Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Modern és sokoldalú kompozíció, amelyben a fekete bors meleg, fűszeres aromája tökéletesen egészül ki a kirobbanóan friss, energikus narancs akkordokkal, amit az elegáns írisz és az édes kókusztej krémes gazdagsága tesz ellenállhatatlanná.

Fejillat: fekete bors, narancs, verbéna

Szívillat: nőszirom, guajakfa, kókusztej

Alapillat: fenyőtömjén, ámbra, haiti vetiver

Ár: AKCIÓ:1500+posta , Eladó: Gabby
Állapot: 1x fújt, Helyszín: Személyesen: Biatorbágy, Budaörs, Törökbálint, Érd, Százhalombatta, fizetés: Fizetés előre banki utalással. Foxpostba vagy postán maradóra vagy MPL postacsomagként tudom küldeni. Személyesen fentiek szerint.
elvanui

2019. október 8.

Mintácskát kaptam. Abszolút egyetértek az Indis véleménnyel, tényleg arra hajaz. Nem rossz, egy sós kókuszvizes, picit száraz fás illatka, szerintem lazán lehetne uniszex is. Igazából még tartós is, délelőttől az esti fürdőig maradtak nyomai, pedig csak pöttyintettem. Ami zavar benne, az az eredetiség hiánya. A külső, a nedű, még a "koncepció" (ld.egyediség, adj neki nevet te magad, stb.) is volt már. Engem az ilyesmi fáraszt, szerintem öregszem. Hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Melinda8

2019. október 1.

Tartós, energikus illat, kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Tartós, energikus illat, kedvelem.

Mia0602

2019. június 28.

Nem tudom olyan jól megfogalmazni az illatok milyenségét, ez egyszerűen mellbe vágott. Borzasztóan erős, tolakodó illat. A kókusztej valószínüleg ami nem tetszik. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

ALettah

2018. november 17.

Először is: miért gondolja azt az Avon, vagy bárki, hogy minden vágyam, hogy a parfümös üvegre firkáljak? Mit írjak rá, bevásárlólistát? Amúgy meg nem ez az egyetlen üvegük, amire írni lehet. Bármelyikre lehet, csak egy jó permanens marker kell hozzá.
Na de a cucc az üvegből: rajtam egy borsos-vetiveres-füstölős balegyenes. Ha előjönne a lágy, krémes kókusz, talán még jó is lehetne, meg vagány, de így sajnos csak szúrós, valahogy ósdi és zavaró. Lemostam. Rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

bobherceg80

2018. november 10.

Illatmintám van belőle.Konkrétan azt hittem,belekeveredett a férjem egyik illatmintája az enyémek közé,annyira pasi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

vivoo

2018. november 1.

Egyszerűen imádom! Máris felkeltette az érdeklődésemet, hiszen minden ami kókuszos vagy kókuszolajos általában elnyeri a tetszésem. És nem csalódtam! Sokáig érezhető, néha a kókuszolajat érzem, néha olyan narancsos. Összességében egy igen friss illat, ami így ebben a "nyárias" ősz évszakban tökéletes. Szerintem minden alkalomra tökéletes. (Néha mintha fiús illat jutna róla eszembe, de tényleg szinte folyamatosan változik :D) Eléggé nehezen találom meg az illatom, de ez az! (Az egyik :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

NovErke

2018. október 15.

Leginkább a kókusztej illatát érzem benne az összetevők közül, de azt is enyhén. Nem mondhatom rá, hogy rossz, mert kellemes az illata, de nagyon gyenge. Ennyit ér egy jobb minőségű kókuszos testápoló krém is; és az még hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Yubiri

2018. szeptember 26.

Az illatjegyeket abszolút nem véltem felfedezni. Leginkább a szintén avonos Dazzling Moments "újra feltámasztott" vonala jut róla eszembe. Semmi jellegzetessége nincsen és hatósugara sem. Legalább a fejem nem fájdult meg tőle. Ugyanaz a véleményem, mint sok más avonos illatról, nem adnék ki pénzt értük. Vagy gyűjtök a kedvenc parfümömre vagy inkább egy testápolót használok, attól kellemesebb illatom lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

mspotts

2018. szeptember 16.

Nekem valamiért Katy Perry Indi kreációjára hajaz (még az üvegében is)... Mindkettő hoz valami kókusszerűt, bár az Indi sokkal, de sokkal markánsabb illat. Ez kicsit púderes-kókuszos valami... és a tartóssága miatt sem lett nagy favorit. Pedig nem lenne egy rossz illat, csak valahogy nekem hiányzik belőle valami plusz... nem tudom, mire gondolhatott a költő, nekem sajnos, befejezetlennek tűnik, sokkal jobb is lehetne... tényleg sajnálom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

adrica

2018. szeptember 13.

Számomra: meghatározhatatlan színházba járós, édes, régies, púderes? illat burok. Valahogy olyan kellemes semmi hatást keltett. Nem tudom, hogy csak a kis minta miatt, lehet, hogy nem kentem fel eleget, de nekem ez most nem. Nem rossz, de van ennél nekem sokkal jobb, és hogy csak eggyel több legyen azért nem köszönöm. De, ha valakinek hiányzik egy kis téli édesség, régies típusú, színházba járós, nyugodtan próbálja ki, lehet, hogy valakin működik. Nekem olyan katyvasz. Nem tudom eldönteni, hogy alkalmi, vagy hétköznapi. Az egyikhez kevés, a másikhoz sok. Nyárra édes, de hát a LVEB vonalnak köszönhetően borultak ezek a szabályok. Üvege: Már annyira nincs ötlete az Avonnak, hogy mi találjuk ki? Firkáljuk össze? Nem értem, vagy is igen. Csináld meg magadnak. Aha. Kösz, nem! Nagyon összevisszaság, olyan akár az írásom. Régi kapcsolatunkra tekintve az Avonnal jó indulatból, mert hát nem hordhatatlan, adok 2 csillagot. De most már össze szedhetné magát az Avon! Az új Incandessence-vel érdemelte ki a másik csillagot. Na végre egy kellemes, hordható! Az nagyon jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Isoeugenol, Geraniol