Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mia0602, az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2021. március 5.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színt ad, a prizmatikus csillámok felerősítik a ragyogást. Tartós viseletet biztosít.

Ár: 890 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Kézfejen swatcholt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CandyShimmer

2021. július 3.

Cosmic float mintám van, ez egy világos Barbie rózsaszín, sok kicsi rózsaszínes lilás csillámmal. Fedése nem teljes, tartóssága nulla. Kenődik, foltosan kopik. Amikor a rúzs elkopott vagy letöröltem, a sok kis csillám még ott marad. Illata olyan uborkás virágos, emlékeztet egy parfümre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Bvivi12

2021. április 10.

Gyönyörűen csillog, csodásak a színei és jó az illata. Akciósan jutottam hozzá a stellar glow és az interstellar love árnyalathoz, utóbbi hétköznapokra is hordható, előbbi inkább alkalomra, de összességében nagyon elégedett vagyok velük. Ami pedig a legjobban meglepett, hogy eszméletlen jól hidratálja az ajkaimat, otthonra is felkenem néha, ha úgy érzem, hogy nagyon kívánja a szám. Tartóssága ár-érték arányban megfelelő, a csillámok pedig tényleg nehezebben jönnek le, de engem ez nem zavar :D Szerintem megérdemli az öt csillagot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Irudi

2020. április 11.

Szépek a színek, rengeteg benne a csillámpor, közepesen tartós, és nem szárít.

A lemosással viszont óvatosan, a csillámok hajlamosak kikötni az arcomon mindenhol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Szépek a színek, rengeteg benne a csillámpor, közepesen tartós, és nem szárít.

Diaaa

2020. február 17.

3 árnyalatban rendeltem ebből kettő világosabb, visszafogottabb (celestial crush,instellar love) ezek lehetnének pigmentáltabbak, sokszor kell áthúzni az ajkakon, hogy mutasson.
A harmadik árnyalat már tökéletesen fed (stellar glow) picit vadabb szín,de ez tényleg csillámos és elég tartós is.

szárítást és csúnya kenődést szerencsére nem tapasztaltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

szárítást és csúnya kenődést szerencsére nem tapasztaltam :)

fokyandi

2020. január 5.

Stellar glow és supernova kiss árnyalat van meg. Könnyen felvihető, nem nehéz zsíros érzetű, nem ragad össze tőle a szám. Ragyogó, jól pigmentált színek. Egész nap nem tart ki, újra kell lenni, de a csillámok bizony tapadnak! Szeretem használni, jó viselni, nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

Terru

2019. december 10.

Az ünnepekre ez egy tökèletes rúzs. Csillogó, krèmes ès elèggè tartós is. Gyönyörű àrnyalatokban kapható, nekem a Celestial Crush a kedvencem. Egyetlen negatívum, hogy a csillàmokat irtó nehèz leszedni ès szerte szèt kenődnek a leszedès alkalmàval ùgyhogy a vègèn az egèsz arcra kerülnek a huncutok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

kovagabi

Korcsoport: >54
2019. december 8.

Ez most egy jó kis rúzs az ünnepekre. Valóban szépen csillog, és fénylik. Tetszik benne az is, hogy nagyon könnyű viselet, nincs vastag réteg a számon. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 8.

Mia0602

2019. december 4.

Ha szilveszterre keresel rúzst akkor ezt vedd meg! Én a Celectial Crush árnyalat tulajdonosa lettem. A katalógusban lévő szín sötétebb mint az igazi. Nem terül szépen, viszont krémes és sokáig fent marad. (Már a krémes mivoltához képest.) A csillámok fent tartják. Mert van belőlük bőven. Valami titokzatos okból kifolyólag az arcomra is kerül. És nem tudom eltüntetni. Próbáltam ecsettel, papírzsepivel hiába.
A ragyogás garantált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

A ragyogás garantált!

Hidratálók: Lanolin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.