Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: EugeniaBlue, Módosítva: 2020. október 5.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

• segít elsimítani a bőrfelszínt,
  • elfedni a bőrhibákat,
  • pórusokat és finom ráncokat.
  • gyorsan szárad,
  • nem csomósodik alapozás során.
  • meghosszabbíthatja sminked tartósságát.

rebcso

2021. április 12.

Imádom az illatát. Könnyen kenhető. Kissé zsírosodik tőle a bőr, de ettől eltekintve jó kis primer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Pindusz

2021. március 30.

Tényleg jó kis primer. Bár én sem használtam még sokfélét, de ez a krém abszolút teljesíti, amit ígér. Nekem mattít is, nem érezni plusz rétegként a bőrön, egységesít, könnyen siklik rajta az alapozó, tartósabb is szerintem smink. Bátran ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

ancsiedes

2021. március 17.

Ez az első primerem (nem vagyok nagy smink guru, ilyesmire eddig se türelmem, se igényem nem volt), tehát nem tudom más hasonló terméktől mit várhat az ember.... :D Én ettől a krémtől azt vártam, hogy (ahogyan ígéri) mattít. Mielőtt e sorokat írtam, tükörbe néztem, és sajnos nem csak a napsugarak csillantak meg az arcomon... Tehát a mattításra vonatkozó elvárást nyugodtan el lehet engedni ennél a terméknél. Egyébként a krém állaga és illata kifejezetten teszik, és a zsírosodás ellenére a smink nem csúszik el rajtam. Erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

lilaszilva

2021. március 2.

Nem szívesen húzom le, de nekem annyira nem vált be. Lehet, hogy túl nagy csodát vártam tőle, viszont amire valójában vettem (arc átfényesedés megelőzése) nem jött be. A pórusokat valóban csökkenti, gyorsan szárad, nagyon finoman terül az arcon és remekül lehet rá sminkelni de nem marad matt az arcom tőle. Pár óra után garantált a csillogás. Van egy furcsa szaga is, ami elillan ugyan de mintha műanyaggal kenném be az arcom. Hát, maximum erős közepes értékelést adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

annamaria01

2021. január 20.

Egy csoda 😍 Szinte bababőrt varázsol. Nagyon jól lehet rá sminkelni. Szerintem természetes csillogást nyújt az arcnak. Eddigi legjobb primerem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

fks_viktoria

2020. október 26.

Nekem az illata, állaga, kiszerelése tetszik.
Viszont nagyon hamar zsírosodik tőle a bőre.
Azt hittem ez majd egy kis csoda lesz az én zsíros bőrömre, de sajnos csalódnom kellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Nekem az illata, állaga, kiszerelése tetszik.
Viszont nagyon hamar zsírosodik tőle a bőre.

emagdi

2020. szeptember 17.

Nem vártam tőle csodákat, de szuper kis primer! Szerintem megfelelő az állaga, könnyen felvihető. Pár percet kell "állni" hagyni a bőrön, és utána nagyon szépen korrigálja a kisebb bőrhibákat (pl tág pólusok), majd napközben nagyon hatékonyan tünteti el a felhalmozódó "olajat", sokkal később fénylik át a bőröm. Jól lehet rá alapozni, púderezni, sminkelni. Nincs olyan hatása, mintha zacskót húznék a fejemre (ez azért sok primernél sajnos probléma), elég jól szellőzik alatta a bőr. Összességében nagyon jó termék, tényleg hatékony, azt adja amit ígér a leírása. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 17.

elinor666

2020. szeptember 5.

Én csak CC púdert használok, reggelente sosincs erőm alapozni,púderezni,hosszan sminkelni. :D
Sajnos nagyon zsíros a bőröm hormonális problémák miatt.
Délutánra olajosan átfénylik a bőröm,mintha zsírral öntötték volna le.
Ez a kis csodakrém nagyon sokat segített,mert bár tapintásra továbbra is zsíros a bőröm a púder felett,egyáltalán nem fénylik,egész nap matt hatású.
Plusz pont, hogy nem csinál pattanást,tehát lélegzik a bőr alatta.
Csillagos ötös*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Sajnos nagyon zsíros a bőröm hormonális problémák miatt.
Délutánra olajosan átfénylik a bőröm,mintha zsírral öntötték volna le.
Plusz pont, hogy nem csinál pattanást,tehát lélegzik a bőr alatta.
Csillagos ötös*****

Palma215

2020. augusztus 9.

Felkenve önmagában érzésre matt, látszatra nem. Nagyon szépen lehet rá dolgozni, sokkal szebbek a pórusaim tőle, a smink is mattabb és tartósabb lett. Az állaga elég híg egyébként, és büdös a cucc, de a bőrön nem marad meg az illata. Viszont egy elég mázgás alapozót is szépen meg tudott fogni és a helyén tudott tartani, ami szerintem abszolút pozitívum. Ami a leginkább tetszik benne, hogy nem érzem rétegeltnek a sminkemet, az alapot utána, mert belesimul a bőrbe. Engem megvett magának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.