Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

100%-ban a természet ihlette - energizáló naracs és gyömbér a testednek.

Így működik: Friss, hűs érzést és enyhe illatot biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zahraa

2017. április 4.

Telen szobai legfrissitonek hasznaltam, arra tokeletes volt :D
Hamar fogy, gyorsan illan, valahogy a testpermetek nem az en vilagom.. inkabb kiadom a penzt egy jo parfumre, de ennek nem sok ertelmet latom, maximum a nagy melegben..
Regen az ilyen kiurult uvegeket kimostam es megtoltottem napozotej-es viz keverekevel, ugy fujkaltam magam, arra jo volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Telen szobai legfrissitonek hasznaltam, arra tokeletes volt :D

Roxxy

2017. január 15.

Hihetetlen!Imádom ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Hihetetlen!Imádom ezt az illatot.

Vanna

2016. január 17.

A kedvenc avonos testpermetem volt, télre tökéletes, csoda fűszeres illata volt. :) Sajnálom, hogy már nem lehet kapni... szettben vásároltam, a testápolója nem volt olyan kellemes...de általában minden szettel ez a probléma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

zsofi017

2015. december 5.

Karácsonykor ad egy kis plusz hangulatot. (Az év többi részén nem tudnám magamra fújni, csak akkor.) Kis utóillata van, amiben van valami savanykás kellemetlen valami. De nem olyan jelentős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

FarkasBenigna

2015. november 2.

Nagy kedvencem volt, már se újságban se neten nem találom, nem gyártják? :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 2.

Nagy kedvencem volt, már se újságban se neten nem találom, nem gyártják? :((

Bijouu

2015. július 11.

Nagy kedvencem télen, isteni az illata, és sokáig kitart! Nagyon szeretem, a hideg időkre mindig beszerzek. :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

vivicsibe1

2015. július 9.

Nekem az illata sem tetszik annyira pedig imádom a gyümölcsös illatokat.Ez sem tartós ahogyan a többi Avonos testpermet sem de már meg sem lepődöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Jenniii92

2015. február 21.

Nagyon érdekes, különleges illata van, szeretem. :) Viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Nagyon érdekes, különleges illata van, szeretem. :) Viszonylag tartós is.

Wildflow

2014. június 25.

Nem rossz, de picit túl fűszeres és élénk volt az én ízlésemnek, még télre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Nem rossz, de picit túl fűszeres és élénk volt az én ízlésemnek, még télre is.

LaanderaX

2014. március 1.

Tartóssága kevesebb, mint fél óra (tudom, testpermet). Inkább citrom illata van, mintsem narancs vagy gyömbér, de nem rossz! Bár nekem annyira nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.