Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babuci0522, Módosítva: 2017. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az édes cseresznyevirág illatával frissíti fel a bőrt és kellemes illatot kölcsönöz.

wallflower87

2020. július 1.

Nem nagyon használok katalóguscuccokat, nem is emlékszem honnan van ez nekem, de nagyon jó kis termék. Ahhoz képest hogy csak egy tespermet és nagyon kis diszkrét, visszafogott illata van, mégis sokáig érzem magamon és még csak nem is kell magamra öntenem a fél flakont - 2 fújást szoktam tenni a nyakamra. Számomra ez a tartósság eléggé meglepő, hiszen legnagyobb bánatomra sokszor még a márkás parfümök is nagyon hamar elillannak a bőrömről. Eszméletlen kellemes, könnyed, virágos tisztaságillata van, bármilyen korosztályhoz illik. Arra teljesen megfelel, ha csak otthon fel akarja magát az ember frissíteni, vagy elszalad a boltba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

georginasz

2019. december 6.

Nem szeretem a parfümöket ezért leginkább csak testpermeteket használok. Ez volt az első testpermet amit kipróbáltam és meg vagyok elégedve vele. A ruhámr aés a hajamra szoktam egy keveset fújni. Kellemes, nem túl tolakodó az illata, ami miatt nagyon szeretem. :) Miután elfogy, biztosan kipróbálok még más illatot. Az összetevői lehetnének szebbek. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Nagyon szeretm az Avon testpermeteit, főleg nyáron.
Frissítenek, kellemes illatot kölcsönöznek, ami a nap végéig kitart.
Ez az egyik kedvenc illatom, mindenkinek előszeretettel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nagyon szeretm az Avon testpermeteit, főleg nyáron.
Frissítenek, kellemes illatot kölcsönöznek, ami a nap végéig kitart.
Ez az egyik kedvenc illatom, mindenkinek előszeretettel ajánlom!

Mia0602

2019. július 20.

Nyáron kellemesen felfrissített. Jó az illata. Kicsit édes, de még elviselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Nyáron kellemesen felfrissített. Jó az illata. Kicsit édes, de még elviselhető.

Avonlany

2019. május 1.

Kellemes virágos az illata, anyukám nagyon szereti, rendszeresen rendeljük. Nem túl tartós, de nem is várom el tőle, hiszen permet. Nyáron jól hűsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Bellaaa1999

2019. április 2.

Kellemes illata van, könnyű, nyáron és amikor nem megyek sehova, sokkal jobban szeretem ezt használni, mint rendes parfümöt. A másik kedvenc a mangó-gránátalmás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

PattiiT

2019. március 24.

Csodálatos az illata, imádom. Olcsó és viszonylag sok van benne. Inkább nyári illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Nika123

Korcsoport: < 18
2019. március 23.

Még karácsonyra kaptam egy szettben. De nagyon örülök neki mert az illata mennyei és sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 23.

dynah13

2018. augusztus 4.

A kedvenc illatom az Avo testpermetei kozul! Kellemes, nyarias, konnyed :) Sajnos nem tul tartos, de szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

adri0419

2018. július 25.

Semmilyen más termékért nem ragaszkodom az Avon márkától. Főként nyáron használom hűsítő permetként, az illatát imádom. Már sokadszorra újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.