Avon

Ár:   959 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Dorcsek, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Kiszerelés: 200 ml

abksb

2020. január 20.

Kicsit felhúztam magam legutóbbi drogériás vásárlásomkor, mert a Gliss Kur kifésülője, amit használtunk, jócskán megdrágult. :( Körülnéztem hát a katalógusban, megláttam, megrendeltem. Egész jó kis termék, az összetevői sem rosszak, az illata kicsit gejl, de hát csajoknak készült. :) Négy csillagot megérdemel, mert az ár-érték aránya is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Regina11

2019. október 23.

Valamilyen avonos vásárlás mellé kaptam, felnőtteken is működik. Elhasználom, mert nem rossz, vékonyszálú de sok hajam van, megkönnyíti a kifésülést szárítás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Kosatekla

2019. október 20.

Vékony szálú, semmilyen hajam van, mégis gubancolódni nagyon szeret. Már nagyon rég beszereztem a legelsőt, és azóta megszámlálhatatlan alkalommal újra is lett vásárolva. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajamat és amire kitalálták azt végzi is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Mona29

2018. október 15.

Nagyon jó kis termék, már többször újravettük. Kislányomnak hátközépig érő, könnyen gubancolódó haja van, nekem derékig érő, szóval szükségünk van valamilyen kifésülőre. Nagyon finom az illata, mely sokáig megmarad a hajban. Nem is zsírosítja azt, ha véletlenül többet sikerül fújni a kelléténél. A legnagyobb gubancokat is nagyon könnyen, szépen kibontja. És hónapokig elég egy flakon kettőnknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

exhocmomento

2018. június 17.

Nagyon szeretem. Az illata nem a kedvencem, de a hajamon már alig érezni. Nagyon könnyen lehet vele gubancokat bontani, jó sok fújással és a kellő technikával a legdurvább rasztát is ártalmatlanítja. (Ami a göndör hajamnál könnyen előfordul.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

HRegina

2016. december 27.

Nagyon hosszú a hajam, gubancolódik, és utáltam a fésülködést, majd megrendeltem ezt a sprayt és sokkal könnyebb vele a fésülködés. Kevesebb hajam tépem ki.. Az illata nekem egy kicsit erős,de napközben ez az illat gyengül. Nem zsírosodik tőle a hajam, ami plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

valaholmessze

2016. december 9.

Nagyon jó! A hajam egy része hajmosás után nagyon gubancos lesz, csak azt a részét fújom vele. Nagyon örülök, hogy nem zsírosít, ha sokat fújok, akkor sem, nekem plusz ápolásra nincs is tőle szükségem, csak a kifésülés megkönnyítésére. És most visszajött az almás illatú is. Viszont a fújókája borzalmas, azt utálom, nagyon spriccel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

tátombák

2016. november 12.

Hosszú, egyenes, vékonyszálú hajam van, néha én sem értem, hogy csinálja, hogy ennyire összekócolódik. A legkényesebb terület ilyen szempontból a tarkóm, elég egy magas nyakú felső, és hatalmas gubancok lesznek a hajamban :( Sok fésüléskönnyítőt próbáltam, sosem tudtam róluk, hogy akkor tényleg használnak, vagy csak placebó, és bátrabban kezdek neki a fésülködésnek.
Ez az első, amiről tudtam, hogy tényleg használ. Sokkal könnyebben ki tudom bonatni a hajam. És ezt lehet fokozni, ugyanis egyáltalán nem látszik a hajban, pedig néha sikerül eláztatni egy-egy területet. Kifésülöm, és tááádáááám, nem zsírosít vagy nehezít, olyan mint ha nem is fújtam volna rá semmit. Az illatát csak addig szoktam érezni, amíg megszárad.
Akciósan vettem, szerintem abszolút megéri, lehet kisíérletezek a többi kids fésüléskönnyítővel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

janvidia

2016. október 7.

most megrendeltem megint, mert régebben is ugyanez volt, csak akkor piros volt az üvege és valami kék matrica volt az elején, de az illata ugyanez volt. akkor is nagyon könnyen kifésülhető lett a hajam és nagyon puha. remélem rendbe teszi egy kicsit a száraz hajvégeimet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Dea

2016. szeptember 1.

Az illatát annyira nem szeretem, viszont uszodában,strandon életmentő tud lenni, az illata miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Methyl Gluceth-10