Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 5.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1899 Ft

Balzsammal dúsított ajakrúzs

• még intenzívebb színek - akár 2-szer több színt ad ajkaidnak, a hagyományos AVON rúzsokkal összehasonlítva
  • lenyűgözően tartós - balzsammal dúsított összetételének köszönhetően akár órákon át az ajkaidon marad
  • tökéletesen sima - simábbá, puhábbá és hidratálttá varázsolja ajkaidat

17 árnyalatban kapható

Ár: 1899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Két intenzív színű, ÚJ Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs
Ár: 1200 / 2db , Eladó: strauszkinga
Állapot: új, dobozával, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
500 Ft Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs Extreme mauve árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: LengyelB
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Győrvár, fizetés: személyes átvétel, posta (postán maradó levél, vagy ajánlott levél) előre utalást követően

Kremcica

2018. augusztus 3.

Update:
Jelentem a Rosy outlook is teljes kiszerelésben immár az enyém. Csodás színe van, nem ül bele az ajakráncokba. Talán jobban is tetszik mint az első Wink of pink ez picit sápaszt és hajlamos az ajakráncokat kiemelni. A Nude Attitude minta viszont kuka lett, azt a sárgát el nem tudom bárkin is képzelni.

Rendes kiszerelésben Wink of pink, kicsi mintában pedig Rozy Outlook és Nude Attitude árnyalatom van. Már rég feladtam hogy megtaláljam a tartós rúzst, az ilyen klasszikus rúzsok sosem lesznek olyan tartósak mint a folyékonyak. Kellemes viselet, pigmentált színek és kb egyenletesen kopnak. Maga a csomagolás masszív és fiatalos, nincs gagyi hatása. A rúzs pedig krémes, de nincs csúszós kellemetlen érzete.
Színileg a WoP egy kellemes világos pink, nekem egészen természetes hatású árnyalat. Szerintem jollyjoker.
A RA már sötétebb pirosas pink színű, kicsit sötétebb mint a katalógusban. Talán hússzínűnek mondhatnám. Csodálatos ez is kedvencem lett.
A NA pedig sajnos nagyon sárgás nude, nem az a pink és vagy barnás (természetes) hatású árnyalat amire számítottam.
Összességében elégedett vagyok, ár/érték arányban nagyon jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Update:

Összességében elégedett vagyok, ár/érték arányban nagyon jó.

adrienn9513

2018. július 17.

Rosy outlook árnyalat van meg, nagyon szép nude rúzs, mondhatni tökéletes a bőrömhöz, hajam színéhez. Szeretem :)

adrienn9513
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Diaaa

2018. július 3.

A be loud árnyalatot vettem meg.
Az illata tetszik, nem zavaró.
Szépen fed, gyönyörű szín, nem szárít és az evést is bírja :)
Megérdemel 5 csillagot :)

Update.

Azóta vettem 4 színt még:

Red extreme: Tökéletes piros szín, nagyon tartós és elég egyszer áthúzni a számon.

Pink Punch: ez is nagyon szép szín, de picit szárít :/

Blushing Beauty: Nagyon jó rúzs a mindennapokra, egyik kedvencem lett :)

Rosy Outlook: Nagyon szép Nude árnyalat, de ez a szín egyáltalán nem tarós...

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

A be loud árnyalatot vettem meg.
Az illata tetszik, nem zavaró.
Szépen fed, gyönyörű szín, nem szárít és az evést is bírja :)
Megérdemel 5 csillagot :)

Update.

Azóta vettem 4 színt még:

Pink Punch: ez is nagyon szép szín, de picit szárít :/

Blushing Beauty: Nagyon jó rúzs a mindennapokra, egyik kedvencem lett :)

Rosy Outlook: Nagyon szép Nude árnyalat, de ez a szín egyáltalán nem tarós...

szabrina000

Korcsoport: < 18
2018. július 1.

Pár mintát rendeltem belőlük. A 'rosy outlook' árnyalatba egyszerűen szerelmes lettem és nagyon kellemes viselet az ajkakon. Nemsokára érkezik a teljes kiszerelés.😄😄

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 1.

Enc

2018. június 7.

Két sötétebb árnyalatot szereztem be belőle. Szép színek, brutál pigmentáltság, nem szárít. A tartósságát tekintve nem a legjobb, de nem feltűnően kopik, nem is kenődik szét.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

nemethanna196

2018. június 5.

A Street Style árnyalatban vásároltam meg. Imádom ezt a szürkés, lilás színt, engem picit a NYX Lingerie folyékony rúzs Embellishment elnevezésű árnyalatára emlékeztet, ami szintén nagy kedvencem.
Alapvetően a matt rúszokat preferálom, ennek ellenére ennek a hatása is tetszik. Az állaga kellemesen krémes, a finise pedig fényes, de nem ilyen brutálisan csillogó, csak annyi ragyogást ad, ami abszolút viselhető, egyáltalán nem túlzás.
A tartóssága átlagos, 2-3 órát bír ki, az ivást, az evést nem igazan kedveli. Egyébként. egyenletesen fed és kopik.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

kalmaniki

2018. május 17.

Mintákat rendeltem belőlük. A színek csodaszépek, kellemes a viselésük. Nagyon krémesek, gyorsan elkenődnek, ezért a vadabb árnyalatokkal nem merek utcára menni. Sajnos egyáltalán nem tartósak. Engem nem győzött meg ez a rúzs, nem fogom megvenni teljes kiszerelésben.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

lakzso

2018. április 30.

Régóta kerestem "hollywoodi vörös" rúzst (ami sötétebb a pirosnál, nem narancssárgás, de nem is bordó), és ennek a Heartbreaker árnyalata pont olyan. :) Elég tartós is, nem szárít, úgyhogy teljesen megéri az árát.

lakzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Audrey91

2018. április 17.

Nagyon megfogtak az extrém, sötét színeikkel. Temptress árnyalatban (sötét bordóslila) vettem, miután kaptam egy Extreme Mauve (ciklámen) mintát barátnőmtől. Tetszik az állaga, krémes - emiatt sajnos eléggé kopik is, többször is újra kell húzni a nap folyamán. Ennek ellenére nekem bejött, gondolkodom a Blue Suede (sötétkék) árnyalat beszerzésén is. :)

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Kinleyni

2018. április 12.

Wink of pink árnyalat van meg. Kicsit kiemeli a száj szárazságát, szerintem szárít is, ha nem hidratálok alá előfordul hogy 'beül' a ráncokba. Ellenben tartós és egyenletesen kopik.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.