Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényt és ragyogást adó, áttetsző körömlakk. Különleges, ragyogást fokozó összetevői segítenek, hogy a besárgult, foltos, elszíneződött köröm tiszta és üde külsőt nyerjen általa. Segít kitölteni a köröm egyenetlenségeit, hogy egyenletes lehessen a köröm felülete. Védi a körmöket. A kéz és a láb ujjain egyaránt használható.

Ár: 1200 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
Adriana23

2013. november 9.

Egészen tartós, nem pattog le egyhamar.
Visszafogott kékes-lilás beütése még belefér a mindennapokba : )
Valóban világít UV fényben, habár ezt a terméken nem találtam feltüntetve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Egészen tartós, nem pattog le egyhamar.
Visszafogott kékes-lilás beütése még belefér a mindennapokba : )
Valóban világít UV fényben, habár ezt a terméken nem találtam feltüntetve..

ptszandi

2013. augusztus 13.

Igen, világít uv fényben:) kékes-lilás színe van. Én szeretem, de egy kis időután az üvegcsében ragacsossá válik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

palosagnes

2012. szeptember 5.

szerintem nagyon jó, mert szép kékes fényt ad a körmömnek és jó alaplakknak is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

agi.greendaygirl

2012. augusztus 11.

nos. használom egy ideje, és azt kell hogy mondjam, hasonló termék, mint az essence pro white nail hardener, de jobb minőségű. Optikailag fehéríti a körmöket, az enyémek kicsit lilás színűek lesznek tőle, de közel sem olyan természetellenes módon, mint az essence-től. Akinek sárgák a körmei, annak jó megoldás lehet, nekem annyira nem, mert félig sárgák csak, egyszer hirtelen felindulásból alap nélkül tetem fel egy nagyon sötét színű körömlakkot ami megfogta, és az még nem nőtt le sajna. szóval így, hogy az egész körmömet halványítja, ugyanúgy látszik a színátmenet, de ha csak a sárga részre koncentrálok, azt veszem észre, hogy normálisabb színt ad neki.
Azért is jobb, mint az essence-es, mert az nekem nagyon nagyon hamar kopott, szinte a felkenés napján, ami az optikai fehérítő hatás miatt elég bután nézett ki. Ez viszont tartós, bár fura ilyet mondani egy körömerősítőre :D
Erősít és ápol is, bár persze nem ez a fő funkciója, de én tapasztaltam ilyet is.
Alapozólakként is jól funkcionál, nekem sok körömerősítőtől ha alapnak használom egyből matricásodik a körömlakk, de ettől nem, egész korrekt ideig fent maradt a festés.
Nem tudom, hogy placebo- e de én úgy vettem észre, hogy nem csak optikailag fehérít, miután lemostam, akkor is fehérebb volt a körmöm, mint azelőtt, enyhített a sárgaságomon :D
Egyébként erős napfényben sokkal jobban látszik a kékes- lilás színe.
Meg vagyok vele elégedve, egyelőre nem tartom csodaszernek, de jó termék, mindenképpen jobb, mint az eddig használt essence-em

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Egyébként erős napfényben sokkal jobban látszik a kékes- lilás színe.

Honeyhair

2012. augusztus 6.

Épp most próbáltam ki. Hosszasan tanulmányoztam, mivé alakul, türelmesen vártam a varázslatot a körmeimen, de nem történt semmi különös. Jó, jó, de nem több, mint egy színtelen körömlakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.