Avon

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2015. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Love to the fullest a szerelem semmi máshoz nem hasonlítható mámorát jelképezi. Azt, amikor leomlanak a falak és elmerülünk az érzésben. A zamatos fekete cseresznye és a ligetszépe csábító összeolvadása a homokkő pazar, krémes akkordjaival és a kasmír lágyságával.

vanillacaramella.sweet

2017. április 24.

Hú, ilyenem is volt, de hamar túladtam rajta. Eleinte gyümis, majd átváltott fèrfias és fá-pézsmás illatba rajtam. Tartóssága max 3 óra volt. Kis gömböc üveg, kézbe simult, de valahogy az eldobásra ingerelt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

gabolda

2017. február 6.

Húgom nagytakarítása után örököltem meg és nagyon meglepett. Avontól nem számítottam ilyen karakteres illatra. Igazi fás, pézsmás illat, nagyon tetszik. Bár ahogy nézem, már nem is lehet kapni. Tartóssága nekem nagyon kevés, alig pár órát marad fent. Ez az egy hibája van, meg persze hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

mplaura89

2016. június 4.

Nagyon finom illat! Egy tollparfümöm van belőle, és ahhoz képest hogy Avonos és még celeb illat is, meglepően karakteres, szépen kidolgozott parfüm. Egy igazi fás- cseresznyés illat, egy kis pézsmával. Nagyon szépen krémesedik az idő múlásával, és előbújik a cseresznye, amitől egy kellemes nappali illat lesz belőle, de megmarad a szép fás vonulata is. Nagyon kellemes csalódás számomra, szívesen használom így tavasz végén, és elég tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

gerbaud

2014. július 28.

Nagyon érdekes illat, meg is lepett. Erőteljesen fás-pézsmás, karakteres illat kiváló tartóssággal és hatósugárral. Mindenképp megosztó darab. Sajnos mi nem illünk össze, úgyhogy a sötét szekrényben árválkodó darabomnak új gazdát keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

jzsofi

2013. július 23.

Érdekes ez az illat, mert valahogy nem tudom behatárolni hogy milyen. Kicsit fásnak érzem, de mégis krémesnek. Karácsonyra kaptam, nem sokat használtam belőle, mert nem érzem magaménak. Ettől függetlenül jó illatnak gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Jellegzetes, édeskés illat és tartós, viszont kissé uncsi, egyhangú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Jellegzetes, édeskés illat és tartós, viszont kissé uncsi, egyhangú.

Ella

2012. július 19.

Az illattrilógiából ez a legjobb! Amikor újdonság volt, megdörzsöltem az illatosított oldalt, de akkor nem tetszett, túl férfiasnak találtam. Később szaglásztam az ujjbegyemet, akkor már olyan homokkő-szerű illata volt meg még valami más, amire már nem emlékszem. Kaptam mintát a tanácsadónőmtől. Beleszagolva cseresznyés-bőr illatot éreztem. A bőrömön előjött még valami, de a cseresznye dominált a homokkővel. A bőrömről sajnos 2 órával később lekopott az illat, de a hajamban 5-6 óra múlva is lehetett érezni. Tartósságát tekintve picit többet vártam, de mivel nagyon magával ragadott ez a különleges, egyedi illat, ezért mindenképp jár neki az ötös.

És Tisztelt Avon! Kéretik visszahozatni!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

És Tisztelt Avon! Kéretik visszahozatni!!!

nyergesnetoth.edit

2012. július 1.

én mindhárom illatot kedvelem és tartós. de sajna minden jó illat ez is megszűnik. ezt utálom az avonnál minden ami jó megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 1.

BabaCica92

2012. május 31.

Nekem egy kicsit szúrós illat, de kifejezetten jó szúrós :D Hétköznapokra nem használnám. Tartóssága tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Nefertiti

2012. május 31.

Hat nem lett a kedvenc illatom! En feketecseresznyet abszolut nem ereztem ki belole :P amugy egy tompa edeskes illat, en tartosnak mondanam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate