Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kreálj drámai sminket az Avon Mark gél állagú szemceruzájával. Gél formula a merész és intenzív színekért!

• kényelmes, mint egy ceruza
  • a gél állagú szemhéjtusok hatásával
  • órákon át tartó színek

Lina1105

2019. szeptember 11.

Végre egy olyan szemcerka ami 2 percnél tovább is megmarad a vízvonalamon! Fekete színben vettem, ami felkenve is igazi, koromfekete. De! Iszonyatosan puha, kenődik, ha hűtőbe rakom akkor is. A szemhéjamra konkrétan lehetetlen felkenni, mert egy nagy paca lesz csak belőle, és még el is mászik... Hegyezni is borzalom. Alapvetően amire vettem, arra jó, mert a vízvonalra kerestem valamit, viszont amiért minden másra használhatatlan, nem tudom felpontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

AppleMaple

2019. február 20.

A "plumful" árnyalatot választottam, amikor kipróbáltam a kezemen inkább barnásnak tűnt, viszont a szememen már lilának láttam, hála a jó Istennek. Azt azért hozzátenném, hogy nem egy élénk lila. Olyan kár, hogy abszolút megbizhatatlanok a katalógusban látott szinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Renus

2019. január 6.

Borzalom..
Kenődik, egyáltalán nem tartós.
Valamint hegyezni lehetetlenség, málik szanaszét.
1 csillagot sem érdemelne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Borzalom..
Kenődik, egyáltalán nem tartós.
Valamint hegyezni lehetetlenség, málik szanaszét.
1 csillagot sem érdemelne..

Amadea

2018. június 15.

Az avonos sminktermékekkel elég viharos és ódon kapcsolatom volt, ezért nagyon kellemesen meglepett, hogy ez a ceruza tényleg vajpuha, a Zoeva Graphic Eyesra emlékeztet az állaga. Könnyen siklik, pigmentált, örülök, hogy kipróbáltam. Eddig nem maszatolódott el, de nagy melegben még nem teszteltem a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

olahnemese

2018. május 15.

Kedvenc szemceruzám! Mióta rátaláltam, csak ezt használom, eszemben sincs már kísérletezgetni. Puha, géles állag, intenzív, tartós fekete szín egy húzásra, nem mászkál el és eddig ő a legtartósabb. Nap végére halványodik a színe, de nem tűnik el. Imádom. Folyamatosan van tartalék belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Juditka77

2018. március 14.

Az egyik kedvenc szemceruzám. A szememen alul-felül fekete szemceruzát használok, csak ezt. A ceruza nagyon puha, krémes, szép erős fekete sminket lehet készíteni vele. Könnyű használni. A többi szemceruza ehhez képest borzasztó kemény, annyira hogy szinte karcolja a szemem, mégis nagyon halovány fekete színt lehet elérni. Ezt évek óta használom. Nem is tudom mit kezdenék nélküle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

hagane1994

2018. március 9.

Borzalmas. Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni értékelések alapján,de csalódnom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

VictoryMiller

2018. február 12.

UpDate:
Megvan a titok nyitja!
Nem is telt bele sok idő szerencsére. Szóval vettem egy essence hegyezőt és úgy viszi a ceruzát, mint a vaj. Simán ki lehet hegyezni jó hegyesre és aztán szépen lehet is használni. Meg vagyok vele elégedve . Átcsillagozom 5*-ra.

Szinte lemoshatatlan...álmaim szemcerucája LENNE, ha rájönnék, hogy hogyan is lehet a hegyét elővarázsolni...hegyezni nem lehet...tekerésre nem jön elő semmi...lehet, hogy selejteset vettem? Ne nézzetek hülyének..egyszerűen nem jövök rá :D
És bosszant...mert nagyon szeretném használni.
Egy előttem szólóval nagyon egyet értek, hogy annyira puha, hogy egy használat után már tompa és ugyebár hegyezni meg nem tudom...
Valaki tudna segíteni? Amíg rá nem jövök, addig sajna 1 *, mert 850ért egy használat kicsit drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

UpDate:
Megvan a titok nyitja!

És bosszant...mert nagyon szeretném használni.

pipacs29

2017. december 16.

Szeretem!!!
Nem kenődik, szépen felvihető, csak este jön le, mikor lemosom!!!
Ilyen egy tökéletes szemceruza!
10 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Szeretem!!!
Nem kenődik, szépen felvihető, csak este jön le, mikor lemosom!!!
Ilyen egy tökéletes szemceruza!
10 csillag!!!

Nixa

2017. október 2.

Alig hittem el, hogy van szemceruza ami tartós lehet még nekem is, de ezek szerint van! Nekem bejött, elég tartós a többi kipróbált termékhez képest, jó az állaga, szép a színe, nem volt drága azt hiszem 850-ért vettem. Szerintem ennyit megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.