Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: Mirabella95, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: orientális-virágos-gyümölcsös

Ilatösszetevők: fehér húsú őszibarack, bazsarózsa, szantálfa

szptimea

2019. január 28.

Imádom ezt az illatot! Édes édes édes! Minden mennyiségben, de van valami különleges is benne! Fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kinleyni

2018. szeptember 19.

Az üvege számomra elég elrettentő, ha nem olvasom az illat összetevőket kíváncsiságból, biztosan továbblapozok felette és még máig sem ismerném.Az édes vattacukros illat kedvelőinek biztosan elnyeri a tetszését. Lecsengés után az alapillat nagyon elegáns, korántsem hasonlít a fejillat gyümölcsösségére.
Tartósság szempontjából 5-6 órát bír kb. Nincs meg benne az a tipikus avon illat, amit rengeteg parfümön kiérzek.Előttem már írta valaki, hogy az Avon minőségi parfümjei közé sorolja,akárcsak én.Úgy mint a Luck ez is folyton jelen lesz a polcomon.

Update: Tartóssága miatt először lepontoztam, de még este is érzem edzéskor magamon. Nyilván csak az orrom szokik hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

AzAKismacska

2018. július 24.

Black opium, mínusz fanyar kávé és szelidített rózsabors. Bal karomon épp az opium, jobbon ez csücsül, elhanyagolható a különbség.
Nem találom, melyik évben született ez az illat ( az eredeti Mesmerize 1992-es, az új, re-formulált változatok közül ez, a kék a legidősebb, kb 2013-14-15 körüli, ami ugye egybeesik a BO piacra dobásával), de gyanús a másolás.
Az illatról sokat nem írnék, mindkét parfi adatlapján van párszáz :)
A szillázsa rendben van, tartóssága rajtam 5-6 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Az illatról sokat nem írnék, mindkét parfi adatlapján van párszáz :)
A szillázsa rendben van, tartóssága rajtam 5-6 óra.

SzabinaL

2018. február 18.

Imádom és mások is rajtam! Képes vagyok évszaktól függetlenül használni,úgy tűnik mégsem túl erős, intenzív az illata nyáron is szívesen viselem. Nagyon finom édes keleties az illatkombináció, a hajamra fújva természetesen tovább érződik. Általában 2-3 fújás egész napra kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Encilla

2018. február 17.

Erősen hajaz a Black Opium-ra, természetesen sokkal kisebb hatósugárral és tartóssággal. Nem rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Gabby

2017. december 25.

Nekem nagyon bejövős. Tartós, puha, melegségesen finom, de mégis erős illat. Nina Ricci NINA-hoz hasonlít.
Valóban évszak illat, nekem októbertől - márciusig használatos. Szerintem az egyik legjobb és legminőségibb illat az Avon-tól. A Sharapova-val reklámozott Luck, amit még bátran ajánlok, valamint a régi Instinct Forbidden (Megan Fox,), és az Attraction is a kedvencek közé tartozik. Ezek mellett pedig Hugo Boss Nuit, Scent, és Prada eredeti Candy illat rajongó vagyok. Minőségben és tartósságban bátran egymás mellé állítom őket az Avon fent említett parfümjeivel.Semmi közöm az Avonhoz, soha nem voltam sem tanácsadónő, és nem dolgoztam náluk, tehát még mielőtt valaki megvádolna, nem nekik csinálok ezzel reklámot. Sokkal inkább azoknak igyekszem segíteni, akik nem tudnak 20 ezres parfümöket vásárolni, mégis tartós és finom illatot szeretnének magukon viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

bubilany

2017. december 14.

Ahogy látom, hogy épp le van értékelve újraveszem. Nagyon bejött ez a keleties illat és a design is! ♡
Rajtam kifejezetten tartós!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Rajtam kifejezetten tartós!!

manocska91

2017. november 11.

Nagyon szeret(t)em. Édes, barackos vaníliás illat. Az árához képest tartós is, 5-6 órát simán kibír, de egyetértek az előttem szólókkal, télen sokkal kellemesebb viselni, és olyankor még a tartóssága is hosszabb.
Az egyetlen negatívum amit fel tudok róni a, hogy még megvan egy negyed üveggel, de a kifújója egyszerűen tönkrement, és így semmit nem tudok vele kezdeni, csak néha szagolgatni.
Ezért egy csillagot levonok. A fújóka igazán kibírhatná addig amíg van az üvegben... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

kicsirita

2017. november 6.

Akármi legyek, de ennek Black Opium illata van!
Tartósnak is bizonyult!
A fejillat kifújáskor kicsit másabb, a szívillat kísértetiesen hasonlít, a vége kicsit enyhébb.
4-5 órát kibír.
Ár-érték arányban nagyon jó vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Akármi legyek, de ennek Black Opium illata van!
Tartósnak is bizonyult!
4-5 órát kibír.
Ár-érték arányban nagyon jó vétel volt!

viviennoo

2017. augusztus 20.

A fekete változattal együtt rendeltem meg a tesómmal. Hogy majd választunk, melyik-kié legyen. Hát mindketten csalódottak voltunk, mert egyik illat se egy nagy eresztés. Én ezt választottam, párszor használtam, ha már megrendeltem. Nem voltam kibékülve az illattal, de egész sokáig érződik és többen megjegyezték, hogy milyen jó illatom van. Nekem kissé túlságosan édeskés illat, de mikor már nem olyan intenzíven érződik, nem rossz...sőt. :D De ettől függetlenül teljes áron nem rendelném meg. (2300 ft körül volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT