Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 1992

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Összetevők: bergamot, koriander, vanilia.

Clandestine

2016. december 1.

Kedves Kozlokova73! Abszolút egyetértek veled! "Markáns , érzékeket megmozgató illat". Legalábbis ha a férjem ezt használja rám varázslatos hatással van. Imádom rajta! S ráadásul rajta nagyon tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

Lilu

2016. január 17.

Először mikor próbáltam, túl erősnek tűnt benne a citrusosság, és gyorsan félreraktam, hogy milyen pocsék. Most adtam neki még egy esélyt, és meglepődtem, menyire másként reagál a bőrömön. Kellemes, fűszeres illat, pár perc után háttérbeszorul a citrusosság és enyhén érezni a vaníliát is. Abszolút vállalható illat, nem túl különleges vagy vonzó, de nem is borzasztó. Azért 3*, mert van egy arcszeszes, alkoholos mivolta, és nem szeretem kiérezni parfümöknél az alkoholt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

Málni

2015. december 29.

Nekem itt van már a minta:P Biztosan megosztó lesz ez a parfüm. Jönnek majd akik azt mondják nem öreges és nem pasis a másik fele meg az ellenkezőjét:)
Kikenve is pont oylan mint a katalógusban szerintem, kissé idősebb korosztálynak való és még mindig furcsa hajkencefice illatú (No grey lotion hajápoló), viszont 2-3 óra elteltével rajtam édeskés lett és az a része már élvezhető(bb), csak kár hogy nem sokáig teheti az ember, mert ez már szinte a vége a teljes leszáradásnak...

FM-féle Tom Ford Oud wood-ra is emlékeztet, ami tényleg inkább pasiknak való mint uni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Damayanti

2015. december 20.

Közepes pasi illat, nekem kicsi arcszeszes vagy édeskés, vagy nem is tudom, olyan igazi pacsuli szag (igaz, csak katalógusban találkoztam vele). fényévekkel jobba a Mesmerize Black pasi illat, na az maga a férfi DÖG :) :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Kleopátra

2013. szeptember 14.

Első reakció: tisztára mint nagypapám borotválkozás utáni arcszesze.
Második: Kellemes, imponáló, hívogató, nem is olyan rossz.
A végére tényleg balzsamos, lágy, hozzásimulós nosztalgikus illat - Én már csak tudom,hisz 3 éves lehettem mikor kiadták XD Nem sokalták el a hozzávalókat, 3ból lehet a legjobb dolgokat kihozni /így csinálta ezt Mugler bácsi is/ csakhogy az ő illatai extratartósra sikerültek. Tudom hogy ez EDT, nah de akkoris... Azért a 2 óra egy kicsit kevés,nemde?
Igazi orientális-fűszeres kombó,csak kár hogy a mese hamar véget ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Első reakció: tisztára mint nagypapám borotválkozás utáni arcszesze.
Második: Kellemes, imponáló, hívogató, nem is olyan rossz.
Igazi orientális-fűszeres kombó,csak kár hogy a mese hamar véget ér...

hagicica20

2013. május 16.

Szerintem még Gordon Ramsey is megirigyelné ezt a sok koriandert amit ebbe a parfümbe belekutyultak.
Katalógust illatololva arra gondoltam, tényleg nem hazudtolja meg a kiadási évét. A korszak szelleméhez izzig-vérig hű. Első szimatlásra visszarepített 20 évet. Fűszeres, érett, férfias, öltönyért és nyakkendőért könyörgő illat. Vadul menekül a fiatal férfiak keze elől. Az enyhén őszülő halántékú férfiak a konkrét célcsoport. Csodálom, hogy 21 éve létezik ez a parfüm és még csak most ért ide hozzánk. Azért 4*, mert soha nem szeretnék ilyen illatot érezni a páromon, de önmagában jó és masszív alkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

kozlokova73

2013. május 16.

Ha ezt egy pasin megereznem ! Eddig a Black Suede Touch volt a favorit a ferfi illatoknal,de ez folveheti vele a versenyt,szerintem. Ferfias,markans erzekeket megmozgato illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 16.

Málni

2013. május 6.

Habár 1992-es kiadású eredetileg, hozzánk csak most ért el. Ma szagoltam a katalógusban, az első benyomásom az volt, hogy: hűű, olyan "illata" van mint egy hajfestéknek (igazából nem is hajfesték, hanem egy hajápoló No grey nevezetű) :D Később is megmarad ez a "szag v illat" (mnki döntse el saját maga, h melyik), de egyre lágyabban simul az ember bőréhez és kellemes, ffias illat bontakozik ki. Fűszeres, balzsamos, de mégse annyira tömény, tavasszal vagy ősszel viselhető leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract