Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kreálj drámai sminket az Avon Mark gél állagú szemceruzájával. Gél formula a merész és intenzív színekért!

• kényelmes, mint egy ceruza
  • a gél állagú szemhéjtusok hatásával
  • órákon át tartó színek

kissagi19

2021. április 10.

Fekete színben van meg. A felső szemhéjam sajnos már nem olyan kis feszes, mint 20 éve. Ez a kis szemcerka magasan pigmentált, nagyon puha, szépen és jól lehet vele dolgozni. Ám kb 2 óra múlva mindenhova kenődik: oldalra, alulra, felülre. Mélyebben ülő szemeknél, és kissé már megereszkedett szemhéjnál nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

Ophelia

2021. március 18.

Intenzív fekete, könnyen siklik, viszont nekem valamiért irritálja a szememet, könnyezik tőle, pedig ilyen még sosem volt korábban. Ettől pedig a szemem sarkában hamar elmászik, nem tartós, sajnálom, de meg kell válnom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Viki4444

2021. február 18.

Barna, fekete és türkiz van belőle. Elég jól látszik a színe, nem egy halványan fogó gagyiság. Vékony vonalat nem lehet húzni vele, mivel elég puha, ezért gyorsan eltompul. Tartósnak mondanám, mert teljesen csak olajos sminklemosóval jön le, viszont napközben néha utána kell törölni a szemzugokba, mert kicsit kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

ziadrienn

2021. február 2.

Kiszáradt és törik,Egy pontot nem érdemelne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

Kiszáradt és törik,Egy pontot nem érdemelne

Kamea

2020. október 16.

Hosszú évekig használtam fekete színben a felső szempillasorra. Könnyű felvinni és tartós. A koromnál fogva azonban egy ideje már tartózkodok a fekete színtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 16.

Hplusz

2020. október 16.

Fekete színben van meg, nagyon szeretem, bár nyáron nem ezt használtam mert elkenődött nagyon könnyen. Intenzív szín, könnyű használat. Leginkább a felső vízvonalamra használom, ott viszont csak ezt tudom használni, más márkájú szemceruza panda szemeket csinál egy óra után, ez viszont krémessége ellenére ott marad és tartós. Persze hogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Vica23

2020. október 8.

Ezüst színűt vettem. Nem szeretem a sötét kihúzókat - barna haj, barna szem, túl sötét nekem az összhatás. Ezt az ezüst színt az alsó szemvonalamhoz vettem. Nagyon szép, KÖNNYŰ VELE DOLGOZNI, szolídan elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Szeretem ezt a szemceruzát. Kb 3-4 féle árnyalatban van már meg, ha elfogynak, újraveszem őket. Hatalmas előnyük, hogy nagyon tartósak (reggel 7kor rakom fel, és este 10kor is ugyanúgy áll), és könnyű is velük dolgozni. A legnagyobb kedvencem az ezüst színű. Ami zavaró viszont, hogy a sötétebb árnyalatok (pl. a sötétkék, a barna) rendszeres frissítést igényelnek napközben, mivel kicsit "maszatolódnak" és könnyen pandamaci smink hatást idézhetnek elő. Nyáron, nagy melegben esélytelen, hogy a sötét színeket feltegyem, mert kb fél óra után elkenődnek. A termék elég nagy hibája, hogy egyszerűen borzalmasan viselkedik hegyezéskor, pedig direkt ehhez való, avonos hegyezőt is vettem már, hátha az a gond, de nem... Könnyen törik és előfordult, hogy 2-3 kör hegyezésbe is beletelt mire elfogadható formájú ceruza lett belőle. Ez pedig azért is bosszantó, mivel így fogy a termék... Ennek ellenére még mindig azt mondom, ez az egyik legjobb szemceruzám ami valaha volt, a szemeimet sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

hambi

2020. március 26.

Plumful és Rich Copper vannak meg.
Végre egy ceruza, amelyik puha, de tartós. Engem is a Zoeva szemceruzára emlékeztet, de ez tartósabb. Szintén Essence hegyezövel hegyezem. Hamar elfog fogyni, mivel puha és hamar elkopik a hegye, de mégsem olyan áron van, mint egy Zoeva, úgyhogy nem bánom. Vízvonalba én nem próbáltam, csak winged line- t, arra tökéletes. Remélem lesz még pár szín idövel a kínálatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Plumful és Rich Copper vannak meg.

Lina1105

2019. szeptember 11.

Végre egy olyan szemcerka ami 2 percnél tovább is megmarad a vízvonalamon! Fekete színben vettem, ami felkenve is igazi, koromfekete. De! Iszonyatosan puha, kenődik, ha hűtőbe rakom akkor is. A szemhéjamra konkrétan lehetetlen felkenni, mert egy nagy paca lesz csak belőle, és még el is mászik... Hegyezni is borzalom. Alapvetően amire vettem, arra jó, mert a vízvonalra kerestem valamit, viszont amiért minden másra használhatatlan, nem tudom felpontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.