Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: d.nikcsi, az összetevőket feltöltötte: szbarb, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Egzotikus tusfürdő, mely tisztít és felfrissít, kondícionálja a bőrt és finom illatot áraszt!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Juccimo

2020. július 12.

Ez is ajándék volt, mivel ez is egy katalógusos márka, amikkel én nem igazán foglalkozom...
Egy tusfürdőnek elment, az illata még kellemes is volt, viszont engem szerintem szárított (mint a géles tusfürdők általában).
Viszont amíg párhuzamosan használtam egy másik tusfürdővel, szinte sosem nyúltam ez után, úgyhogy amikor a másik elfogyott, szinte kihívás volt ezt elhasználni. Pedig tényleg finom az illata, de összességében annyira kis jellegtelen darab, hogy szerintem csak emiatt a vélemény miatt nem fogom már holnap elfelejteni, hogy valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

emagdi

2020. március 30.

Kezdem a lényeggel: nem vált be. Az illata kellemes, de annyira tömény és agresszív a bőrön, hogy ettől az egyébként jó illat is elviselhetetlen lesz... De ami a legnagyobb probléma ezzel a tusfürdővel: iszonyatosan szárít! Ne vegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 30.

mlexa

2019. június 20.

Hát nem igazán lehetett benne érezni a kókuszt, sőt összességében sem nyerte el az illata a tetszésemet. Egynek jó volt, de semmi extra. Fürdés közben lehetett érezni az illatát, de utána már egyáltalán nem. Ettől sokkal jobb tusfürdők is vannak az avonnál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Csillagporocska

2018. június 16.

Szettben vettem testápolóval és permettel. Nagyobb durranásra számítottam ennél a tusfürdőnél, hiszen itt nagyon sokan szeretik. Az illatát én egyáltalán nem érzem, maximum amikor kinyomom az első adagot, akkor is alig. Tehát ahhoz képest, hogy a parfüm az INCI eleje felé található, nem valami illatos és tartós.
Viszont meglepően sokáig elég nekem, más terméket (200 ml) hamarabb elhasználok. Sűrű, géles állaga van, jól habzik, és a bőrömmel sem tesz semmi rosszat. És a flakonja is tetszik. Nálam 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

szabofannika0215

Bőrprobléma: Nincs
2018. február 24.

Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon szeretem!

Vandus

2017. szeptember 20.

nagyon imádom az illatát, tetszik a textúrája is :) ár-érték arányban szerintem nagyon szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Imádom az illatát! Frenetikus fürödni vele! Sajnos nem valami tartós az illata és hamar elfogy. Bár lehet én használok belőle egyszerre sokat, de hát az az illat ... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Kellemes, zselés állagú igazi nyárra emlékeztető illatú tusfürdő. Jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Kellemes, zselés állagú igazi nyárra emlékeztető illatú tusfürdő. Jól habzik.

Lifeforce

2017. június 9.

Nagyon jó illatú, krémesen habzó tusfürdő.
Reggelente imádom használni, teljesen feldobja a hangulatomat.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.

Nagyon jó illatú, krémesen habzó tusfürdő.
Reggelente imádom használni, teljesen feldobja a hangulatomat.
Újravevős!

spavanilly

2017. május 23.

Tavaly tavasszal vettem, szettben.
Nagyon kellemes, édes, de nem túl intenzív illatú...nekem nem igazán kókuszos.
Üde, friss, könnyed tusfürdő, jó volt használni. A szettből nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 23.

Tavaly tavasszal vettem, szettben.
Nagyon kellemes, édes, de nem túl intenzív illatú...nekem nem igazán kókuszos.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Színezék. Barnás sárga.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.