Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Frisstítő testpermet rózsaszín grapefruit és sárgabarack illattal.

Ár: 500 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Kakukk

2019. augusztus 6.

Szerintem ez sokkal jobban sikerült illat, mint a korábbi társa, a grépfrút-menta. Itt a barack jobban ellensúlyozza a grépfrút kesernyés illatvilágát. Engem megnyert, kellemes nyári illat lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Mia0602

2019. július 20.

Rajongok a rózsaszín grapefruit illatáért, de ez a sárgabarack édes illatával keveredve maga a borzalom! Remélem valakinek el tudom passzolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Angyalka94

2019. május 22.

Megmondom őszintén hogy szettben vásároltam kedvezményesen. Így lett a testpermet, testápoló, tusfürdő, testradír. Az illata nekem nagyon tetszik. De az avonos testpermetek szerintem egyáltalán nem tartósak, én inkább lakásban mint illatósitó szoktam használni. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Panni43

2019. május 8.

Szuper illat és egész tartós is. Szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Szuper illat és egész tartós is. Szeretem! :)

NovErke

2019. április 7.

Nem annyira teli találat hogy 5*-ot adjak neki, valami mégis megfogott benne. Olyan érzésem lett hogy a parfümjeim helyett most inkább ezt használjam, illetve legszívesebben sorra kipróbálnám a többi verziót is. Testpermethez képest elég intenzív és tartós. Frissítő citrusos, nagyon enyhén édes illata van. Sosem rendeltem ilyeneket, egyszer használtam a cseresznyevirágos változatot, ami egy sokkal enyhébb de ugyancsak kellemes illat. Attól sajnos kiütéses lettem, így ettől is nagyon tartottam... Lehet hogy változtattak az összetevőkön mert ennél a terméknél nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Nobilis Peel Extract, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!