Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Arany csillámmal gazdagított körömápoló, melytől a körmök erősebbek és egészségesebbek lesznek.

ALettah

2017. október 11.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

a12smuk

2016. június 16.

Most is használom,teljesen elégedett vagyok vele,sajnálni fogom,ha elfogy egyszer,mert már egy ideje nem kapható.Az én körmeim gyorsabban nőnek tőle.Alaplakknak viszont nem tökéletes,mert némelyik körömlakkal nem kompatibilis,sokkal nehezebben száradnak vele.Ettől függetlenül teljesíti amit ígér,nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

gymwaaa

2016. április 18.

Kár hogy elfogyott, nagyon szerettem, szépen csillog, nem feltűnő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Kár hogy elfogyott, nagyon szerettem, szépen csillog, nem feltűnő.

krémparádé

2015. július 2.

Nagyon szép csillogása van, hihetetlen gyors ütemben fogyott minden más lakkomhoz képest, igaz, kentem is rendesen fedőként és magában is. A végére az alján besűrűsödött a lerakódott csillámok miatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

vera00

2015. február 14.

Ezt a terméket próbáltam ki a körmöm erősítéseként először. Nem csalódtam benne csak annyit hogy egyszer ez is elfogyott. :( Egy picit gyorsabban száradt mint egy színes lakk. Nagyon szépen mutatott a körmömön ha csak ez volt rajta akkor is. Alap és fedőlakként is használtam és szép fényt adott a körmeimnek még egy kicsit csillogott is. Tényleg erősebbek lettek a körmeim! Sajnálom hogy mostanában már nem találkozom az újságokban ezzel a termékkel! :( Szerintetek tényleg aranypor van benne? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

tara95

2013. július 10.

Villámgyorsan szárad én alaplakként használom. Szépek a csillámok a körmeim pedig szépek és végre nőnek is. Mindig van otthon, alap :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

cicafun

2013. május 4.

Nekem nagyon bejött ez a körömerősítő, gyorsan szárad, nagyon szépek benne az apró csillámok. A használatától erősödtek a körmeim, azt hozta, amit egy körömerősítőtől elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Wiikii

2013. április 4.

Az én körmeimen erősített, láthatóan. Az aranycsillámok nagyon szépen mutatnak, tartós is. Alaplakknak is szoktam használni, mert egyszer rákentem az amúgy nem tartós lakkomat, és 3-4 napot kibírt ezzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Pindusz

2012. december 8.

Én eleinte nagyon szeretem ezt a körömerősítőt. De legutóbb azt tapasztaltam amikor lemostam, (alig tudtam lemosni) hogy teljesen szétbarmolta a körmeimet. Kiszárította és betöredezett meg elvékonyodott az összes! :S Nesze neked körömerősítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

VeraTala

2012. július 1.

Nem nagyon vettem észre változást, enyhén csillog, beszívódik(?) egy kicsit a körömbe, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.