Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macspamacs, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A gyöngyvirág mámorító illatát a mandula kellemes melegsége járja át, hogy feldobja a kedved már rögtön reggel. A termékek gyengéd összetétele komfortérzetet és frissességet ad.

Azonnal felfrissít, miközben üde illatával az érzékeidet is felüdíti.

Dorothy22

2020. június 23.

Az illatától kb 10 percen belül hányingerem lesz, ki is dobtam mert elviselhetetlen. 🤢

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Mia0602

2019. július 20.

Ebből is télen használtam el egyet, valóban nem túl kellemes illatú, bár én éreztem rajta a gyöngyvirágot is. Utóbb kiderült, hogy nem rajongok érte a testápoló szerekben. Újra venni tuti nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Bea9

2018. augusztus 8.

Borzasztó ez az illat a számomra. Valahogy nyomasztó, fullasztó és nem túl fiatalos, tehát lehet, hogy egy idősebb korosztálynak megfelelő lenne, de nekem nagyon nem tetszik. A lakást "illatosítani" használom, mert nem akarom csak úgy kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Echan

2017. június 3.

Édes mandula illatú, a gyöngyvirág egyáltalán nem jön át rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Édes mandula illatú, a gyöngyvirág egyáltalán nem jön át rajta.

Enci11

2017. május 16.

mandula-mániás vagyok, nagyon szeretem az illatát, de a fújás után iszonyú erős az az alkoholszag. Oké, elillan gyorsan, de így valahogy illúzióromboló :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

egeresi47

2017. május 11.

Nekem egyáltalán nem tetszik az illata. Egyedül ez vele a problémám, mondjuk ez elég nagy baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene