Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: d.nikcsi, az összetevőket feltöltötte: szbarb, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Egzotikus tusfürdő, mely tisztít és felfrissít, kondícionálja a bőrt és finom illatot áraszt!

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
mlexa

2019. június 20.

Hát nem igazán lehetett benne érezni a kókuszt, sőt összességében sem nyerte el az illata a tetszésemet. Egynek jó volt, de semmi extra. Fürdés közben lehetett érezni az illatát, de utána már egyáltalán nem. Ettől sokkal jobb tusfürdők is vannak az avonnál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Csillagporocska

2018. június 16.

Szettben vettem testápolóval és permettel. Nagyobb durranásra számítottam ennél a tusfürdőnél, hiszen itt nagyon sokan szeretik. Az illatát én egyáltalán nem érzem, maximum amikor kinyomom az első adagot, akkor is alig. Tehát ahhoz képest, hogy a parfüm az INCI eleje felé található, nem valami illatos és tartós.
Viszont meglepően sokáig elég nekem, más terméket (200 ml) hamarabb elhasználok. Sűrű, géles állaga van, jól habzik, és a bőrömmel sem tesz semmi rosszat. És a flakonja is tetszik. Nálam 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

szabofannika0215

2018. február 24.

Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon szeretem!

Vandus

2017. szeptember 20.

nagyon imádom az illatát, tetszik a textúrája is :) ár-érték arányban szerintem nagyon szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Imádom az illatát! Frenetikus fürödni vele! Sajnos nem valami tartós az illata és hamar elfogy. Bár lehet én használok belőle egyszerre sokat, de hát az az illat ... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Kellemes, zselés állagú igazi nyárra emlékeztető illatú tusfürdő. Jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Kellemes, zselés állagú igazi nyárra emlékeztető illatú tusfürdő. Jól habzik.

Lifeforce

2017. június 9.

Nagyon jó illatú, krémesen habzó tusfürdő.
Reggelente imádom használni, teljesen feldobja a hangulatomat.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.

Nagyon jó illatú, krémesen habzó tusfürdő.
Reggelente imádom használni, teljesen feldobja a hangulatomat.
Újravevős!

spavanilly

2017. május 23.

Tavaly tavasszal vettem, szettben.
Nagyon kellemes, édes, de nem túl intenzív illatú...nekem nem igazán kókuszos.
Üde, friss, könnyed tusfürdő, jó volt használni. A szettből nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Tavaly tavasszal vettem, szettben.
Nagyon kellemes, édes, de nem túl intenzív illatú...nekem nem igazán kókuszos.

littlechicken

2017. január 11.

Amint megláttam a katalógusban, rögtön rendeltem belőle egy szettet, de egyáltalán nem érzem ki belőle azt az igazi kókuszillatot. Én többet vártam tőle. Szerencsére a kolleganőm rögtön lecsapott rá, így pénzveszteség nélkül megúsztam egy elhamarkodott vásárlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

b5bea

2016. november 2.

Nagyon szeretem az illatát, a nyáron használtam a testpermettel és a testápolóval együtt, így sokáig tartós volt az illata. Sajnos ez fogyott el a legelőször, de én minden hasonló párosítással így járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lila színű.