Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Add át magad az érintés erejének, amikor a friss mandarin, a jázminesszencia és a meleg, fás jegyek mámorító illatát viseled magadon."

Avon Mesmerize Black for Her EDT
Ár: 8.500,- Ft + postaktg. , Eladó: Zsuzsu11
Állapot: Új, bontatlan, fóliázott, Helyszín: --, fizetés: Postázás előtt banki átutalással

gaalvivien

2023. február 28.

Rég vásároltam, azóta is keresem. Számomra ez a nagybetűs parfüm. Az illata hosszantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 28.

Szintia92

2021. december 21.

Abszolút de IMÁDOM! Ezt az illatot inkább a vagányabb csajoknak max 35 éves korig tudnám ajánlani. Intenzív de nem orrfacsaróan, hanem kellemesen fűszeres és elég 2 fújás amit egész nap érzek magamon. Ez egy karakteres illat amit olyan outfitnek is kell tükröznie, illetve személyiségnek :) Nagyon eltalálták!!! A hideg időben szinte felmelengeti az embert, nyáron igen kijöhet az illat egyénisége, így inkább az őszi-téli időszak a legmegfelelőbb hozzá szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Egyik téli illatom. Nagyon szeretem, melenget, de két fújásnál több már fejfájást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Aki szereti a keleti, nem hétköznapi illatokat azoknak tuti befutó :) Édes, nőies de tartóssága lehetne jobb is viszont összességében bőven éri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

papistp

2021. május 10.

Imádom!! Évek óta ezt használom és nagyon szeretem, bátran merem ajánlani bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

lacrymosa88

2020. november 12.

Nagyon tetszik az erőteljes virágossága és fássága. Édeskés, de nem cukorszirupos, igazán nőies, kellemesen bújós illat.
Update: És megint csak csalóka a minta, pedig nem sajnáltam a csuklómra! Azóta beszereztem egy üveggel, és nagyon tartós, nem egy könnyed illat, de abszolút kellemes. Frissen kifújva kicsit soknak tűnik, de kis idő elteltével nagyon kellemesé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

olahnemese

2020. október 18.

Hol is kezdjem... Kb 4 éve találkoztam vele először, akkor túl sok volt,valamelyik illatjegye zavart, nem igazán voltunk kompatibilisek, így továbbadtam.
Az e havi katalógusban nagyon jó áron volt, illatosított oldallal, gondoltam teszek vele még egy próbát, hátha most... És igen! Milyen jól tettem! Nagyon finom, krémes, különleges illatú és tartós. Talán én komolyodtam meg hozzá, nem tudom, de kellett az a pár év, hogy egymásra találjunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Bellana

2020. szeptember 29.

Ez is az egyik kedvencem volt egy éve még, nagyon jó tartós, kellemes illat, inkább édesebb számomra, de bármilyen időben alkalmas illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

pirospipacsocska

2020. augusztus 23.

Végre valami jó illat az Avontól!Kellemes,édes,krémes,szantálos illat.Nekem nagyon hasonlít Naomi Campbell Prét Á Porter Silk Collection parfümjére.Mivel kölni,így a tartóssága csak 2-3óra,ruhán kicsit tovább is lehet érezni az illatát.Akciósan mindenképpen érdemes megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Bonzee

2020. június 3.

Azt hiszem, kellemes illata van... Teljesen biztos nem lehetek benne, mert a kifújás után öt másodperccel már semmit nem éreztem, nem érzek belőle. Pedig már felépültem a covid 19-ből, és visszatért a szaglásom. Ezt akkor most így hogy??!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool