KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 5.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Balzsammal dúsított ajakrúzs

• még intenzívebb színek - akár 2-szer több színt ad ajkaidnak, a hagyományos AVON rúzsokkal összehasonlítva
  • lenyűgözően tartós - balzsammal dúsított összetételének köszönhetően akár órákon át az ajkaidon marad
  • tökéletesen sima - simábbá, puhábbá és hidratálttá varázsolja ajkaidat

17 árnyalatban kapható

Ár: 1199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Két intenzív színű, ÚJ Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs
Ár: 1200 / 2db , Eladó: strauszkinga
Állapot: új, dobozával, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Ár: 600 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enc

2018. június 7.

Két sötétebb árnyalatot szereztem be belőle. Szép színek, brutál pigmentáltság, nem szárít. A tartósságát tekintve nem a legjobb, de nem feltűnően kopik, nem is kenődik szét.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

nemethanna196

2018. június 5.

A Street Style árnyalatban vásároltam meg. Imádom ezt a szürkés, lilás színt, engem picit a NYX Lingerie folyékony rúzs Embellishment elnevezésű árnyalatára emlékeztet, ami szintén nagy kedvencem.
Alapvetően a matt rúszokat preferálom, ennek ellenére ennek a hatása is tetszik. Az állaga kellemesen krémes, a finise pedig fényes, de nem ilyen brutálisan csillogó, csak annyi ragyogást ad, ami abszolút viselhető, egyáltalán nem túlzás.
A tartóssága átlagos, 2-3 órát bír ki, az ivást, az evést nem igazan kedveli. Egyébként. egyenletesen fed és kopik.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

kalmaniki

2018. május 17.

Mintákat rendeltem belőlük. A színek csodaszépek, kellemes a viselésük. Nagyon krémesek, gyorsan elkenődnek, ezért a vadabb árnyalatokkal nem merek utcára menni. Sajnos egyáltalán nem tartósak. Engem nem győzött meg ez a rúzs, nem fogom megvenni teljes kiszerelésben.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

lakzso

2018. április 30.

Régóta kerestem "hollywoodi vörös" rúzst (ami sötétebb a pirosnál, nem narancssárgás, de nem is bordó), és ennek a Heartbreaker árnyalata pont olyan. :) Elég tartós is, nem szárít, úgyhogy teljesen megéri az árát.

lakzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Audrey91

2018. április 17.

Nagyon megfogtak az extrém, sötét színeikkel. Temptress árnyalatban (sötét bordóslila) vettem, miután kaptam egy Extreme Mauve (ciklámen) mintát barátnőmtől. Tetszik az állaga, krémes - emiatt sajnos eléggé kopik is, többször is újra kell húzni a nap folyamán. Ennek ellenére nekem bejött, gondolkodom a Blue Suede (sötétkék) árnyalat beszerzésén is. :)

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Kinleyni

2018. április 12.

Wink of pink árnyalat van meg. Kicsit kiemeli a száj szárazságát, szerintem szárít is, ha nem hidratálok alá előfordul hogy 'beül' a ráncokba. Ellenben tartós és egyenletesen kopik.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Kremcica

2018. április 11.

Rendes kiszerelésben Wink of pink, kicsi mintában pedig Rozy Outlook és Nude Attitude árnyalatom van. Már rég feladtam hogy megtaláljam a tartós rúzst, az ilyen klasszikus rúzsok sosem lesznek olyan tartósak mint a folyékonyak. Kellemes viselet, pigmentált színek és kb egyenletesen kopnak. Maga a csomagolás masszív és fiatalos, nincs gagyi hatása. A rúzs pedig krémes, de nincs csúszós kellemetlen érzete.
Színileg a WoP egy kellemes világos pink, nekem egészen természetes hatású árnyalat. Szerintem jollyjoker.
A RA már sötétebb pirosas pink színű, kicsit sötétebb mint a katalógusban. Talán hússzínűnek mondhatnám. Csodálatos ez is kedvencem lett.
A NA pedig sajnos nagyon sárgás nude, nem az a pink és vagy barnás (természetes) hatású árnyalat amire számítottam.
Összességében elégedett vagyok, ár/érték arányban nagyon jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Összességében elégedett vagyok, ár/érték arányban nagyon jó.

bakocsenge

2018. április 8.

Hát én új kedvencet avattam a Blushing Beauty nevű rúzs személyében! Nem voltak nagy elvárásaim, pedig az Avon matt rúzsait nagyon szeretem. Elég régóta matt rúzsokat vásároltam folyton, épp ezért kicsit félve kentem fel, de... csak jókat tudok mondani. Gyönyörű mályvás-rózsaszínes szín, pigmentált, de ami a legfontosabb: egyenletesen kopik. Nem félek attól pár óra elteltével sem, hogy vállalhatatlan, mert amikor a nagyja rúzs lejön, akkor is hagy maga után egy minimális színt. Szerintem még körbe fogok nézni és rendelek egy párat.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Bubucim

2018. április 8.

Csak mintában próbáltam a Wink of pink és a Rosy Outlook árnyalatokat. A Wink of pink mintát egyszer próbáltam, aztán ment a kukába. Nekem gagyi Barbie babás szín, amit nem szeretek, nem áll jól és nem is tudnám hová viselni. A Rosy Outlook viszont szerelem lett részemről. :) (Remélem, ő is szeret: P) Folyton azt veszem észre, hogy a pici mintáért nyúlok, pedig sok másik rúzsom is van. Gyönyörű, visszafogott szín a mindennapokra, ami egyenletesen kopik. Nem brutál tartós, nem az a levakarhatatlan kategória, de én nagyon szeretem. Várok egy jó kis akcióra, aztán biztosan beszerzem a rúzst. :) A többi szín számomra egyáltalán a nem kategória. Túl harsány, túl élénk, túl nem utcára való. Buliba meg szerintem ember nincs, aki annyit járna, hogy egy élénk színű rúzst elhasználjon. Persze ez csak az én véleményem.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. március 20.

A biztonság kedvéért a katalógusból elsőnek csak a mintákat rendeltem meg de nem csalódtam. Nekem a rosy outlook a blushing beauty a red extreme és a heartbreaker van meg és mindet nagyon szeretem.Tartósak :)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.