Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Frisstítő testpermet rózsaszín grapefruit és sárgabarack illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lZsuzsi

2020. november 13.

Konnyed, gyumolcsos illat tavaszra-nyarra. Neha inkabb nyulok teatpermetekhez mintsem parfumokhoz nyaranta, O az egyik kedvenc. Teszi a dolgat. Karomon eszrevettem hogy picit szarit, de en nem is rendszeresen hasznalom. Ennek ellenere 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

Ophelia

2020. június 11.

Jó kis frissítő a melegben, nyárias illattal. Nem marad ragacsos, nem szárít, Avon testpermet még nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

rosegangela

2020. június 6.

Imádom a grapefruit és a barack illatat is, de ez a duo nem jött be. Számomra túl édes, már szinte gej. Magamra fújva még borzasztóbb. Csak édes rajongóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Gina19

2020. április 15.

Tartottam tőle, mert az illatosított oldalon szagolva valahogy mindig jobbnak tűnik az illat, mint valójában. Nos, most a fordítottja igaz, nagyon fincsi illatú ez a testpermet, frissítő illatbomba, amiben rajtam a barack dominál. Mindig meg is kívánom a barackot, amikor magamra fújom :D (ami elég gyakran előfordul, mostanában parfüm helyett is ezért nyúlok, naponta többször is). A tartóssága egész jó testpermethez képest, kifújáskor már-már túl intenzív, de hamar finomodik az illat. Bringázáshoz is mindig bedobom a táskámba, hogy fel tudjam magam frissíteni. Tengerparti nyaraláshoz is el tudom képzelni, vagy ha idén nem is jön össze, akkor ez az illat legalább idevarázsolja egy mediterrán gyümölcsliget illúzióját. Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

zdoreebaba

2019. december 30.

Leginkább nyáron szoktam használni testpermetet. Ennek legfőbb oka az, hogy a nyári melegben egy kis felfrissülésre vágyom. Ez a pink grépfrút és sárgabarack kombó nemcsak frissít, hanem energetizál. A grépfrút keserűségét a sárgabarack édessége szelídíti meg, együtt egy friss gyümölcs saláta jut róluk eszembe... A többi Avonos permethez képest ő még elég tartósnak is mondható. Ritkán használom, sokáig elleszek vele főleg így, hogy napjában nem kell többször fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Kakukk

2019. augusztus 6.

Szerintem ez sokkal jobban sikerült illat, mint a korábbi társa, a grépfrút-menta. Itt a barack jobban ellensúlyozza a grépfrút kesernyés illatvilágát. Engem megnyert, kellemes nyári illat lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Mia0602

2019. július 20.

Rajongok a rózsaszín grapefruit illatáért, de ez a sárgabarack édes illatával keveredve maga a borzalom! Remélem valakinek el tudom passzolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Angyalka94

2019. május 22.

Megmondom őszintén hogy szettben vásároltam kedvezményesen. Így lett a testpermet, testápoló, tusfürdő, testradír. Az illata nekem nagyon tetszik. De az avonos testpermetek szerintem egyáltalán nem tartósak, én inkább lakásban mint illatósitó szoktam használni. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Panni43

2019. május 8.

Szuper illat és egész tartós is. Szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Szuper illat és egész tartós is. Szeretem! :)

NovErke

2019. április 7.

Nem annyira teli találat hogy 5*-ot adjak neki, valami mégis megfogott benne. Olyan érzésem lett hogy a parfümjeim helyett most inkább ezt használjam, illetve legszívesebben sorra kipróbálnám a többi verziót is. Testpermethez képest elég intenzív és tartós. Frissítő citrusos, nagyon enyhén édes illata van. Sosem rendeltem ilyeneket, egyszer használtam a cseresznyevirágos változatot, ami egy sokkal enyhébb de ugyancsak kellemes illat. Attól sajnos kiütéses lettem, így ettől is nagyon tartottam... Lehet hogy változtattak az összetevőkön mert ennél a terméknél nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract