Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babuci0522, Módosítva: 2017. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az édes cseresznyevirág illatával frissíti fel a bőrt és kellemes illatot kölcsönöz.

TokyoGirl

2022. október 5.

Nagyon kiakartam már próbálni, szóval nagy örömmel fújtam be magam vele. Sajnos nem azt az eredményt produkálta, amit vártam. Nagyon finom az illata és felfrissít, de rólam pillanatok alatt elillan. Tudom ez csak egy permet, nem parfüm, de jobban tetszene valamivel tartósabb verziója. Mindenesetre nyárra, tavaszra kihagyhatatlan, kellemes kis semmiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 5.

Rami0707

2022. július 27.

Sokszor újra vettem már. Illata kellemes frissitő, nem túl tartós de én meg nem nagyon találkoztam olyan testpermettel ami többet birna 2-3 óránal. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 27.

Dea0609

2021. június 10.

Kellemes illat nyárra,friss érzést kölcsönöz.kellően frissít,nyári alapdarabom🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Kellemes illat nyárra,friss érzést kölcsönöz.kellően frissít,nyári alapdarabom🥰

Bellana

2020. szeptember 29.

Nagyon kellemes testperment nyárra, az illata gyorsan elillan, de nem is baj, mert szuperül felfrissít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

anitaanett

2020. augusztus 21.

Női táska kötelező darabja! :D Nagyon kellemes illata van, amúgyis szeretek minden kozmetikumot, ami cseresznyevirág illatú. A nagy nyári hőségben érdemes mindig a táskában tartani egy üveggel. Közvetlenül használat után egy picit ragacsos érzetet hagyott a bőrömön, de csak addig, amíg teljesen meg nem száradt, emiatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

wallflower87

2020. július 1.

Nem nagyon használok katalóguscuccokat, nem is emlékszem honnan van ez nekem, de nagyon jó kis termék. Ahhoz képest hogy csak egy tespermet és nagyon kis diszkrét, visszafogott illata van, mégis sokáig érzem magamon és még csak nem is kell magamra öntenem a fél flakont - 2 fújást szoktam tenni a nyakamra. Számomra ez a tartósság eléggé meglepő, hiszen legnagyobb bánatomra sokszor még a márkás parfümök is nagyon hamar elillannak a bőrömről. Eszméletlen kellemes, könnyed, virágos tisztaságillata van, bármilyen korosztályhoz illik. Arra teljesen megfelel, ha csak otthon fel akarja magát az ember frissíteni, vagy elszalad a boltba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

georginasz

2019. december 6.

Nem szeretem a parfümöket ezért leginkább csak testpermeteket használok. Ez volt az első testpermet amit kipróbáltam és meg vagyok elégedve vele. A ruhámr aés a hajamra szoktam egy keveset fújni. Kellemes, nem túl tolakodó az illata, ami miatt nagyon szeretem. :) Miután elfogy, biztosan kipróbálok még más illatot. Az összetevői lehetnének szebbek. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

SanniElf

2019. augusztus 9.

Nagyon szeretm az Avon testpermeteit, főleg nyáron.
Frissítenek, kellemes illatot kölcsönöznek, ami a nap végéig kitart.
Ez az egyik kedvenc illatom, mindenkinek előszeretettel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nagyon szeretm az Avon testpermeteit, főleg nyáron.
Frissítenek, kellemes illatot kölcsönöznek, ami a nap végéig kitart.
Ez az egyik kedvenc illatom, mindenkinek előszeretettel ajánlom!

Mia0602

2019. július 20.

Nyáron kellemesen felfrissített. Jó az illata. Kicsit édes, de még elviselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Nyáron kellemesen felfrissített. Jó az illata. Kicsit édes, de még elviselhető.

Avonlany

2019. május 1.

Kellemes virágos az illata, anyukám nagyon szereti, rendszeresen rendeljük. Nem túl tartós, de nem is várom el tőle, hiszen permet. Nyáron jól hűsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.