek elmegy,de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.