Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2019. december 9.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag állagú, bársonyos szemceruza satírozó szivaccsal, hogy ellenállhatatlan, füstös tekintetet varázsolj magadnak.

2 színben kapható

Agnes91P

2021. február 16.

Sötétbarna árnyalatban van meg, és nagyon szép lenne, ha nem maszatolódna ennyire. A tartóssága ugyanannyira nulla, mint a Luxe rúzsoknak sajnos. Viszont elsatírozva sokszor ezzel csináltam füstös sminket, ezért valamennyire használható. Hétköznapokon viszont, ha csak simán szemceruzára van szükségem, nem igazán nyúlok érte, akkor valami tartósabb kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Vavika02

2021. január 24.

Krémes, tartós ... és nem irritálja az érzékeny szemem :-)
Nagyon szeretem !!! Örülök,hogy kipróbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Krémes, tartós ... és nem irritálja az érzékeny szemem :-)
Nagyon szeretem !!! Örülök,hogy kipróbáltam

Coffee123

2020. július 4.

Nekem gyöngyházas halvány rózsaszínben van meg és nagyon szeretem. Szinte minden nap használom és alig fogyott. Sokáig kitart. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 4.

Alexa1993

2019. november 3.

Szörnyű... Használhatatlan. Könnyen és csúnyán maszatolódik. Lemosni lehetetlen. Ha lehetne 0 csillagot adni, azt adnék...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Lory

2018. augusztus 18.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát.Alapjáraton én tust használok a felső szemhéjamra.Őt akkor veszem elő,ha késésben vagyok vagy nincs időm egy szép tusvonal megkreálására.Illetve vízvonalra is használom.Annyira szép fekete,hogy kiváltja a tust,pedig féltem tőle hogy nem.Puha,bársonyos az állaga,nagyon jó használni.Nekem nagy melegben sem volt bajom vele,nem folyt meg,aránylag tartós volt.A szivacsos végét még nem használtam de tervezem,hogy a segítségével csinálok satírozott,füstös sminket.Eddig nélküle készítettem ezt,gondolom,hogy vele csak plusz segítséget kapok:)) úgyhogy megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

fdorottya

2018. augusztus 7.

Nagyon szép fekete színe van. Krémes, könnyen eloszlatható a festék. Sajnos nekem ebben a nagy melegben kb. fél óra alatt lemászik, de ez nem az ő hibája. Ősszel, télen remélem már jobban fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Dinus95

2018. március 25.

Nagyon intenzív fekete színű szemceruza. A végén lévő szivaccsal szép füstös hatást lehet elérni. A tartóssága a nyári melegben nem a legjobb, de összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Fabi95

2017. május 3.

Krémes állagú szemceruza, a satírozója nagyon puha, könnyen lehet vele satírozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

briidge

2017. március 2.

Nagyon krémes így könnyen is lehet vele dolgozni.A szempillaspirállal vettem meg akcióban.Megéri az árát,csodás színe van. Egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Jennie94

2017. február 2.

Az egyik legjobb szemceruza amivel valaha is volt dolgom. Akcióba vettem a szempillaspirállal együtt és teljesen megvagyok elégedve vele. A ceruzával nagyon könnyű dolgozni, erős színe és egész tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.