Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mia0602, az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2021. március 5.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színt ad, a prizmatikus csillámok felerősítik a ragyogást. Tartós viseletet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CandyShimmer

2021. július 3.

Cosmic float mintám van, ez egy világos Barbie rózsaszín, sok kicsi rózsaszínes lilás csillámmal. Fedése nem teljes, tartóssága nulla. Kenődik, foltosan kopik. Amikor a rúzs elkopott vagy letöröltem, a sok kis csillám még ott marad. Illata olyan uborkás virágos, emlékeztet egy parfümre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Bvivi12

2021. április 10.

Gyönyörűen csillog, csodásak a színei és jó az illata. Akciósan jutottam hozzá a stellar glow és az interstellar love árnyalathoz, utóbbi hétköznapokra is hordható, előbbi inkább alkalomra, de összességében nagyon elégedett vagyok velük. Ami pedig a legjobban meglepett, hogy eszméletlen jól hidratálja az ajkaimat, otthonra is felkenem néha, ha úgy érzem, hogy nagyon kívánja a szám. Tartóssága ár-érték arányban megfelelő, a csillámok pedig tényleg nehezebben jönnek le, de engem ez nem zavar :D Szerintem megérdemli az öt csillagot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Irudi

2020. április 11.

Szépek a színek, rengeteg benne a csillámpor, közepesen tartós, és nem szárít.

A lemosással viszont óvatosan, a csillámok hajlamosak kikötni az arcomon mindenhol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Szépek a színek, rengeteg benne a csillámpor, közepesen tartós, és nem szárít.

Diaaa

2020. február 17.

3 árnyalatban rendeltem ebből kettő világosabb, visszafogottabb (celestial crush,instellar love) ezek lehetnének pigmentáltabbak, sokszor kell áthúzni az ajkakon, hogy mutasson.
A harmadik árnyalat már tökéletesen fed (stellar glow) picit vadabb szín,de ez tényleg csillámos és elég tartós is.

szárítást és csúnya kenődést szerencsére nem tapasztaltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

szárítást és csúnya kenődést szerencsére nem tapasztaltam :)

fokyandi

2020. január 5.

Stellar glow és supernova kiss árnyalat van meg. Könnyen felvihető, nem nehéz zsíros érzetű, nem ragad össze tőle a szám. Ragyogó, jól pigmentált színek. Egész nap nem tart ki, újra kell lenni, de a csillámok bizony tapadnak! Szeretem használni, jó viselni, nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

Terru

2019. december 10.

Az ünnepekre ez egy tökèletes rúzs. Csillogó, krèmes ès elèggè tartós is. Gyönyörű àrnyalatokban kapható, nekem a Celestial Crush a kedvencem. Egyetlen negatívum, hogy a csillàmokat irtó nehèz leszedni ès szerte szèt kenődnek a leszedès alkalmàval ùgyhogy a vègèn az egèsz arcra kerülnek a huncutok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

kovagabi

Korcsoport: >54
2019. december 8.

Ez most egy jó kis rúzs az ünnepekre. Valóban szépen csillog, és fénylik. Tetszik benne az is, hogy nagyon könnyű viselet, nincs vastag réteg a számon. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 8.

Mia0602

2019. december 4.

Ha szilveszterre keresel rúzst akkor ezt vedd meg! Én a Celectial Crush árnyalat tulajdonosa lettem. A katalógusban lévő szín sötétebb mint az igazi. Nem terül szépen, viszont krémes és sokáig fent marad. (Már a krémes mivoltához képest.) A csillámok fent tartják. Mert van belőlük bőven. Valami titokzatos okból kifolyólag az arcomra is kerül. És nem tudom eltüntetni. Próbáltam ecsettel, papírzsepivel hiába.
A ragyogás garantált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

A ragyogás garantált!

Hidratálók: Lanolin

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.