Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Add át magad az érintés erejének, amikor a friss mandarin, a jázminesszencia és a meleg, fás jegyek mámorító illatát viseled magadon."

Avon Mesmerize Black for Her kölni és testápoló
Ár: 2500 Ft + pk , Eladó: aalexaa
Állapot: A parfüm párszor, a testápoló egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben az Egyetem környékén személyesen átvehető, más esetben előreutalás után postázom
Avon Mesmerize Black for Her Kölni 50 ml
Ár: 1800 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: kb. 5-7 ml hiányzik a 2019-ben vásárolt és használatba vett termékből, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges
Blackxentric

2020. február 1.

Nagyon jó illata van, szerettem viselni. Tartóssága hat óra körül volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Nagyon jó illata van, szerettem viselni. Tartóssága hat óra körül volt.

vicus72

2019. november 12.

Az egyik kedvenc AVON-os parfümöm, szeretem az egzotikusságát és a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Az egyik kedvenc AVON-os parfümöm, szeretem az egzotikusságát és a tartósságát.

fokyandi

2019. október 17.

Mikor először kaptam belőle mintát a tanácsadónőmtől, azonnal beleszerettem az illatába és rögtön meg is rendeltem egy üveggel. A keleties illata különleges, elvarázsolja az embert. EdT higítottságú, de olyan intenzív illata van, mint egy parfümnek. Egész nap érezni az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

lexyusz

2019. szeptember 2.

Már egy ideje megvolt ez az illat és mikor kedvem szottyant rá használtam is, és ma ürült ki végleg az üveg így átfogó képet tudtam róla alkotni. Mikor megvettem még sokkal tetszett, mint most hogy kifogyott. Mikor magamra fújom eléggé erőteljes az illata, édeskés de így is finom volt. Aztán ahogy telt-múlt az idő úgy szelídült az illat valami sokkal kevésbé erőteljessé, így kicsit a jázminillat is érződik, nagyon kellemes. Mostanában nem fogok venni belőle, de lehet hogy a későbbiek folyamán még visszatérek hozzá. :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Avonlany

2019. május 1.

Kellemes édeskés illata van, tetszik az üvege is. Nekem nem a legtartósabb egy kölnihez képest, de kedvelem és rendszeresen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

csajszibarack

2019. március 19.

A párommal, mikor összejöttünk, ezt az illatot használtam. Szóval lehet, hogy elfogult vagyok, de én ezt az illatot nem tudom, nem imádni. :) Egyébként egy nagyon nőies illat, szerintem, habár a tartósságával vannak gondok, de hajra fújva elég sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

vanillacaramella.sweet

2019. március 14.

Nagyon hasonlít Naomi Campbell - Private illatára. Kellemes, êdes, kissè krêmes, puha egyszerű, kicsit gyümölcsös, nem tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

vixy07

2019. március 12.

Nagyon kellemes illata van. Nagyon szeretem, de sajnos nem sokáig érezhető!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Nagyon kellemes illata van. Nagyon szeretem, de sajnos nem sokáig érezhető!

eeeee

2018. december 23.

Szeretem ezt az illatot, hozzám nagyon passzol. Édes, orientális, karakteres, nagyon nőies illat. Hűvösebb időben az igazi, de a fülledt nyári éjszakákon is jól működik rajtam. Hétköznap dolgozni is szívesen viselem, ha épp olyan kedvem van, de elegáns eseményeken a kis feketével is ugyanolyan jól passzol, mint akár egy bulihoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

eperturmix

2018. december 5.

Mióta nincs city rush (és ugye ennek már több éve) nem voltam hajlandó semmilyen avonos parfümöt venni,egyik sem különleges,egetrengető számomra,mondhatni egy lére megy az összes,legalábbis én így viszonyultam hozzájuk.Aztán megszaglásztam ezt,érdekesnek találtam,akciós is volt,hát megrendeltem.Mikor megkaptam és kipróbáltam,sajna rá kellett jöjjek,hogy igazam volt,ez is ugyanolyan kis semmilyen mint a többi,az illatáról lerí,hogy avon vagy oriflame házból jön,tartóssága nagyon rövid,ebben a szituációban mondjuk nem is érdekes.Elfújkálom a hétköznapokban,kicsit többet is szoktam a kelleténél,de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool