Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Friss narancsvirág illatú testpermet

Mia0602

2019. július 20.

Már nem is emlékszem mikor rendeltem. Ősszel vagy télen. Nagyon utáltam. Most elővettem, hogy elajándékozzam, de egész jó. Nem mondom, hogy kedvenc lesz, de már nem utálom . Az eleje tényleg tiszta alkohol, de valószínű ez minden terméknél így van ahol első helyen alkohol szerepel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

AppleMaple

2019. február 20.

Ismét egy avonos termék, amire a reakcióm a "Jajj ne már" - már megint ... Nem épp erre az illatra számitottam. Bárkin is érezném, biztos lennék benne, hogy az illető takaritó. Légfirssitónek elmegy. Amúgy nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Naumi

2018. október 13.

Eddigi legrosszabb avonos testpermetem. Konkrétan vettem egy légfrissítőt. Ráadásul ha két másodpercig érzed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

vikus159357

2017. február 20.

Háááááát hogy oszinte legyek ez az eggyik legrosszabb illat az avon naturals testpermetei koszul én ezt csak othon használlom amolyan othoni takarításhoz vagy ha esetleg lakkoztam befújom a szobát de amúgy nem jó ez az illat de otthon elfújdogállom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

ancsiedes

2017. január 17.

Úgy gondoltam, a nyári melegben mi sem lehet frissítőbb ennél a gyümölcsös illatú testpermetnél. Sajnos nagyot tévedtem! Az illata hamar elpárolog és utána nem marad más, csak ragacsos érzés. Nálam megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

baba_girl_16

2016. szeptember 19.

Kaptam pár dícséretet ennek a testpermetnek köszönhetően is. Igaz, az elején az alkohol erősen érződik, de aztán átváltozik egy nagyon finom édeskés illattá. A tartóssága testpermet létéhez képest egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Kirara94

2016. március 6.

Iszonyat rossz. Gondolkoztam melyik új illatot rendeljem meg, erre esett a választásom. Nagy hiba volt. Én csak az alkoholt érzem rajta, később is. Marja a nyálkahártyám a szaga, amikor kifújom. 2 lehetőséget adtam neki, de nem. El lesz ajándékozva..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

tátombák

2016. január 15.

Ahogy látom elég megosztó ez az illat. Sajnos én is mellélövésnek érzem.
Először tömény alkoholszag árad belőle, aztán mosogatószer illatú. Percekkel később édessé válik, ami minden, csak nem frissítő. Az itteni klíma ugyan nem teszi lehetővé, hogy narancsvirágot szaglásszak, de én nagyon nem ilyennek képzelem el.
Nyáron lehet, hogy elfújkálom, de most a zöldteás a kedvenc

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Ahogy látom elég megosztó ez az illat. Sajnos én is mellélövésnek érzem.
Nyáron lehet, hogy elfújkálom, de most a zöldteás a kedvenc

spavanilly

2015. november 30.

3 új illatú testpermet közül erre esett a választásom. Nyáron használtam, fürdés után, akkor a parfüm nekem kicsit sok...Nagyon tetszett az illata, vagyis a kifújás utáni többedik perc illata, mert először szinte csak alkoholt érezni, mint a régi dezodorokban. Szóval pár perc elteltével kellemes, nem túl erős, édeskés illat, de nem annyira édes, mint pl. a cseresznyevirágos. Sajnos nem tartós kicsit sem, ezért és az alkoholos bemutatkozásáért vonok le pontot.Nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

pofiarc

2015. október 21.

Kellemes, finom narancsvirág-illata van. Egyáltalán nem erős, de hajon kifejezetten tartós. Én elalváshoz szoktam használni. A kislányom a haját fújkálja vele, isteni illata van, amikor buksin puszilom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid