Avon

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: yagmur, az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Mission Y a válasz azoknak a 30-as éveikben járó hölgyeknek, akik felfedezték a bőr öregedésének legelső jeleit: finom ráncok, fáradtabbnak tűnő, fakó és dehidratált arcbőr.

A fiatalos ragyogás rituáléjának 1. lépése a tisztítás a Mission Y Gyengéden habzó arclemosóval.

• krém állagú lemosó
  • gazdagon habzó formulával
  • a bőrön feloldódik és hatékonyan eltávolítja a sminket, a felesleges faggyút és a szennyeződéseket a bőr dörzsölése nélkül

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SunshineX

2021. december 10.

Kellemes csalódás ez a termék. Először én is ódzkodtam tőle, legfőképpen a magas ára miatt (avon termékekhez képest), hogy vajon megéri-e megvenni. Valóban egy új szegmensnek tűnik és gondoltam adok egy esélyt neki. Abszolút teszi a dolgát, az érzékeny arcomnak nagyszerű érzés, szépen gyengéden habzik fel, az illata engem is enyhén natúr szappanra emlékeztet, én kifejezetten kedvelem ezt a "tiszta szappan illatot". Kevés kell belőle, így úgy gondolom megéri az árát is, én 3 hónapja használom reggel és este is és még mindig van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 10.

AAAC148760

2021. március 9.

Mivel az AVON MISSION termékcsalád 45 év feletti korosztályának szánt ECLAT altermékcsalád termékei tartalmazzák a Parfum-öt összetevőként, amit nem bír a szemem környéke, arcbőrom, így ezt a 30-as korosztálynak szánt termékeit tudtam kipróbálni. Nagyon, nagyon akciósan vásároltam meg egyben a lemosót, krémet, lotiont, arctejet. Nem mondom hogy rossz, kellemes érzetet biztosít. Az arclemosója teszi a dolgát. Az éjszakai krémet a száraz bőröm igényli, Nappal smink a lá a lotiont, vagy az arctejet használom. Az éjszakai krém nagyon hamar elfogyott! El fogom használni, de még egyszer nem fogom őket megvásárolni, mert ár/érték arányban nem éri meg még akciós áron sem megvásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Moncherrys

2021. február 16.

Ebből a termékből igazán kevés kell az arcra, imádja a bőröm két tubussal is elhasználtam. Illata nem nagyon van számomra,vagy nem számottevő. A bőr egy tisztítás után már nagyon selymes és pihe-puha lesz.Dörzsölés nélkül jól megtisztítja az arcot. Egyáltalán nem húzódik utána az arc és annyira hidratál,hogy ha nem kellene arckrémet használni nem is kennék utána semmit az arcomra. Tanácsadóként nagyon megéri megrendelni. Japán termékek tudnak valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

gyulaidora0804

2020. október 29.

A legjobb arclemosó amit valaha használtam. Az illata teljesen semleges, nagyon kevés is elég belőle mert jól felhabzik. Igaz kicsit magasabb árkategória, de szerintem abszolút megéri mert nagyon sokáig elegendő. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

msz

2020. január 30.

Nagyon kevés kell belőle és nagyon jól megtisztítja az arcot. Nagyon bevált. Az illata engem szappanra emlékeztet kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

KarVivien

2020. január 12.

Meglepően kevés is elég, hogy az egész arcot tényleg megtisztítsa, így nem biztos, hogy nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

reka0305

2019. január 4.

Nekem nagyon tetszett ez az arctisztító! Kellemes, krémes állaga van, könnyen tisztítható vele az arc, kevés kell belőle. Kb 2,5 hónapra volt elég úgy, hogy reggel este tisztítottam vele az arcom. Minden szennyeződést, zsírt lemos, így a következő lépések könnyen beszívódtak. A teljes Mission Y rituálét használom. AVON-hoz képest egy új szegmens (mind az ár mind a prémium minőség), de szerintem jó irányba fordult a cég.! Az ára így borsosnak tűnhet, de egy Tanácsadói regisztrációval 40% kedvezményt kapunk a teljes rituáléra, így a 8000 Ft helyett, csak 4600 Ft, ami szerintem jó ár érte.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

tamara428

2018. november 21.

Egy Avon termékbemutatón volt szerencsém kipróbálni, bár nem az én korcsoportomnak szánták. Viszonylag kevés is elég volt belőle, a rosaceás arcom nem vörösödött ki tőle, tiszta érzetet hagyott maga után, minden zsírt és szennyeződést lemosott az arcomról. Talán kicsit túlságosan is alaposan tisztított, mert lemosás után kicsit húzódott a bőröm. Utána kipróbálhattam a Mission Y termékcsalád többi tagját is, de azok egyáltalán tetszettek (túl testes krémek az én bőrömnek, elvégre 30+ korosztálynak szánták) - ez viszont már nem ide tartozik. :)

Végeredményben nem rossz termék, örültem, hogy kipróbálhattam, de ilyen áron biztosan nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Hydrolyzed Silk
Peptidek: Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

pecsétviaszgomba szárának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)