Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Dora961, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Avon.hu, 2399 Ft

A 2 az 1-ben alapozó és sminkalap gyémántporos összetételének köszönhetően szebbé teszi a bőrt és kiegyenlíti az arcbőr tónusát. Mattít, csökkenti a tág pórusok láthatóságát, és kasmírpuhaságú, hidratált érzetet biztosít. Közepes fedést ad, 15-ös fényvédő faktorral.

5 árnyalatban kapható

Ár: 2399 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

CandyShimmer

2021. május 20.

3 tubussal használtam el, szerintem olyan mint egy bb krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

3 tubussal használtam el, szerintem olyan mint egy bb krém.

Vavika02

2021. január 24.

Csak mintát kértem belőle... szerencsére
Nagyon hamar nagyon zsíros lett az arcom... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Csak mintát kértem belőle... szerencsére
Nagyon hamar nagyon zsíros lett az arcom... :-(

MeloDee

2020. szeptember 30.

Fedése rajtam nem sok volt, inkább hasonlítanám egy BB krémhez. Felvitelt követően valóban bársonyos lett tőle a pofim, de sajnos más pozitívumot nem tudok róla elmondani. Önmagában sajnos alapozóként nem állta meg a helyét, inkább alapként használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

KisTigris

2020. szeptember 19.

Mintát próbáltam. Sajnos csípi a szemem és folyt a könnyem, mintha hagymát pucoknék. 😭😕😫

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

TallodiZsofi

2020. február 11.

Az Avon Luxe márkája az Avon "luxus" kategóriáját képviseli. Akkor ezek szerint ennek kellene a legjobbnak lennie, és a többi ehhez képest rosszabb. Nekem nem vált be, így nem tudom, hogy érdemes-e a többi Avonos alapozóval próbálkozni. Nekem nagyon világos bőröm van, nehezen találom meg a megfelelőt. Ennek a legvilágosabb árnyalatát vettem meg, és még ez is sötét. Előnye, hogy tubusos és nem üveges verzió, így tényleg el lehet használni. Nekem túl sokat nem fed, de tényleg egy kasmíros, finom alapot képez. Számomra erős a parfüm benne, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Irving

2020. február 1.

Nem volt elérhető a kedvenc cc krémem(Clinique). Próbálkoztam a márka bb krémjével, ami nálam nagyon nem vált be. Újjabb drága termék hiába való próbálása után kötöttem ki ennél a krémnél. Nálam jól működik. Szépen eloszlik a bőrömön, nem csomósodik nem folyik le rólam. Szép egyenletes fedést ad, de nem maszk szerű. A választott szín nálam elkenés után szépen idomul a saját színemhez. Nagyon megszerettem. Egyedüli problémám, ami az általam próbált szinte minden avonos csodánál, sajnos csípi, irritálja a szememet. Szemkörnyéken mást alapozót kenve tudom csak használni, de még így is dícsérni tudom.
Egy próbát megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Egy próbát megér.

Mia0602

2019. november 16.

Termékmintát próbáltam. Az 5 árnyalatból 2-t lehet kipróbálni termékminta formájában. Natural Glamour nagyon sötét a bőröm szinéhez. Sokkal kevésbé ül bele a ráncaimba mint az eddig próbált alapozók. Ez gondolom a sminkalapnak köszönhető.
A benne lévő parfüm miatt viszont nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

A benne lévő parfüm miatt viszont nem fogom megvenni.

pattelin

2019. október 15.

Szerintem a 2 az 1-ben termékeknél általában nem lehet elvárni azt, hogy mindkét funkciónak tökéletesen megfeleljenek. Én nem alapozónak vettem, hanem sminkalapnak. Annak számomra tökéletesen megfelel! Szépen lehet felvinni. Egy vékonyka réteg is elég belőle, így alapozónak valóban kevés lenne. De tökéletesen el lehet rajta dolgozni az alapozót, korrektort. Van egy enyhe csillogása, ami nem látszik ugyan, ha púderrel lemattítom.

Update: egy ideje bb krém helyett is használom és tökéletes. Elég a fedése a hétköznapokra és ha kézzel viszem fel, akkor annyira gyönyörűen természetesre el lehet dolgozni! Annyi, hogy a szín a nyári színem, most már kicsit sötét lesz, majd világosítok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Dudoka77

2019. október 4.

Tényleg selymesen puhává, bársonyossá varázsolja az arcbőrt. Nem ül be a ráncokba, természetes hatású, könnyed alapozó. Könnyen eldolgozható. Kár, hogy van benne néhány aggasztó összetevő, emiatt csak négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

elvanui

2019. július 11.

Hétköznapokon nem használok alapozót, csak bb krémet. De ha alkalom van, ezt nagyon szeretem, mert annyira finom, kellemes és könnyű viselet, és én nagyon meg vagyok elégedve a fedésével. Legalább olyan szép finist ad, mint megboldogult csikóéveim kedvenc Infallible alapzója. Nem gyűlik össze a mozgó területeken, nem fénylik át vagy 6 órán át, nincs számottevő illata, nem túl matt és nem is túl fényes. Nude Bodice árnyalata pont tökéletes. Az összetevőlista mondjuk olyan avonosan csúnyácska, de mivel nem kenem napi szinten, ez nem tragédia. Jó azért, hogy ennyiért is lehet jó alapzót kapni, mert én ilyen téren vállaltan olcsójános vagyok, a parfüm az egyetlen extravaganciám, ráadásul egy tubus egy bő évig bírja nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.