Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vikocaa, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 5.

Egyszerűen imádom! Nagyon friss az illata, és egész nap tart. Remek az ára, nekem nagyon megérte. Mindenképpen újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kremcica

2017. július 28.

Ajándékba kaptam... mivel már volt Avonos testpermetem és szerettem is, sőt a magnólia illatát is szeretem gondoltam ez jó lesz. Mégsem. Akár bőrre akár légfrissítőnek használom van valami mellékillata amit nem bírok elviselni. Maradok az orchideás permetnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Hopi

2017. január 30.

Nagymamától kaptam ajándékba és finoman szólva inkább az ő izlesvilagat tükrözi, mint az enyémet.
Tudom, hogy csak kedveskedni akart vele, de nem fogom elhasználni, mivel nekem nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Edina97

2017. január 6.

Nekem olyan wc illatositohoz hasonlit az illata. Bar sokan annak veszik ezeket :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

baba_girl_16

2016. július 29.

Nagyon jó illatú testpermet, sok dícséretet is kaptam már ennek köszönhetően. Nem túl tartós, viszont engem egyáltalán nem zavar, mert szeretem fújkálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

7ot

2016. június 26.

Pozitív csalódás. Kellemes illata van. Pár óra elteltével is ugyanolyan marad, nem vált át másba, csak kevésbé erőteljes.
Up: ilyen kánikulában viszont már pár perc után alig érzem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 26.

Up: ilyen kánikulában viszont már pár perc után alig érzem...

sdorka

2016. június 1.

Nagyon jó illata van ,bár egy idő után újra kell fújni belőle mert már nem érződik az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

kicsicsillag322

2016. május 30.

Isteni illata van, mint az összes avonos testpermetnek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

Isteni illata van, mint az összes avonos testpermetnek :)

noxibaba

2015. július 5.

Nagyon jó illata van, igaz annyira nem tartós. A nyárra fújkálni tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Nagyon jó illata van, igaz annyira nem tartós. A nyárra fújkálni tökéletes.

pofiarc

2015. július 1.

Ez egy testpermet, és nem is akar más lenni. Egyszerű, mint a faék: magnóillata van, slussz. Ezt viszont rendesen hozza. :) Az illat kellemes virágillat, nem tolakodó, igazi magnólia. Erős és tartós illata van, testpermethez képest meg különösen az. Bennem kellemes emlékeket is idéz (egy írországi nyaralás emlékét, hullámzó tengert, tengerparti szellőt idéz fel). Csak ajánlani tudom, nagyon megéri az árát, akciósan meg szinte ingyen van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid