Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: szigetizs, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2022. január 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Illatcsalád: keleti fás

Fejjegyek: szezám, körte, mandarin

Szívjegyek: narancsvirág, jázmin, magnólia

Alapjegyek: cédrus, tonkabab, ambrox

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 2.400 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: DEBRECEN, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként

Emma23

2022. március 16.

Eddig ettől a markától a rebel parfüm volt a kedvencem és ez most torony magasan leváltotta. Nagyon finom kellemes nőies finom illat. Nagyon szeretem mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 16.

adri0419

2022. március 2.

Hihetetlenül pozitívat csalódtam. Már nagyon régen használtam Avonos parfümöt, most is ajándékba kaptam és nagyon örülök neki. Nagyon tetszik az illata tényleg igazi jázmin és a tartóssága is teljesen rendben van. Ha elfogy újraveszem, mert már nagyon régen nem éreztem ilyen jól magam parfümtől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

Damayanti

2022. január 22.

Nagyon kellemes csalódás! Többször jártam már úgy, hogy illatos oldalon tetszett egy illat, aztán amikor megrendeltem élőben nem jött be. Kicsit izgultam most is, de 2999 Ft-ért megkockáztattam. Ez még talán jobb is a valóságban, nagyon tetszik :)

Érzek egy könnyed tavaszi/nyári frissességet benne, de így januárban is abszolút kellemes, természetes, letisztult, mosolygós hétköznapi, nappali illat. Jó kedvre derít, egy kis friss magnóliás fréziás finoman enyhe jázminos virágos üdeség, egy kis citrusos jellegű könnyedség, némi meleg fás alap öleléssel...
Nem úgy citromos, mint a Light Blue, annál nőiesebb a virágosabb vonal miatt, mégse egy virágcsokor felhő, mert annál frissebb, tisztább, könnyebb.

A jázmintól tartottam, mivel a neve is ez, többször fürödtem be jázminos illatokkal, amikben orrbavágóan közönségesen hatott élőben a túl tolt jázmin (A Far Away Beyond pl ezért lett a valóságban 10 ml-es wc illatosító nálam...) Ebben az illatban viszont abszolút kellemes és inkább a frissebb magnóliás citrusos lágyság érvényesül, semmi tolakodó jázmin "szag" nincs benne. Kortalan, nőies, harmonikus.

Örülök hogy megvettem, szerintem újravevős lesz, főleg a beköszöntő tavasszal majd. Valószínűleg a mandulásat is meg fogom venni, illatos oldalon az is tetszik, ahogy a jázminosban nem csalódtam, sőt, kellemes meglepi, így remélem hasonlóan lesz az inkább őszi/télibbnek tűnő belebújós mégsem tömény mandulással is... Egy szó mint száz (mindig akkor regélek sokat, ha vagy nagyon kiakaszt egy termék, vagy nagyon szeretem, ez most az utóbbi), ez a Local Nature vonal eddig nekem szimpi és tetszik, a letisztult, természetes, egyszerű, szolid finom illat vonalaival. Több ilyet, kevesebb celebes szirupot Avon, ezen a vonalon tovább! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citral, Anise Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.