Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Add át magad az érintés erejének, amikor a friss mandarin, a jázminesszencia és a meleg, fás jegyek mámorító illatát viseled magadon."

papistp

2021. május 10.

Imádom!! Évek óta ezt használom és nagyon szeretem, bátran merem ajánlani bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

lacrymosa88

2020. november 12.

Nagyon tetszik az erőteljes virágossága és fássága. Édeskés, de nem cukorszirupos, igazán nőies, kellemesen bújós illat.
Update: És megint csak csalóka a minta, pedig nem sajnáltam a csuklómra! Azóta beszereztem egy üveggel, és nagyon tartós, nem egy könnyed illat, de abszolút kellemes. Frissen kifújva kicsit soknak tűnik, de kis idő elteltével nagyon kellemesé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

olahnemese

2020. október 18.

Hol is kezdjem... Kb 4 éve találkoztam vele először, akkor túl sok volt,valamelyik illatjegye zavart, nem igazán voltunk kompatibilisek, így továbbadtam.
Az e havi katalógusban nagyon jó áron volt, illatosított oldallal, gondoltam teszek vele még egy próbát, hátha most... És igen! Milyen jól tettem! Nagyon finom, krémes, különleges illatú és tartós. Talán én komolyodtam meg hozzá, nem tudom, de kellett az a pár év, hogy egymásra találjunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Bellana

2020. szeptember 29.

Ez is az egyik kedvencem volt egy éve még, nagyon jó tartós, kellemes illat, inkább édesebb számomra, de bármilyen időben alkalmas illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

pirospipacsocska

2020. augusztus 23.

Végre valami jó illat az Avontól!Kellemes,édes,krémes,szantálos illat.Nekem nagyon hasonlít Naomi Campbell Prét Á Porter Silk Collection parfümjére.Mivel kölni,így a tartóssága csak 2-3óra,ruhán kicsit tovább is lehet érezni az illatát.Akciósan mindenképpen érdemes megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Bonzee

2020. június 3.

Azt hiszem, kellemes illata van... Teljesen biztos nem lehetek benne, mert a kifújás után öt másodperccel már semmit nem éreztem, nem érzek belőle. Pedig már felépültem a covid 19-ből, és visszatért a szaglásom. Ezt akkor most így hogy??!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

klaudia901013

2020. május 12.

Szeretem, rajtam tartós és nem erős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Szeretem, rajtam tartós és nem erős. :)

Lifeforce

2020. február 23.

Nagyon jó illata van, gyönyörű az üvege, de a tartóssága 30 perc, ami még kölnitől is gyenge minőség. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.

Blackxentric

2020. február 1.

Nagyon jó illata van, szerettem viselni. Tartóssága hat óra körül volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Nagyon jó illata van, szerettem viselni. Tartóssága hat óra körül volt.

vicus72

2019. november 12.

Az egyik kedvenc AVON-os parfümöm, szeretem az egzotikusságát és a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Az egyik kedvenc AVON-os parfümöm, szeretem az egzotikusságát és a tartósságát.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool