Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Dora961, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Avon.hu, 2399 Ft

A 2 az 1-ben alapozó és sminkalap gyémántporos összetételének köszönhetően szebbé teszi a bőrt és kiegyenlíti az arcbőr tónusát. Mattít, csökkenti a tág pórusok láthatóságát, és kasmírpuhaságú, hidratált érzetet biztosít. Közepes fedést ad, 15-ös fényvédő faktorral.

5 árnyalatban kapható

Ár: 2399 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Dudoka77

2019. október 4.

Tényleg selymesen puhává, bársonyossá varázsolja az arcbőrt. Nem ül be a ráncokba, természetes hatású, könnyed alapozó. Könnyen eldolgozható. Kár, hogy van benne néhány aggasztó összetevő, emiatt csak négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

elvanui

2019. július 11.

Hétköznapokon nem használok alapozót, csak bb krémet. De ha alkalom van, ezt nagyon szeretem, mert annyira finom, kellemes és könnyű viselet, és én nagyon meg vagyok elégedve a fedésével. Legalább olyan szép finist ad, mint megboldogult csikóéveim kedvenc Infallible alapzója. Nem gyűlik össze a mozgó területeken, nem fénylik át vagy 6 órán át, nincs számottevő illata, nem túl matt és nem is túl fényes. Nude Bodice árnyalata pont tökéletes. Az összetevőlista mondjuk olyan avonosan csúnyácska, de mivel nem kenem napi szinten, ez nem tragédia. Jó azért, hogy ennyiért is lehet jó alapzót kapni, mert én ilyen téren vállaltan olcsójános vagyok, a parfüm az egyetlen extravaganciám, ráadásul egy tubus egy bő évig bírja nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

marienne87

2019. július 10.

Nekem 5/5 a termék, mert alapozó helyett használom és nagyon meg vagyok elégedve. Nincs erős fedése, de az én bőröm nem is igényli, mattító púdert sem használok fölé. Szeretem nagyon :) Legvilágosabb árnyalat jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

JudithBeauty

2019. június 2.

Világos árnyalatú bőrömhöz a Porcelain és a Nude Bodice árnyalatok állnak a legközelebb, de végül a Porcelain-t választottam. A színe tényleg jó választás volt, nincs maszk-szerű hatása, és egyenletes bőrképet ad. Viszont a fedése csak közepes, és a legzavaróbb, hogy szó szerint ragyog tőle az arcbőr.
El kellett volna olvasnom a leírásban, hogy gyémántport tartalmaz, amivel kapcsolatban már korábban voltak negatív tapasztalataim.
Egy BB krémnél nem tud többet, pedig alapozónak és sminkalapnak nevezi magát ez a termék.
Csak azért mert a Luxe nevet kapta, még nem biztos, hogy luxuscikk is, szóval én valamelyest jobbat vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

reka0305

2019. január 4.

Meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval! Finom illata van, közepesnél erősebb a fedése, és a 2 az 1-ben hatása miatt szép egységes az arcbőröm, mintha primert használtam volna előtte. Nekem kicsit az zavaró, hogy csillog, de egy púderrel elfedhető a csillámos hatás. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

wifee

2018. október 18.

Egy könnyű alapozót kerestem nyárra, és meg is találtam. Igazából nem voltak nagy hozzáfűzött reményeim, de végül pozitívan csalódtam. Inkább mondanám BB krémnek mint alapozónak. Közepes/alacsony fedése van, de szépen egységesíti a bőrt, szép bőrképet ad, ragyogó lesz tőle a bőr, de nem a csillogós fajta. Viszonylag tartós, ha kopik akkor sem foltosan és feltűnően. A mattító hatása is jó, bár én fixálom púderrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

pattelin

2018. március 12.

Szerintem a 2 az 1-ben termékeknél általában nem lehet elvárni azt, hogy mindkét funkciónak tökéletesen megfeleljenek. Én nem alapozónak vettem, hanem sminkalapnak. Annak számomra tökéletesen megfelel! Szépen lehet felvinni. Egy vékonyka réteg is elég belőle, így alapozónak valóban kevés lenne. De tökéletesen el lehet rajta dolgozni az alapozót, korrektort. Van egy enyhe csillogása, ami nem látszik ugyan, ha púderrel lemattítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

bettii23

2018. március 2.

Nagy elvárásokkal vettem meg ezt a terméket, és részben úgy vélem megérte, de sajnos nekem szörnyen irritálja a szemem. Ahogy felkenem az arcomra, egyszer csak elkezdi csípni a szemem, pedig közelébe se kenem. A fedésével viszont nekem nincsenek gondok, és kellemes a tapintása az arcomnak utána. Viszont nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

Mazsanna

2018. január 11.

Meg vagyok elégedve: kellemes illat, jó eldolgozhatóság, puha tapintású bőr, diszkrét fedés. Szerintem ennyit is ígér, nem többet. Aki egy komoly alapozót keres, az szerintem ne e termék mellett döntsön, akinek viszont csak egy egyszerű, a mindennapokra szánt alapozóra fáj a foga, az bátran tegyen egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Fleurfreya

2017. december 31.

Számomra kicsit csalódás.Több avon alapozót kipróbáltam már, de egyik sem fedett számomra megfelelően.Úgy voltam vele, na most ez biztos szuper lesz. De sajnos ismét csalódnom kellett. :( Kipróbáltam a Natural Glamour és a Beige Linen árnyalatot belőle.
A Beige Linen árnyalat lett az arc színemhez a legmegfelelőbb. Viszont mikor felkentem, csak annyira fedett mint egy BB krém.
Plusz azon nagyon meglepődtem, hogy úgy csípte a szememet, mintha hagymát vágtam volna. Bekönnyeztem rendesen. :(
Ezt eddig szemkörnyék ápolónál ill. szemránckrémnél tapasztaltam.
Nem tudom melyik összetevő válthatta ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Ezt eddig szemkörnyék ápolónál ill. szemránckrémnél tapasztaltam.
Nem tudom melyik összetevő válthatta ki.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.