Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 5.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Balzsammal dúsított ajakrúzs

• még intenzívebb színek - akár 2-szer több színt ad ajkaidnak, a hagyományos AVON rúzsokkal összehasonlítva
  • lenyűgözően tartós - balzsammal dúsított összetételének köszönhetően akár órákon át az ajkaidon marad
  • tökéletesen sima - simábbá, puhábbá és hidratálttá varázsolja ajkaidat

17 árnyalatban kapható

Vica23

2019. november 27.

A rosy outlook színt vettem meg, nagyon szép nude árnyalat, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

A rosy outlook színt vettem meg, nagyon szép nude árnyalat, közepesen tartós.

cocoapowder

2019. szeptember 1.

Elég kevés szín van ami hordható, nagyon természetellenes árnyalatúak a rózsaszínek. De nagyon pigmentáltak, krémesek, és szépen fednek, ezért 3*.
(Ezt 12 mintából vontam le)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

(Ezt 12 mintából vontam le)

fokyandi

2019. június 18.

Több árnyalatból is van mintám, nekem a sweet taffy lett a befutó. Voltra és egyéb rock fesztiválra fogom használni. Jól pigmentált, könnyű állagú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

Timi970120

2019. június 10.

Nekem csak két minta van meg, mivel nem vagyok nagy rúzsos.
De amit ennyivel kitapasztalhattam, hogy nagyon-nagyon szépen pigmentál és egész könnyen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Nekem csak két minta van meg, mivel nem vagyok nagy rúzsos.

platinakuka

2019. május 4.

Red extreme 💋

Nem vagyok túl tapasztalt rúzs téren, de az eddig használtakhoz viszonyítva ez egy nagyon jó termék.
Enyhe illat, ízre sem rossz (😅), valóban nagyon pigmentált, de ami miatt úgy néz ki, hogy ha VALAHA újra veszek rúzst, az azért ez lesz, mert nagyon könnyű a textúrája, siklik az ajkakon, nem fullad meg a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Red extreme 💋

Diaaa

2019. április 18.

A be loud árnyalatot vettem meg.
Az illata tetszik, nem zavaró.
Szépen fed, gyönyörű szín, nem szárít és az evést is bírja :)
Megérdemel 5 csillagot :)

Update.

Azóta vettem pár színt még:

Red extreme: Tökéletes piros szín, nagyon tartós és elég egyszer áthúzni a számon.

Pink Punch: ez is nagyon szép szín, de picit szárít :/

Blushing Beauty: Nagyon jó rúzs a mindennapokra, egyik kedvencem lett :)

Rosy Outlook: Nagyon szép Nude árnyalat, de ez a szín egyáltalán nem tarós...

Sangria Shock: Sajnos nehezen hordható rúzs, kenődik...elfolyik...

Heartbreaker: Először csak mintát vettem, de muszáj voltam megrendelni rendes kivitelben, annyira szép szín :)

Wink of pink: ha százszor húzom át a számon sem nagyon fog, ezzel a színnel nem vagyok megelégedve sajnos....csíkos lesz a számon...

Pucker up: Nagyon szép üde szín, tavaszra tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

A be loud árnyalatot vettem meg.
Az illata tetszik, nem zavaró.
Szépen fed, gyönyörű szín, nem szárít és az evést is bírja :)
Megérdemel 5 csillagot :)

Update.

Azóta vettem pár színt még:

Pink Punch: ez is nagyon szép szín, de picit szárít :/

Blushing Beauty: Nagyon jó rúzs a mindennapokra, egyik kedvencem lett :)

Rosy Outlook: Nagyon szép Nude árnyalat, de ez a szín egyáltalán nem tarós...

Sangria Shock: Sajnos nehezen hordható rúzs, kenődik...elfolyik...

Pucker up: Nagyon szép üde szín, tavaszra tökéletes

Kremcica

2018. augusztus 3.

Update:
Jelentem a Rosy outlook is teljes kiszerelésben immár az enyém. Csodás színe van, nem ül bele az ajakráncokba. Talán jobban is tetszik mint az első Wink of pink ez picit sápaszt és hajlamos az ajakráncokat kiemelni. A Nude Attitude minta viszont kuka lett, azt a sárgát el nem tudom bárkin is képzelni.

Rendes kiszerelésben Wink of pink, kicsi mintában pedig Rozy Outlook és Nude Attitude árnyalatom van. Már rég feladtam hogy megtaláljam a tartós rúzst, az ilyen klasszikus rúzsok sosem lesznek olyan tartósak mint a folyékonyak. Kellemes viselet, pigmentált színek és kb egyenletesen kopnak. Maga a csomagolás masszív és fiatalos, nincs gagyi hatása. A rúzs pedig krémes, de nincs csúszós kellemetlen érzete.
Színileg a WoP egy kellemes világos pink, nekem egészen természetes hatású árnyalat. Szerintem jollyjoker.
A RA már sötétebb pirosas pink színű, kicsit sötétebb mint a katalógusban. Talán hússzínűnek mondhatnám. Csodálatos ez is kedvencem lett.
A NA pedig sajnos nagyon sárgás nude, nem az a pink és vagy barnás (természetes) hatású árnyalat amire számítottam.
Összességében elégedett vagyok, ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Update:

Összességében elégedett vagyok, ár/érték arányban nagyon jó.

adrienn9513

2018. július 17.

Rosy outlook árnyalat van meg, nagyon szép nude rúzs, mondhatni tökéletes a bőrömhöz, hajam színéhez. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

szabrina000

2018. július 1.

Pár mintát rendeltem belőlük. A 'rosy outlook' árnyalatba egyszerűen szerelmes lettem és nagyon kellemes viselet az ajkakon. Nemsokára érkezik a teljes kiszerelés.😄😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Enc

2018. június 7.

Két sötétebb árnyalatot szereztem be belőle. Szép színek, brutál pigmentáltság, nem szárít. A tartósságát tekintve nem a legjobb, de nem feltűnően kopik, nem is kenődik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.