Avon

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális-gyümölcsös

Illatjegyek: barack, jázmin, aranyló ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vszlau

2021. április 16.

Érdekes illata van ami nem rossz, ajándékba kaptam, ezt már elhasználom.
Nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Érdekes illata van ami nem rossz, ajándékba kaptam, ezt már elhasználom.
Nem tartós.

Dori1976

2020. június 18.

Nem jó, nem jó, és nem jó, el kellett ajándékoznom, nagyon öreges rajtam, nagyon zavaró. Rájöttem, hogy a barack miatt tetszett, de a gond az volt , hogy orientális, na ezt kerülni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Rita0126

2020. április 11.

Kellemes, édes, barackos illat. Valamire nagyon emlékeztet de még nem jöttem rá hogy mire. Sajnos nem valami tartós :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

abksb

2020. március 22.

Volt egy kis keveredés, kell nekem ennyiféle parfümöt kipróbálni... :DDD
Mintát hozott belőle a tanácsadó (meg voltam győződve, hogy a sima for her-ből, de kiderült, hogy nem...), most másodszorra próbálom, mert elsőre valami eszméletlenül savanyú, kicsit bőrös, de az orromnak egyáltalán nem kellemes illat fogadott. Egy fél órája van a csuklómon, a kezdeti szúróssága enyhült egy kissé, még mindig füstös (férjem szerint), most sem érzem benne a barackot, inkább vaníliás felhangja van rajtam. Nagyon emlékeztet egy rég érzett illatra, de még nem találtam meg az emlékeim között, hogy mi is az...
Egyelőre kap három csillagot, mert ennyi kis idő után már nagyon bőrközeli, alig érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

Volt egy kis keveredés, kell nekem ennyiféle parfümöt kipróbálni... :DDD

fokyandi

2020. március 1.

A Mesmerize sorozat minden illata megvan, szeretem is őket, tehát ez a legújabb is kellett.
Elsőre a konzerv barack illat csapta meg az orrom, de hamar jött a jázmin is, majd az ámbra. Összeségében nagyon kellemes esti illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 1.

vanillacaramella.sweet

2020. március 1.

Nos az első benyomás papírról nagyon jó, igazán édesen barackos,kis jázminnal. Nyilván többet\mást tud,ha nem papírról tesztelem, úgyhogy később jövök updatelni.
Megjegyzés: Nagyon közel áll a Maximához (eddig),de abban vmi kis szúrósság volt,bár úgyis tetszik,ebben az ámbra miatt másabb lehet a leszáradás. Kellemes,melegséges hétköznapi illatnak tűnik. Üvege passzol hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citral