Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: agiv, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

20+

Tisztít, eltávolítja a fölösleges faggyút és a sminket.

Kiszerelés: 100 ml

Moonbride

2016. április 16.

Eleinte nagyon szerettem (még az illatát is), úgy éreztem hogy tökéletesen tisztítja és tonizálja a bőröm, kicsit hidratált is. Mostanában viszont abszolút nem vagyok vele megelégedve, mindamellett hogy szárít, az arra hajlamos részeken (nálam főleg az áll környékén), mintha több pattanásom lenne a használata után. Lehet hogy érzékeny búcsút veszek tőle lassan, túl sok már amúgy sincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

xszemyx

2016. április 16.

Nem mondanám, hogy finom illata van, nekem valamiért mégis tetszik, deja vu érzést váltott ki. De nem tudom használni, mert pikkelyesre szárítja az orcáimat. Kombinált bőröm van, a T-vonalon kifejezetten jót tesz, de az arcom viszket utána a szárazságtól :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

eSophie

2015. augusztus 5.

Húzódik tőle a bőröm és szörnyű illata van, nem bírom magamon hagyni.
Sajnos mostanában a legtöbb avonos krémtől, toniktól le tudnám vakarni a bőröm. Valamit nem jól csinálnak, mert régebben nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Húzódik tőle a bőröm és szörnyű illata van, nem bírom magamon hagyni.

Oraculum

2014. április 25.

Teszi a dolgát, bár a sminkkel nem bír el,meg azok az összetevők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Teszi a dolgát, bár a sminkkel nem bír el,meg azok az összetevők...

shara88

2013. június 15.

olcsó, jó az illata, kicsit szárít, mattító hatású, jól habzik, szépen leviszi a sminket és a szennyeződést, de nem csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Ivlisz

2013. május 21.

Nagyon tetszik ez a termék, jól habzik és tisztít, nem zsírosít és nem is szárít. Kellemes tapintású lesz utána a bőr. Nem hivalkodó az illata, szerintem az aloe dominál benne. Jó áron lehet kapni,szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.